Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asta se poate si langa un vin fiert... (suc/bere...ma rog).... e mai placut :friends: B)

 

 

E greu vinu fiert de unu singur asa...parerea mea!

La mine bani nu mai sunt de la inceputu anului...nici macar de gaz sa fierb vinu... :friends: dar sunt sanatos si trag tare sa raman asa pana dau de vin fiert sau bani sa-l fierb...ca daca astept sa fie bine in tara asta romaneasca, nu mai apuc sa fierb eu vinu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lutzifer, la tine am vazut parca o casca neagra Airoh modelul Flip-up ?

Am gasit ceva la 750 de ron. Face banii ?

Nu e marca de care zici tu a lui Berty.A lui a fost vre-o 90 euro la oferta,dupa cate stiu eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lutzifer, la tine am vazut parca o casca neagra Airoh modelul Flip-up ?

Am gasit ceva la 750 de ron. Face banii ?

Casca mea intr`adevar este flip-up dar nu Airoh ci Probiker. Normal casca costa 120 de euro , eu am luat-o la 100 euro redusa. Din Louis prin intermediul unui prieten, Stefan care sta acuma in Germania.

 

Mai multe detalii despre casca Aici!

 

Avand in vedere ca ii vreo 180 de euro ... si ii firma. Zic ca merita. Mie mi buna si asta , isi face treaba !

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca mea intr`adevar este flip-up dar nu Airoh ci Probiker. Normal casca costa 120 de euro , eu am luat-o la 100 euro redusa. Din Louis prin intermediul unui prieten, Stefan care sta acuma in Germania.

 

Mai multe detalii despre casca Aici!

 

Avand in vedere ca ii vreo 180 de euro ... si ii firma. Zic ca merita. Mie mi buna si asta , isi face treaba !

 

Imi plac modelele astea pentru ,,aerisirea'' care o asigura cand sunt deschise.

Si cred ca vara este f. comoda, mai ales pe oras si viteze mici.

Poate a II-a casca o voi alege tipul asta, dar nu la 750 de ron B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stefan cu un bmw f 650 ? B)

Da, Stefi din Micalaca !

Mesaj completat

Imi plac modelele astea pentru ,,aerisirea'' care o asigura cand sunt deschise.

Si cred ca vara este f. comoda, mai ales pe oras si viteze mici.

Is foarte faine , daca nu sunt folosite la viteze mari. Cum o folosesc eu ii ideala. Umblu mult prin oras , mai ales cand esti la semafoare sau cand nu ai viteza mai mare de 40 km la ora poti sa mergi cu ea ridicata si daca ii asa frig afara ca si acuma. Daca ai o masca nu ti frig. Si ii foarte practic , vezi mai bine , auzi mai bine... mie imi place. Vara eu merg cu ea ridicata pana la viteza de 80km/h. Si viteza din afara localitatii nu ii mai mare niciodata de 100-110 km/h. Cred ca daca depasesti aceasta viteza incepe sa shuiere destul de tare. Vorbesc de Probiker... poate alea mai scumpe si mai de firma se comporta altfel.

 

Aaaaa si is o bijuterie acei ochelari de soare intregrati. Nu trebuie sa fie neaparat soare puternic, doar lumina si ii mult mai odihnitor la ochi sa mergi cu ochelarii pusi.

Eu is de parere ca isi merita banii o asemenea casca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac modelele astea pentru ,,aerisirea'' care o asigura cand sunt deschise.

Si cred ca vara este f. comoda, mai ales pe oras si viteze mici.

Poate a II-a casca o voi alege tipul asta, dar nu la 750 de ron :(

 

 

:P

 

io am Caberg Justissimo GT modulara si asa cum zice Lutzifer e super ok vara si la viteze mici.

decat sa-ti ei 2 mai bine una si buna.a mea are avantajul ca se poate da barbia jos si atunci ai o casca gen scuteroi

am fost cu ea anul acesta prin tara peste 2000 km, am prins si ploaie, se comporta ff bine asa la caldura(si am avut)

uite un site de casti mai ieftin ca la louis:

 

Visit My Website

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de Craciun o fi ceva iesire :) ?

Da, cu sania la sanius :(

Mesaj completat

Uitati-va AICI la vreme pe miercuri noaptea vine sfarsitul lumii si inca nici nu ii 2012 :P

 

miercuri noaptea

posibil ploaie. Cer acoperit. Minim -999 °C . Vânt SE 21 km/h . Chance of precipitation 30% (water equivalent of 2.56 mm).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreme cainoasa....

Lehamite sa umblii si cu masina.

Dar acum vreo 30 min, 20:40 cine trecea vartos cu motoru printre stropi ? = AR92ALP

Lutzifer nu te lasa!

Dap :P

Am strabatut Aradul .... din Ar Nou in Bujac si retur !

Noroc ca avem drumurile ca porcu si ca is denivelate ! Altfel n-ar fi nici o placere sa mergi pe ploaie. Ma refer ca se acumuleaza baltoace in anumite locuri si ii o placere sa treci prin ele ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap :P

Am strabatut Aradul .... din Ar Nou in Bujac si retur !

Noroc ca avem drumurile ca porcu si ca is denivelate ! Altfel n-ar fi nici o placere sa mergi pe ploaie. Ma refer ca se acumuleaza baltoace in anumite locuri si ii o placere sa treci prin ele ! :)

ma bucur sa vad ca mai circula si alti motociclisti,nu sunt singurul prin arad ,am mai vazut si niste choppere.,motociclistii exista si pe timp nefavorabil.asfalt uscat :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap :(

Am strabatut Aradul .... din Ar Nou in Bujac si retur !

Noroc ca avem drumurile ca porcu si ca is denivelate ! Altfel n-ar fi nici o placere sa mergi pe ploaie. Ma refer ca se acumuleaza baltoace in anumite locuri si ii o placere sa treci prin ele ! :)

 

si eu te-am vazut :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu te-am vazut :P

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...