Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: :lol: :ok:

ai ideie mai exact unde a fost? :))

http://www.timesnewroman.ro/monden/8763-camion-cu-vodca-rasturnat-la-vaslui-medicii-au-salvat-marfa-promit-ca-vor-reveni-dupa-sofer

 

si totusi ea de ce plange ?

m-ai bagat in ceata. nu stiu ce sa-ti raspund. probabil i se plangea iubutului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nici o idee, mi se pare o stire de tot rasu, oricum eu nu citesc ziarele, nu vreau sa ma dezinformez.. ;)

 

Uite una mai tare ca a ta:http://www.timesnewroman.ro/politic/4796-impartirea-romaniei-pe-regiuni-va-lasa-judetul-vaslui-pe-dinafara

Editat de catas_him
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh, tu esti salvat. o arzi prin iasi. ai grija sa ai pasaportul "lavabil" ca altfel nu stiu ce o sa fie cu tine. imi fac griji deja. nu cred ca maine

Eu in Iasi am foarte multi "dusmani", ma simt tot timpul urmarit. :lol: .Trebuie sa ma deghizez ca sa ma pot plimba, prin tramvaie, trolee, maxi-taxi.Orice mijloc de transport in afara de motoreta pentru mine nu este sigur.,"prietenii stiu de ce".

 

Nu am mai ars gazul pe la Iasi, oricum de loc sunt din Husi si lucrez in Vaslui. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu in Iasi am foarte multi "dusmani", ma simt tot timpul urmarit. :lol: .Trebuie sa ma deghizez ca sa ma pot plimba, prin tramvaie, trolee, maxi-taxi.Orice mijloc de transport in afara de motoreta pentru mine nu este sigur.,"prietenii stiu de ce".

 

Nu am mai ars gazul pe la Iasi, oricum de loc sunt din Husi si lucrez in Vaslui. ;)

te-au gasit ma, chiar si cand te-ai deghizat. se zvoneste ca celalat ar fi Aditza, ingerul tau pazitor :lol:

 

gay-men-on-scooters.jpg

P1000807.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am alta categorie de preferinte, ultima oara m-am costumat de Craciun.

Intotdeauna sa ai grija ce iti doresti.

de aia mi-au zis dusmanii tai (imaginari) ca te-ai vopsit blond(a) si porti sosete negre lungi :lol: dar cine-i tipul inmbracat in mos craciun? si nenea de pune palaria in cui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de aia mi-au zis dusmanii tai (imaginari) ca te-ai vopsit blond(a) si porti sosete negre lungi :lol: dar cine-i tipul inmbracat in mos craciun? si nenea de pune palaria in cui.

Eu eram Mosu, dusmanii mei incerca sa te induca in eroare.Te sfatuiesc sa suni tot timpul inainte de a ajunge acasa.

In cazul in care ai probleme in relatie, iti dau tot eu solutiile.

Te poti deghiza sau sa speri ca ea poate face imposibilul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai degraba spre zone unde oamenii sunt mai putin dotati intelectual si care se plictisesc, nu stiu sa gandeasca mai departe de invidie si de orgoliu puturos. S-a inventat biserica pentru unii oameni care au nevoie de ajutor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aa :crack: pai ar putea face ceva in folosul judetului, export spre zonele mai putin productive

Lasa ca nici cu voi nu mi-e rusine. :lol:

http://www.bzi.ro/doi-adolescenti-ieseni-s-au-injunghiat-dupa-ce-s-au-imbatat-344657

 

Cică ar fi the land of rachiu :crack:

Asa faci tu km, cand nu te dai pe forum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aa :crack: pai ar putea face ceva in folosul judetului, export spre zonele mai putin productive

 

 

inca nu au reusit sa ajunga la o productie atat de mare, incat sa exporte. cel mai mult se exporta intre gospodarii si localnici.

 

Lasa ca nici cu voi nu mi-e rusine. :lol:

http://www.bzi.ro/doi-adolescenti-ieseni-s-au-injunghiat-dupa-ce-s-au-imbatat-344657

 

Asa faci tu km, cand nu te dai pe forum?

acolo eram eu cand am plecat in inconjurul lumii. deci tu ma urmaresti. wof wof

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate veni cu o replica mai inteligenta, hai ca se poate? Tacerea e de aur. De aruncat cuvinte e usor, ca la autobaza. Nu ca as fi eu inteligent dar vad ca multi incearca dar nu reusesc mare lucru.

nu stiam eu de ce esti tu asa suparat. cand ma uit la profilul tau, hop Vaslui. C'mon men, ii topic de offtopic. uite asta ma face vacar, si-mi dovedeste prin poze. eu recunosc si ii zic ca sunt cowboy, adica mai pe americana. apoi eu ii zic ca e gheu si el nu recunoaste. dar recunoaste ca e din Vaslui si imi zice ca are dusmani care il urmaresc. eu i-am confirmat ca are, pt ca am pus poze cu el si ingerul lui pazitor. :lol:

 

deci te astept pe tine cu replica "inteligenta"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raspunsul tau nu este decat o relatare a unui snur de contradictii si de bazaconii expuse de cowboi si culmea pe gustul cititorului de cotidian. Nu ai facut nimic. Stiam deja despre ce e vorba. Nu am nimic cu tine, am ceva cu natia asta, cu cei care intra in tipar. Tipar care e greu de inteles daca esti deja plasat. De asta e si offtopic. Nici nu vreau sa imi arat inteligenta ca nu sunt. Am iq mediu dar nu sunt toparlan, si scriu asta ca stau degeaba si astept sf de program.

Editat de kinguh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raspunsul tau nu este decat o relatare a unui snur de contradictii si de bazaconii expuse de cowboi si culmea pe gustul cititorului de cotidian. Nu ai facut nimic. Stiam deja despre ce e vorba. Nu am nimic cu tine, am ceva cu natia asta, cu cei care intra in tipar. Tipar care e greu de inteles daca esti deja plasat. De asta e si offtopic. Nici nu vreau sa imi arat inteligenta ca nu sunt. Am iq mediu dar nu sunt toparlan, si scriu asta ca stau degeaba si astept sf de program.

raducu esti bine? :)) stai ca ajung indata in iasi,iti dau eu horum hondist ce esti :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...