Sari la conținut

Cauciuc GS 500


konievic
 Share

Postări Recomandate

Ce modele de cauciucuri se mai potrivesc pe gs in afara de 130 70 17 ?? thx

Exact marimea care este trecuta in carte. Nu are rost sa pui o marime mai mare ca nu vei rezolva absolut nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pune mai mare decat scrie in carte...am avut eu pe GS un 150 care s-a tocit pe o parte de bratul de la etrier + ca s-a "ascutit" si a schimbat ciclistica IN RAU

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pune mai mare decat scrie in carte...am avut eu pe GS un 150 care s-a tocit pe o parte de bratul de la etrier + ca s-a "ascutit" si a schimbat ciclistica IN RAU

 

bafta

Aha ...noh atunci pun tot din asta cum ii stasu ...si chiar voi puteti sa`l ridicati pe o roata sa mergeti ? ca eu nu reusesc nici cum mai mult de 20 de cm :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit unu la 120 70 17 in loc de 130 70 17 f ieftin !! am ceva probleme oare daca il montez asta ?

 

Cel mai probabil cauciucul pe care l-ai gasit tu e de fata. Tie iti trebuie de spate de 130/70 r17. Eu mi-am gasit unu' nou si ieftin 140/60 R17, pirelli SD care-mi place foarte mult. Daca vrei mai lat, ia-ti de maxim 140 latime.

 

Vezi ca gasesti si 130/70 r17 tot de fata... tie-ti trebuie de spate.

 

http://wiki.gstwins.com/index.php?n=Upgrades.Tires

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai probabil cauciucul pe care l-ai gasit tu e de fata. Tie iti trebuie de spate de 130/70 r17. Eu mi-am gasit unu' nou si ieftin 140/60 R17, pirelli SD care-mi place foarte mult. Daca vrei mai lat, ia-ti de maxim 140 latime.

 

Vezi ca gasesti si 130/70 r17 tot de fata... tie-ti trebuie de spate.

 

http://wiki.gstwins.com/index.php?n=Upgrades.Tires

Unde ai gasit cauciucu ala nou si ieftin :unsure: poti sa dai un site ...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...