Sari la conținut

Anunt Pe Mobile


Postări Recomandate

eu nu stiu nemteste ,am gasit un dr600 la 1000euro,cred,daca asta spune anuntul,traduceti-mi si mie dracovenia asta de anunt,ca habar nu am,vreau motoru' si vreau sa stiu daca pot avea incredere in anunturi la pretul asta la un dr600 cu 29800km, ps:voua cine v-a adus motoare in tara si care e procedura?

MwSt. ausweisbar

 

Daten:

Gebrauchtfahrzeug, 29.800 km

641 ccm, 34 kW (46 PS), Benzin,

EZ: 06/92,

 

 

Besonderheiten:

Kickstarter

 

Beschreibung:

Motorrad ist im sehr guten Zustand und aus 1. Hand. Vorder- und Hinterreifen sind im fast neu. Top-Case ist gratis erhältlich.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neamtul spune ca motocicleta este in conditii foarte bune si ca nu a avut decat un singur proprietar. Cauciucurile (fata si spate) sunt aproape noi. La banii astia iti mai da si un top-case gratis (adika moka- intra in pret)

 

La banii care ii dai pe motor (adica aia 1000) mai dai cca 1150 euro la vama (tva +taxa vamala pt 600 cmc). Mai adauga transportul motocicletei in tara si cheltuielile cu RAR-ul, inmatricularea, asigurarea...daca te hotarasti, da-mi mess pe privat, si zi-mi link-ul, sa vad si eu motorul si sa vb cu neamtul. sanatate

Editat de partizan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MwSt. ausweisbar (TVA returnabil)- se poate recupera TVA-ul de 16% de la ei, in anumite conditii, care s-ar putea sa includa revenirea ta in Germania dupa ce ai scos motorul de acolo.

 

Daten:

Gebrauchtfahrzeug(vehicol folosit), 29.800 km

641 ccm, 34 kW (46 PS), Benzin,

EZ: 06/92, (data primei inmatriculari)

Besonderheiten:(optiuni, chestii deosebite)

Kickstarter - asta stii :peace:

 

Beschreibung: (descriere)

Motorrad ist im sehr guten Zustand und aus 1. Hand.(stare foarte buna, a trecut prin doar o mana) Vorder- und Hinterreifen sind im fast neu(anvelope aproape noi). Top-Case ist gratis erhältlich.(top case inclus gratuit)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI!!!

Am vrut si eu sa-mi cumpar un quad din Germania, am si gasit pe mobile dar cand am vrut sa sun SURPRIZA numarul este fals, am un var acolo cu care am luat legatura si mia zis ca nu prea prea merita. Neamtul iti pune o poza super misto si cand ajungi acolo dai cu capul in pereti :peace: ! Parerea mea sa vorbesti cu cineva cine aduce masini/motoare de acolo si e mai sigur!

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...