Sari la conținut

Ete' Si Pe A Mea In Sfarsit(gs500e)


zigggy
 Share

Postări Recomandate

in sfarsit si eu dupa un an de strans la pusculitza :moto: dar trebe sa mai strang ceva pt vame si alte alea ca inca este in germania la neste rude.de pasti o sa vin calare pe ea de acolo :welcome: e din '95,4300 km,a fost a lu un mosh de 70 de ani :) care si-a luat opel

va am salutat si iarna scurta ,ca deja nu mai am rabdare :ok:

post-8003-1137415077.jpg post-8003-1137415006.jpg post-8003-1137415165.jpg post-8003-1137415253.jpg

post-8003-1137415321.jpg post-8003-1137415508.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum s-ao face ca TOT ce gasim noi romanii acolo au avut doar mosi proprietari... Ar trebui sa le mai intinerim populatia!

:ok:...s'or plictisii oameni la pensie si vor adrenalina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

Foarte frumoasa.... se vede ca a fost a unui tataie :welcome: pentru ca e ca si noua...subscriu si eu parerea legata de gentile alea,insa au si ele utilitatea lor....

 

Altceva m-a frapat ... UNDE ITI ESTE CASCA ??? :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoasa.... se vede ca a fost a unui tataie :welcome: pentru ca e ca si noua...subscriu si eu parerea legata de gentile alea,insa au si ele utilitatea lor....

 

Altceva m-a frapat ... UNDE ITI ESTE CASCA ??? :ok:

nu am apucat sa imi iau echipament inca, nu am facut decat cateva ture cu viteza mica pe un drum fara masini in apropiere.nici nu am inmatriculat o ca nu avea rost,pana la primavara cand o iau.

nici mie nu prea imi place albu ala pe jenti ,...creca o sa le vopsesc negre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa motocicleta

eu zic sa renunti la gentile alea k nu arata bine . parerea mea tu faci cum vrei .

oricum sa o stapanesti sanatos si fara incidente

 

 

Daca nu are cumva nevoie de genti, le iau eu ca am mare nevoie de ele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari, foarte frumoasa ii gs-ul carenat, ne zici si noua cat te-o costat?

si io luna viitoare daca reusesc sal vand pe al meu si imi conving parinti sa ma sponsorizeze o tzara vreau sa iau una (tot gs 500, de pref tot carenata).. din cate stiu is fabricate in EU si nu platesti vama pt ele, daca ai certificatul Euro1 , tu o ai???

 

incaodata felicitari si cati mai multi KM fara probleme

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pt urari! :ok:

 

felicitari, foarte frumoasa ii gs-ul carenat, ne zici si noua cat te-o costat?

si io luna viitoare daca reusesc sal vand pe al meu si imi conving parinti sa ma sponsorizeze o tzara vreau sa iau una (tot gs 500, de pref tot carenata).. din cate stiu is fabricate in EU si nu platesti vama pt ele, daca ai certificatul Euro1 , tu o ai???

 

incaodata felicitari si cati mai multi KM fara probleme

:welcome:

 

pretul pe internet (mobile.de ,acolo am gasit-o) era 1666 euro,la autohaus am mai negociat o leaca pt ca bateria nu mai tinea si am ajuns cu ea la 1550,in pret fiin incluse gentile pt bagaje care se vad in poza si un rucsak pt rezervor.Si rezervoru de benzina plin :) .Nu am certificat euro 1 ,o sa ma interesez in primavara cand o iau la un hendler suzuki dar nu cred ca o sa pot lua euro1 pt ca nu sunt 100% fabricate in ue.sunt asamblate in spania.Vama e o carutza de bani 707 euroi :moto: .dar asta e ,oricum am luat o destul de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...