Sari la conținut

Prima intalnire a posesorile de HONDA SHADOW


DimmU
 Share

Postări Recomandate

intrebam cam cate sunt in bucuresti pentru ca nu prea am vazut la vanzare decat cateva; 3-4 maxim.

evident ca asta poate sa insemne mult si despre calitatea shadow; lumea pur si simplu nu le vinde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

fac tot posibilul sa vin si eu de vineri...:laugh: see ya there

 

Pai tu esti "my dirty little helper". Cum poti macar sa te gandesti ca nu vii de vineri? :)

Ai putea sa ne lasi la greu? Sa fim doar noi sa ne luptam pe acolo cu bidoanele de bere? :P

 

post-20315-1242292631.gifA.M.R. 8 ZILE!!! post-20315-1242292631.gif

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

smoky vineri ne luptam cu vinu' de casa care il aduc...sambata cu bidoanele de bere :o) :P

 

Offf... Amintiri neplacute din tinereti cu vinul de casa :P .

 

Dar daca il aduci tu si e d-ala dupa care nu te doare capul, merge :laugh: .

 

Intre timp, :) ALL HAIL THE GREAT "ZAMA DE VARZA"!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor,

 

Sa inteleg ca pentru cazare fiecare e pe barba lui si trebuie sa sune sa faca rezervare? :)

 

Cine va fi vineri seara la primire... cu paine si sare :o? Ca eu as vrea sa vin de vineri sa-mi tihneasca berea :laugh: .

 

Din B, mai pleaca cineva vineri? Eu cum termin cu scarbiciu (pe la vreo 17:00 - 17:30) imi iau mobra si plec. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor,

 

Sa inteleg ca pentru cazare fiecare e pe barba lui si trebuie sa sune sa faca rezervare? :)

 

Cine va fi vineri seara la primire... cu paine si sare :P? Ca eu as vrea sa vin de vineri sa-mi tihneasca berea :laugh: .

 

Din B, mai pleaca cineva vineri? Eu cum termin cu scarbiciu (pe la vreo 17:00 - 17:30) imi iau mobra si plec. :P

 

 

pt cazare am zis ca e mai bine daca suna fiecare...la primire te pot astepta eu..dar in loc de paine cu sare dau pahar de vin :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin ca sa nu se mai dea "n" pagini in urma.

 

Numarul patronului de la camping este: 0748 145 189 - Dudu.

Preturi:

- casuta: 40 RON/noapte;

- loc de cort: 10 RON/noapte.

 

Localizare camping:

post-20315-1242403341_thumb.jpgpost-20315-1242403350_thumb.pngpost-20315-1242403361_thumb.jpg

 

 

@attila.imre si OvidiuCN: Va asteptam!

 

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri v-am spart cu o palinca dar mai uusoara ca sambata am treaba de facut . :)

 

Tu cu palinca, Dimmu cu vinul :P

Normal ca mai usoara ca vreau si eu sa vin la Brasov la Micul Rossi :laugh: .

 

 

post-20315-1242453211.gifA.M.R. 6 zilepost-20315-1242453211.gif

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CEVA DE MANCAT ( O FRIPTURA)SE GASESTE?

 

Pai parca spunea Dimmu ceva de o pensiune la cam 200 de m de camping unde s-ar manca bine. Eu oricum s-ar putea sa iau gratarul cu mine de acasa.

 

post-20315-1242652874.gifA.M.R. 4 zilepost-20315-1242652874.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va tre mancare mah?????Acolo tre sa intrebati : "De mancat ce bem?????"

 

anul trecut la intrunirea de la kronstadt era o terasa in apropiere si chiar langa camping era o pensiune...din cate stiu cea din urma cu mancare, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei umbraci si prieteni. Tocmai am primit un telefon de la Dudu (patronul camping-ului) in care mi s-a dat o veste nu tocmai buna. Se pare ca reteaua de apa la care este agatat camping-ul a crapat.

Mi s-a comunicat ca vom avea apa doar cateva ore pe zi si am fost intrebat de un orar in care sa se intample acest lucru. Cu consimtamantul vostru as dori sa propun in felul urmator:

1. 09:00-10:00(10:30);

2. 13:30-14:30(15:00);

3. 20:00-21:00(21:30).

 

De asemenea, sper ca acest lucru sa nu fie un incovenient foarte mare si sa nu ne strice buna dispozitie si cheful de distractie (si baut, evident :P ).

 

 

post-20315-1242738661.gifA.M.R. 3 zile!!!post-20315-1242738661.gif

 

 

 

@PunkBC: Incearca pe coltul posesorilor de Shadow. Poate acolo vei gasi ce ai nevoie :D .

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor. :D

 

prezent si eu de vineri la intalnirea umbracilor

 

EU VOI PLECA VINERI DE DIMINEATA DIN BUCURESTI LA ORA 7:30 INSPRE PITESTI UNDE MA VOI INTALNII CU SMOKY, URMEAZA O SERIE DE CUMPARATURI SI APOI PLECARE PRIN CAMPULUNG SPRE RASNOV.

 

DIN CELE DISCUTATE CU SMOKY AM INTELES CA VOM INCERCA SA FACEM TOTUL IN ASA FEL INCAT MAXIM LA ORA 12 DIN SA PLECAM DIN PITESTI-MIOVENI.

 

DACA EXISTA DORITORI SA MI SE ALATURE CU CEL MAI MARE DRAG.

 

DE MENTIONAT CA DRUMUL NU ESTE CEL MAI BUN, FIIND CAM PLIN DE GROPI PE O PORTIUNE DE 10-20KM.

 

eu voi venii cu masina pentru ca inca nu sunt posesor de motocicleta (mai am un pic pana dau examenul, la anul sigur voi venii calare) deci sper ca nu e suparare daca vin si incepatori cu voi

sunt foarte foarte foarte nerabdator sa vad cat mai multe motociclete si sa invat cat mai multe despre ele, nah...cum eram toti la inceput

 

VA ASTEPTAM PE TOTI RESPECT SI ASFALT USCAT!!!!! :P :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BUN NEBUN NOI PE ACOLO MERGEM, DUPA CUM AM SPUS, DACA MAI SUNT DORITORI SUNT BINEVENITI. DIN CATE AM INTELES NU ESTE O PORTIUNE FOARTE MARE, DEACEEA NE VOM RISCA.

 

VINERI DIMINEATA 7:30.

Editat de HotRaider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...