Sari la conținut

Plimbarica de Luni


Postări Recomandate

Bagati anunt, e criza, sigur sunt si altii disponibili in timpul saptamanii.

E adevarat, insa puteam sa chem multi prieteni dar simteam nevoia de o plimbarica singura.

La urmatoarea ce o am in plan, o descoperire noua, am sa anunt printr-un pm pe cativa de aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot uitandu-ma la pozele cu motoreta ta care arata foarte bine in soare am intrebare :

 

cum e la drum ceva mai lung? Saua e comoda? Ca pe mine ma cam doare fundu' dupa mai mult de 200 km pe scandura mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot uitandu-ma la pozele cu motoreta ta care arata foarte bine in soare am intrebare :

 

cum e la drum ceva mai lung? Saua e comoda? Ca pe mine ma cam doare fundu' dupa mai mult de 200 km pe scandura mea.

Nu am intalnit pana acum o sa comoda pt sute de km... :D Dupa drumul de ieri, era ok...si dupa 400 km la fel. Dar mai mult incepe sa te doara spatele. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina tura. Vreau si eu sa merg intr-o zi cu soare la combinatul de la Valea Calugareasca ca sa fac poze. Sper sa ne strangem cativa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina tura. Vreau si eu sa merg intr-o zi cu soare la combinatul de la Valea Calugareasca ca sa fac poze. Sper sa ne strangem cativa.

Te anunt Purghy, mai ales ca acum ai BMW :) Sa o stapanesti sanatoasa!

 

Felicitari ravenitza!

 

 

superbe pozele.. aia cu sarma ghimpata chiar am salvat-o :D ... misto, doar tu si motorul. Ooo da :P

:D Ma bucur ca iti place!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo! o iesire f frumoasa. Intrebare, lucrezi prin pipera ca mi se pare ca ti am vazut motoru pe la feper prin curte. :kiss: se pare ca s a facut un grup maricel pe aici in ultimu an :moto:

:bow: Da, am lucrat acolo. Acum nu mai sunt prin zona, dar mai vin din cand in cand la cantina din feper... :rolleyes:

Merci frumos si calatorii superbe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...