Sari la conținut

cumpar scutere


gigic6
 Share

Postări Recomandate

vand eu aprilia sr50 full, arata foarte bine, 1000 euro negociabil...dak esti interesat imi spui si dau si poze. Transportul ti-l asigur eu :friends:

Editat de Rolly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza marca scuterului, dar sa nu fie cu pedale.Problema este ca nu am transport.

problema e cum am zis transportul daca ai masina si bani pt investitie atunci nu mai e nici o problema ca scutere sant de toate marimile si culorile si daca vrei sa iei mai multe pretul se negociaza.....bafta.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema e cum am zis transportul daca ai masina si bani pt investitie atunci nu mai e nici o problema ca scutere sant de toate marimile si culorile si daca vrei sa iei mai multe pretul se negociaza.....bafta.....

Eu as vrea sa cumpar 6-7 scutere,chiar defecte toate, am un mic atelier de reparat iar piese originale cam greu de gasit.

 

vand eu aprilia sr50 full, arata foarte bine, 1000 euro negociabil...dak esti interesat imi spui si dau si poze. Transportul ti-l asigur eu :kiss:

Aprilia sr50 este dupa parerea mea cam cel mai reusit scuter posibil, dar 1000 euro sincer nu pot da.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa cumpar 6-7 scutere,chiar defecte toate, am un mic atelier de reparat iar piese originale cam greu de gasit.

 

 

Aprilia sr50 este dupa parerea mea cam cel mai reusit scuter posibil, dar 1000 euro sincer nu pot da.

 

ce zici de astea? toate care le cumperi sant functionale si cu posibilitatea de inscriere in circulatie :kiss:

post-15361-1237230224_thumb.jpgpost-15361-1237230266_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cabina aia telefonica galbena, cu coarne se poate conduce cu un curs de legislatie?

NU,ala e un scuter de 125cc,desi la noi in romania poti inscrie cam orice pe primarie:))si sa-l conduci cu un curs de legislatie:)),ca fapt divers marca, "cabinei" e BMW,iar modelu nu mai stiu:-?

Editat de M@TRIX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU,ala e un scuter de 125cc,desi la noi in romania poti inscrie cam orice pe primarie:))si sa-l conduci cu un curs de legislatie:)),ca fapt divers marca, "cabinei" e BMW,iar modelu nu mai stiu:-?

 

...da intradevar e BMW dar de 200cc asta din poza,nu stiu daca e si de 125

...in alte tari centura de siguranta obligatorie la modelul asta de scuter :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce zici de astea? toate care le cumperi sant functionale si cu posibilitatea de inscriere in circulatie :kiss:

post-15361-1237230224_thumb.jpgpost-15361-1237230266_thumb.jpg

Sunt multe, peste capacitatile mele financiare dar vre-o 3-4 tot as lua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu aprilia rally 50 AC , pret 550 euro, merge foarte bine, demaraj pternic, prinde 80, 14000 km, din 98

pentru mai multe detali: razvan_thebest2006

 

ce zici de astea? toate care le cumperi sant functionale si cu posibilitatea de inscriere in circulatie :angry:

post-15361-1237230224_thumb.jpgpost-15361-1237230266_thumb.jpg

unde ste acest loc, deoarece m-ar interesa si pe mine ce au...

imi poti da niste date de contact?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Eu caut mai mult scutere defecte dar cu acte.Cumpar si functionale dar in 300 euro.Am un mic atelier de reparat.Care nu mai mere facut sau costa prea mult reparatia le dezmembrez.Dar mersi pentru oferta. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

600 e ?!?! sigur n-ai scris gresit?

 

Explicami si mie de ce as fi scris gresit? am spus negociabil, nu batut in cuie

si nici 200euro nu cer, asa cum faci coloratii cu paraitoarele fur-gasite prin italia si fara acte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta asa e...pretul pare cam mare Robbie pentru ca pe bikeshop si alte site-uri + targuri ca vitan gasesti aprilia sr50 din 2008 la 900-1000-1100 euro, si iti dai seama ca unui alt cocalar ii convine sa cumpere un scuter furat, nou-nout, decat sa dea pe "oboselile" noastre 600-800 euro. Asta-i mentalitatea de roman. Plus de-asta multi pun scutere de nu exista pe bikeshop si apoi cand vine un cumparator zice: "e scump frate, am vazut pe bikeshop la jumate"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...