Sari la conținut

Comenzi De La Louis Adaos O%


robychopper
 Share

Postări Recomandate

va salut pe toti

ia uitativa ce am descoperit pe forum la vinzari,

omul e din timisoara il cunosc personal....aduce tot ce vreti de la LOUIS cu adaos O% ,onoreaza o comanda in maxim 2 saptamini

Mam gindit ca va fii bine venit topicul asta aici la noi ,caci au si cei de la LOUIS destule chestii si pt noi chopperistii

/index.php?...opic=29652&st=0

 

florin manca@yahoo.com

Tel.0723919172

Comenzi LOUIS Adaos O%

Timisoara

 

sunatil si va convingeti singuri,nici acolo la vinzari lumea nu la crezut dar dupa ce sa onorat prima comanda lumea a inceput sa cumpere,normal. De ce sa dai adaos la unul 10 la % cind este unul ca florin ce nare adaos

 

e treaba lui de unde scoate castigul

 

va salut si sper sa fie bine venit topicul asta

 

L&R

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vas ruga ca cei de aici de la noi de la chopperisti,daca il sunati pe florin pt vreo comanda,sa specificati ca ati intrat in legatura cu el de pe topicul pus pe grupul chopperistilor

 

Vreau eu sa fac o statistica

 

va multumesc

L&R

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vas ruga ca cei de aici de la noi de la chopperisti,daca il sunati pe florin pt vreo comanda,sa specificati ca ati intrat in legatura cu el de pe topicul pus pe grupul chopperistilor

 

Vreau eu sa fac o statistica

 

va multumesc

L&R

roby

Uau! E o treaba foarte buna...!Chiar o sa-l sun,mai ales ca la anu' vreau motor nou,si-mi trebuie o gramada de chestii "after-market"... Multam fain,Roby! :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut pe toti

ia uitativa ce am descoperit pe forum la vinzari,

omul e din timisoara il cunosc personal....aduce tot ce vreti de la LOUIS cu adaos O% ,onoreaza o comanda in maxim 2 saptamini

Mam gindit ca va fii bine venit topicul asta aici la noi ,caci au si cei de la LOUIS destule chestii si pt noi chopperistii

/index.php?...opic=29652&st=0

 

florin manca@yahoo.com

Tel.0723919172

Comenzi LOUIS Adaos O%

Timisoara

 

sunatil si va convingeti singuri,nici acolo la vinzari lumea nu la crezut dar dupa ce sa onorat prima comanda lumea a inceput sa cumpere,normal. De ce sa dai adaos la unul 10 la % cind este unul ca florin ce nare adaos

 

e treaba lui de unde scoate castigul

 

va salut si sper sa fie bine venit topicul asta

 

L&R

roby

 

 

shi eu am comandat de la el nishte scule ..ramin client fidel ....de cuvint omul

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am comandat o priza si adaptor pt priza universala tip bricheta. Adaos 0% si am primit acasa prin curier rapid in o saptamana. Curierul a venit acasa la mine, nu a trebuit sa merg eu la posta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu alte cuvinte, tu ai platit doar pretul de catalog, si atata tot? Nici macar contravaloarea transportului? In cazul asta merita afacerea.

Cei de la Paulas nu merg pe aceeasi idee (poate mai putin cheltuieli de transport)?

eu cand am comandat de la paula's biker shop m-am dus personal si le-am luat din ploiesti cand am avut un drum prin capitala. Oricum am iesit mai ieftin avand in vedere ca trimise de ei in Bacau ar fi costat inca 20 euro in plus. Ce am avu de pierdut a fost doar timp, dar pe atunci aveam din belsug.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Restposten....ce mare lucru, e scris clar ca e reducere....

Pretul final fata de cel de catalog Louis este cu 15% mai mare, plus aprox. 50.000 lei trimiterea (eu platesc direct prin transfer pe card, comision 0).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect.

Eu investesc la greu de citeva luni, cite putin....

Exemplu de reducere: geaca (Uvex Spirit) pret de ctalog 160 E, luata la 50 E, cort 140 - luat la 70, sac de dormit 50 - luat la 20, pantaloni 70 E- luati la 40 samd. Cred ca iti dai seama dupa preturile de catalog ca dpdv calitativ sint super ok. Iar 15% comision acopera livrare din Germania, totusi.... Incearca sa iei de la Paula la preturile astea....

Daca scormonesti putin pe site, gasesti cam tot ce vrei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am comandat de la Romi, de mai multe ori, aduce si produsele de la promotie (plus comision si taxe postale), chiar si cele resposten.

Dar daca Florin nu are comision, si aduce si cele din promotie, o sa comand de la el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care lati sunat pe florin vati convis de adaousul O% daca va uitati acum pe linkul pus de mine in primul post veti vedea unele din produsele ce are in stoc acum si pretuirile,,aparte de ce am pus acolo mai are multe chestii

 

/index.php?...20entry288439

 

VA SALUT

L&R

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand salutare.

Ca sa fie toata lumea multumita lucrurile stau in felul urmator:

Preturile sunt cele din catalog iar restposten si angebote au 15% adaos.

Pachetele se trimit cu sistem ramburs si nu e scump,nu trece de 200.000 si primesti pachetul la usa fara sa mai mergi tu undeva dupa el.

Sper ca am explicat pe intelesul tuturor.

Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam Roby

 

cu placere

eu va asigur ca florin isi onoreaza comenzile si ca este serios,daca continua asa,vom avea toti numa de castigat,cit si florin cit si cei ce cumpara de la el

 

va salut

L&R

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

intrebari in legatura cu produsele ce aduce florin se fac aici

florinmanca@yahoo.com

Tel.0723919172

Comenzi-POLO-LOUIS-HEIN GERICKE -adaos 10-15 %, comenzile se fac numai cu avans de 10% din suma comandata se pot comanda inclusiv raspotsen si angebote -Timisoara

/index.php?...40entry308101

 

salut

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul e OK , tocmai am luat un ghidon de la el ptr un VN 1500 , nici nu ma asteptam sa fie asha de prompt , e chiar OK pe mine m-a convins cu sigurantza tot la el am sa comand si data viitoare , Salut Florin !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...