Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Ceva , zice Lau... . Cand te duci in coloana si mai ales , este ceva organizat , nu te iei si te duci ca pooola inainte si in oglinda nu te mai uiti sa vezi daca vine si ala din spate , mai ales cand sti ca e incepator . Nu il vezi , reduci si il astepti ca poate a dat motorul cu el de pamant si are nevoie de ajutor si voi sunteti in poooola la 20 km distanta .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ceva , zice Lau... . Cand te duci in coloana si mai ales , este ceva organizat , nu te iei si te duci ca pooola inainte si in oglinda nu te mai uiti sa vezi daca vine si ala din spate , mai ales cand sti ca e incepator . Nu il vezi , reduci si il astepti ca poate a dat motorul cu el de pamant si are nevoie de ajutor si voi sunteti in poooola la 20 km distanta .

bine ai venit in viata reala :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva , zice Lau... . Cand te duci in coloana si mai ales , este ceva organizat , nu te iei si te duci ca pooola inainte si in oglinda nu te mai uiti sa vezi daca vine si ala din spate , mai ales cand sti ca e incepator . Nu il vezi , reduci si il astepti ca poate a dat motorul cu el de pamant si are nevoie de ajutor si voi sunteti in poooola la 20 km distanta .

:kiss: si asta o durut ( Kato ) :P faza e ca noi cand ne-am dus catre deva am fost unu in spatele altuia doar lau o ramas in spate

Mesaj completat

tu nu esti normal... there can only pe 2 ! .... bene 3 i-l admitem si pe cucun ca a fost cu ideea, in rest nimic !!!

deci daca se baga si cucunu om fi FRAT(III) Patraulea :P

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atzi luat-o razna rau :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa vezi ca putem fi offtopic si la mesaje vorbe discutzii ? :kiss:

Is numa ochi si urechi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...de la aradeni pt aradeni si nu numai

ati vazut iara la stiri minunea aia de stire cu 2012 sf lumii :P am vazut filmu ala documentar cu nostradamus, cica in 2012 decembrie nu mai stiu cat o sa fie sf lumii, BA MIE NU MI DE ASTA DA VREAU SI LA ANU SA FACEM MOS CARCIUN PE MOTO :P

Mesaj completat

ai avut cel mai tare machiaj din hun... :kiss: bravo

si ma costat doar 6 lei :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...de la aradeni pt aradeni si nu numai

ati vazut iara la stiri minunea aia de stire cu 2012 sf lumii :kiss: am vazut filmu ala documentar cu nostradamus, cica in 2012 decembrie nu mai stiu cat o sa fie sf lumii, BA MIE NU MI DE ASTA DA VREAU SI LA ANU SA FACEM MOS CARCIUN PE MOTO :P

ANU ASTA NU SE TINE?POATE REUSESC SA MA TIN DUPA VOI :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se tine, dupaia dam un chef la Kato acasa :kiss: pai la MOS CARCIUN mergem in coloana deci nu va fi problema :P

Ok,eu va astept sa veniti cu cadourile...piscoturile si lapticul pe gratis :P dupa cum sositi incolonati.

Mesaj completat

...de la aradeni pt aradeni si nu numai

ati vazut iara la stiri minunea aia de stire cu 2012 sf lumii am vazut filmu ala documentar cu nostradamus, cica in 2012 decembrie nu mai stiu cat o sa fie sf lumii, BA MIE NU MI DE ASTA DA VREAU SI LA ANU SA FACEM MOS CARCIUN PE MOTO :P

Mesaj completat

 

si ma costat doar 6 lei :P

Mincinosule ,7 ti-am dat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

log(fW(x)) = log(g(a + b − x)) − log(g(x)) +Wx ... rezolva asta .... na vezi ca pot ? :kiss:

Ce " log log log " ? :P

N-ai reusit sa te log`ezi din prima? Asa ti-a dat formula asta ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam asa ceva... :kiss:

Daca il punea moderatorul emisiunii sa mai repete odata, stai linistit ca iesea total altceva :P :P

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...