Sari la conținut

Amplificator Audio pentru scuter


rylalex
 Share

Postări Recomandate

oricum... cu maxim 100 euro iti cumperi tot gilera runner ala gri. Si majoritatea sunt functionale...cu piese polini, malossi.... spaniolii cand isi cumpara altceva... arunca scuterele la gunoi... sau pe duc la un centru d'asta

 

super tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 84
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce ziceti se merita sa imi iau un carburator mai mare din dezmembrari? Se va simtii si altceva inafara de consum?

 

nu o sa ai mai multa putere daca asta vrei

 

ce ziceti se merita sa imi iau un carburator mai mare din dezmembrari? Se va simtii si altceva inafara de consum?

 

nu o sa ai mai multa putere daca asta vrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Uite ca am ajuns si in spania.. Vineri o sa ma duc undeva la 50 km distanta... in orasul San Martin De La Vega... unde voi gasi centrul de dezmembrari scutere... sa vad ca iau de pe acolo.. Daca vreti sa va aduc si voua ceva de pe acolo postati aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe unde te intorci in tara? vi prin bors in oradea?

Daca da m-ar interesa o toba sport. Un leo ZX si ceva piese sport :blink:)..daca vi pe aici. astept raspuns

ajung pe 3 sept in romania... Otopeni... si de acolo spre CT... dar pot trimite piesele prin posta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine? mergi la centru de dezmembrari? ziceai ca un scuter intreg e la 100 euro. M-ar interesa o toba pentru al meu

/index.php?...78854&st=90 Un Leo vince zx . si ar mai fi cate ceva...Treaba e ca nu am idee cam cat costa. Tu mergi doar maine la acel centru sau mai treci si altadata? M-ar interesa sa stiu ce preturi au aia la piese ca sa stiu cat imi intra in buget :blink:.

vbim pe messenger. scuze acum am vazut

Editat de Zurby2fast
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...