Sari la conținut

De vanzare atas pannonia


Ketzien
 Share

Postări Recomandate

Vand un atas de panonnia. Ii lipseste doar atentia si iubirea :-s Poate e cineva care poate sa ii ofere acestea + un companion care sa il plimbe. Se cam plictiseste singur.

 

Pretul este 1.8 mil negociabil.

 

http://img14.imageshack.us/img14/2856/picture001sgg.jpg

 

http://img14.imageshack.us/img14/7783/picture002aua.jpg

 

http://img14.imageshack.us/img14/4045/picture003toq.jpg

 

 

Are si cadru atasul si e intreg doar ca e putin ruginit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos gest, ca l-ati vandut pe banii astia(care nu reprezinta mare branza in situatia asta) si nu l-ati dat la fier vechi, cum se procedeaza de ob pe la noi...

 

Bravo :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu bre da m-am obisnuit cu tine ca te misti iepureste cand e rost de fiare

 

mda,si nu lucrez la capacitate maxima ca daca m-as opinti putin,fiarele din port ct. ar fi un simplu moft pe langa mine... :scratch:

 

oricum,multam de monitorizare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer mi s-a parut un pret corect pentru atas. Asa atas nu prea gasesti chiar daca e in starea care e. Si cum sunt somera si prietenul la fel nu avem posibilitatea sa il refacem noi. Si mai bine stim ca l-am dat cineva se va ocupa de atas si ii va oferi atentia necesara pentru ca noi avem un CZ de care ne-am apucat in toamna si tot nu e inca gata din acest motiv.

Dar nah fiecare cu parerea lui nu ? :scratch:

 

Toate cele bune baieti. Si sa aveti parte de zile cat mai calde :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ti face griji, ca nu merita nici atat.

Eu daca as mai lucra pe bani(ca momentan lucrez la niste proiecte personale, legate de motociclism si oldtimere, o sa vedeti suprize surprize, curand :kiss: ), si as avea nevoie de un asa atas, in caz ca n-as gasi unul, sa stii ca mi s-ar parea chiar foarte ieftin, avand in vedere ca am vazut si japca pe fata la unele rable care nu meritau nici o bere.Bine, am vazut cu totii si gesturi extraordinare de caritate in acest domeniu, dar unu are o stare financiara, altul alta stare...

Mie mi-a parut un pret bun, corect :scratch: Practic ei au cerut, nu au bagat mana in buzunar cu japca, nu? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

din pacate atasul nu s-a dat (sau din fericire pentru alt norocos)

 

problema este ca vroiam sa facem una bucata africa dotata cu atas. si cum am gasit atasul ne-am aruncat si l-am arvunit. problema a fost cand sotul a mers la rar sa puna o intrebare "cum trebuie sa facem ca sa putem omologa africa cu (scuzati cacofonia) si atunci am aflat: omologare intre 50 si 60 mil apoi se lasa motoreta cu atas la ei in probe dupa care...trece vremea si daaaaaaca e ok, corespunde dpdv tehnic,...avem motoreta cu atas.

 

moment in care am zis...da :D nu e de noi..o sa luam o motoreta cu atas gata pus din fabrica atunci cand o sa avem banutii.

 

imi cer scuze pentru timpul irosit pe niste vorbe de-ale mele....n-are rost sa mai zic ca ma sim aiurea de cuvantul incalcat.

 

 

spor la vanzare pentru ca posesoarea este o persoana foarte faina(cel putin la telefon)

 

numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am zis la telefon sa stai linistita nu e nici o problema. Nu aveati de unde sa stiti ca o sa coste atat si posibilitatea ca sa va dea motorul inapoi si sa fie aprobat sunt mici...

 

Sa aveti grija de voi si mult succes la achizitionarea unei motociclete superbe!

 

So baieti si fete atasul inca este valabil pentru interesati sa imi lase un PM cu adresa de mail daca doresc mai multe poze si detalii!

Pretul ramane acelasi.

 

Toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema este ca vroiam sa facem una bucata africa dotata cu atas. si cum am gasit atasul ne-am aruncat si l-am arvunit. problema a fost cand sotul a mers la rar sa puna o intrebare "cum trebuie sa facem ca sa putem omologa africa cu (scuzati cacofonia) si atunci am aflat: omologare intre 50 si 60 mil apoi se lasa motoreta cu atas la ei in probe dupa care...trece vremea si daaaaaaca e ok, corespunde dpdv tehnic,...avem motoreta cu atas.

Din pacate la noi nu prea se pot face deocamdata(sper) asa ghidusii chiar foarte utile...In afara exista posibilitatile astea, dar la noi...Deh, Romania :D Am auzit ca in Ungaria e mai ieftin, si am cativa amici care vor sa incerce acolo, iar apoi sa circule in tara cu ele!Puteti sa va interesati, pt ca este FOARTE utila treaba cu un atas pe orice motocicleta...sporeste spatiul de depozitare, inca un loc pe motor, si acesta foarte confortabil, etc...

 

Bafta daca nu v-ati luat gandul de la idee :D

 

De curiozitate intreb...cam cate kilograme sa aiba un asa atas?Ma batea intr-un timp gandul sa pun asa ceva pe un carpati sau pe o mobra, inmatriculate evident ca...moped(si sa vezi atunci distractie cu militia, la cererea actelor :crack: )

Plus ca tot cu un atas merge facuta o super draguta masinuta electrica, ecologica, dar la fel, te lovesti urat de omologare...

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omologarea artizanala pt un moto cu atas costa cam 300ron. Asta la Cluj. Si intr-adevar trebuie trimisa la Bucuresti. Poza. Nu motocicleta.

 

e vorba de o africa...o motoreta care nu este dotata cu atas din fabrica :D

 

Din pacate la noi nu prea se pot face deocamdata(sper) asa ghidusii chiar foarte utile...In afara exista posibilitatile astea, dar la noi...Deh, Romania :D Am auzit ca in Ungaria e mai ieftin, si am cativa amici care vor sa incerce acolo, iar apoi sa circule in tara cu ele!Puteti sa va interesati, pt ca este FOARTE utila treaba cu un atas pe orice motocicleta...sporeste spatiul de depozitare, inca un loc pe motor, si acesta foarte confortabil, etc...

 

Bafta daca nu v-ati luat gandul de la idee :crack:

 

De curiozitate intreb...cam cate kilograme sa aiba un asa atas?Ma batea intr-un timp gandul sa pun asa ceva pe un carpati sau pe o mobra, inmatriculate evident ca...moped(si sa vezi atunci distractie cu militia, la cererea actelor :kick: )

 

mersi.. ideea de atas e ca sa avem unde pune bebe... si sa nu renuntam la moto cand va aparea stumful....

nu ne-am luat gandul, numai ca vom lua una dotata cu atas de la "mama ei"

 

sfatul meu e sa nu faci inginerii si sa circuli pe strada asa pentru ca nu stii cu cine te intalnesti si dintr-o joaca dai in trebi de oameni mari grele....

 

 

eu nu as vrea ca topicul asta de "deraieze" asa ca imi iau la revedere :rock:

 

o zi buna si spor la vanzare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam cate kilograme sa aiba un asa atas?

 

Sincera sa fiu habar nu am ! O.o

Dar avand n vedere faptul ca un amic era interesat de atas sa il puna pe un mz si a spus ca ar fi super s.m.d dar si-a pus ochii pe altceva :-s

Parerea mea este urmatoarea -> e din aluminiu => usor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...