Sari la conținut

Off-topic


gn77b
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi trebuie doua dar cumpar 5. Mai gasesc eu 2-3 vecini care sa le poarte. o.O

 

LE: cred ca "sticker" era termenul corect. :)

aha....asta-mi era nedumerirea....ai spus ca vrei bannere...tu vrei de fapt niste stickere autocolante sa le pui pe masina :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha....asta-mi era nedumerirea....ai spus ca vrei bannere...tu vrei de fapt niste stickere autocolante sa le pui pe masina :D

 

da da :D

greseala mea

Editat de Radu_Toretto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat dimineata la ei si au zis ca nu mai e tipul care facea aerografii.-Au zis ca ar fi prin Iasi cineva care face dar nu stiu exact unde.

Mai era /index.php?/topic/677555-custom-airbrush/ dar nu stiu daca e in iasi sau nu, cert este ca a fost la motorfest anul trecut, deci e de prin zona ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Particip la un concurs pe facebook la care premiul este un tatuaj. De vreo doi ani tot ma gandesc sa-mi fac un tatuaj cu o tema moto si acum cred ca este cel mai potrivit moment, mai ales ca de un an lucrez la HONDA.

Rog toti motociclistii care au si cont de facebook sa-mi dea si mie un LIKE pe postarea mea cu concursul:

https://www.facebook.com/honda.man.737

Momentan sunt pe locul doi, dar tipul de pe unu are dublu voturi si peste 900 prieteni... Nasol...

Va multumesc pentru un minut din viata voastra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai grija cand mai esti de rand la muls vacile.

normal dimineata sunt de rand, dar mii putin frica pt c-am ramas putin marcat de niste intamplari neprevazute.

 

198573_466499480037815_479419542_n.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :lol: :ok:

ai ideie mai exact unde a fost? :))

http://www.timesnewroman.ro/monden/8763-camion-cu-vodca-rasturnat-la-vaslui-medicii-au-salvat-marfa-promit-ca-vor-reveni-dupa-sofer

 

si totusi ea de ce plange ?

m-ai bagat in ceata. nu stiu ce sa-ti raspund. probabil i se plangea iubutului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nici o idee, mi se pare o stire de tot rasu, oricum eu nu citesc ziarele, nu vreau sa ma dezinformez.. ;)

 

Uite una mai tare ca a ta:http://www.timesnewroman.ro/politic/4796-impartirea-romaniei-pe-regiuni-va-lasa-judetul-vaslui-pe-dinafara

Editat de catas_him
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh, tu esti salvat. o arzi prin iasi. ai grija sa ai pasaportul "lavabil" ca altfel nu stiu ce o sa fie cu tine. imi fac griji deja. nu cred ca maine

Eu in Iasi am foarte multi "dusmani", ma simt tot timpul urmarit. :lol: .Trebuie sa ma deghizez ca sa ma pot plimba, prin tramvaie, trolee, maxi-taxi.Orice mijloc de transport in afara de motoreta pentru mine nu este sigur.,"prietenii stiu de ce".

 

Nu am mai ars gazul pe la Iasi, oricum de loc sunt din Husi si lucrez in Vaslui. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu in Iasi am foarte multi "dusmani", ma simt tot timpul urmarit. :lol: .Trebuie sa ma deghizez ca sa ma pot plimba, prin tramvaie, trolee, maxi-taxi.Orice mijloc de transport in afara de motoreta pentru mine nu este sigur.,"prietenii stiu de ce".

 

Nu am mai ars gazul pe la Iasi, oricum de loc sunt din Husi si lucrez in Vaslui. ;)

te-au gasit ma, chiar si cand te-ai deghizat. se zvoneste ca celalat ar fi Aditza, ingerul tau pazitor :lol:

 

gay-men-on-scooters.jpg

P1000807.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...