Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

sunt singurul familist,?,daca asta e de ras inseamna ca nu am cu cine vorbi.,va-ti pus intrebarea de apar doar 6-7 nume pe arad,totul e o gluma aici restul sa-u desteptat si sau retras sau doar citesc,eu vin cu o initiativa si voi imi sariti in cap?,pana la urma tot conservari suntem ne calcam in picioare.,hai sa facem la fel si in trafic .,de unde atata comunitate?,eu caut dar nu gasesc.asfalt ucat.pa :D

Acuma nu te supara ca eu stiu ca nu a vrut prin exprimarea asta sa spuna de ceva la,,misto" ca sa zic asa.E maghiara de nationalitate si sincer iti spun si eu am de a face de cateva ori cu ea cand spun cateceva cu subantelesuri. Nu intelege cateodata ce zic si eu la fel ce vrea sa zica. Asta e adevarul,cand o vei cunoaste si tu cat de cat iti vei da seama ca asa-i si veti rade de asta.Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hop si eu, ca si eu sunt cu familia

Lau, nu sari asa, imagineaza-ti ca suntem la o terasa si bem ceva si discutam discutii :D

Vezi, din punctul meu de vedere, asta e marea problema cu forumul sau cu messengerul: e foarte usor sa intelegi gresit mesajul transmis de partenerul de dialog

Eu zic ca nici Hondita nici rookie nu au avut intentia sa te (sau sa ne) ia la bascalie, doar ca sunt tineri si entuziasti

Hai ca scoatem noi cumva la capat

asai de aia se intampla toate pe dos discutam doar virtual si asta nu e bine,deci pana la urma avem nevoie de un loc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apai si daca raspunde nu aude mare lucru daca nu schimbi telefonu ala :D

 

am fost la AllMoto :) , Alex(swartelf) e pe silent si eu is pe motor si am cum sa vad daca ma suni :)

kato,scuze ca nu te-am sunat dar cu maicamea ii in spital de jumatate de an nu stiu ce s-a intamplat iarasi dar i s-a foarte agravat situatia si in ultimul timp chiar nu mai imi sta gandul la multe lucruri,iti dau banii de 1 dec cand mergem in nerv si am rezolvat treaba cu becul,trebuia schimbat ca s-a spart,(chestia care m-a indus in eroare o fost inainte sa " pocneasca " pentru ca semnalizarile din stanga palpaiau foarte rapid)

si alex,in ultimul timp chiar is :D... deci fara "Kato, nu is Paul "daca se poate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si alex,in ultimul timp chiar is .. deci fara "Kato, nu is Paul "daca se poate

Paul, nu te ambala

Alex a scris asta pentru ca, daca ai sa te uiti la raspunsul lui Kato (postul nr 2265), ai sa vezi ca el ti-a raspuns tie citandu-l pe Alex

Corectia ii era adresata efectiv lui Kato, nu tie

 

Fir-ar sa fie de forum, greu ne mai intelegem aici, are dreptate Lau, trebuie sa iesim naibii la un birt :D

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit!

1Dec,. mergem la birt.. Sa va pregatiti!!

N`ar fii rau sa`mi ofere cineva un canapea, sau saltea pe marti seara.. Caci..cred ca voi ramane in arad pentru o noapte.. Mai ales daca va luati si la bataie.. ehh.. :D N`o sa am eu asa noroc.

 

Nem baj! Discutam in Nerv!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Paul, acuma las-o naibii, sa ma duc la mecanic doar sa-mi schimbe becul...

Stai, ma, copilul nu stie, efectiv nu a avut de unde sa stie, nu s-a mai intalnit cu problema asta

Ce, tu te-ai nascut invatat?

Ne-a cerut ajutorul, hai sa-l ajutam, nu sa facem misto de el :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai, ma, copilul nu stie, efectiv nu a avut de unde sa stie, nu s-a mai intalnit cu problema asta

Ce, tu te-ai nascut invatat?

Ne-a cerut ajutorul, hai sa-l ajutam, nu sa facem misto de el :D

Da mai inteleg,nu mai dam sfaturi ca altfel mecanicii ar muri de foame si ne-ar face matanii ca dam sfaturi pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paul, nu te ambala

Alex a scris asta pentru ca, daca ai sa te uiti la raspunsul lui Kato (postul nr 2265), ai sa vezi ca el ti-a raspuns tie citandu-l pe Alex

Corectia ii era adresata efectiv lui Kato, nu tie

 

Fir-ar sa fie de forum, greu ne mai intelegem aici, are dreptate Lau, trebuie sa iesim naibii la un birt :)

 

de aia am intrebat pentru ca si inainte sa se sparga imi palpaia rapid ( + experienta mea in eletrica ii mica si decat sa umblu eu pe degeaba mai bine intreb :P ) :D in fine conteaza ca am rezolvat-o

 

ok...acuma unde-i birtu' ?! :) :D

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact,birt :D

BIRT`istilor :) sa nu va zic " betzicilor " :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adresa: Bulevardul Revolutiei 90

Tip: Rock-club

Detalii: Accepta card, Aer conditionat, Intrare gratuita

Ambient: Alternative, Old style, Rock

Ocazie: Concert

Program: Luni-Joi: 08:00-01:00, Vineri: 08.00-ultimul client, Sambata: 16.00-ultimul client, Duminica: 16.00-01.00 :D

Mesaj completat

In sfarsit!

1Dec,. mergem la birt.. Sa va pregatiti!!

N`ar fii rau sa`mi ofere cineva un canapea, sau saltea pe marti seara.. Caci..cred ca voi ramane in arad pentru o noapte.. Mai ales daca va luati si la bataie.. ehh.. :P N`o sa am eu asa noroc.

 

Nem baj! Discutam in Nerv!

depinde care cat bea,eu nu dau jos casca :) :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mutat aparatul de cafea in service ! si de atunci nu mai stau prin magazin !plus ca am si un banner beton in service!

Aaa.... ce benner... ?..

pai Kato nush.. dar eu am o cafa promisa acolo,.. numa sa ajung pe la voi.... :D

 

sunt singurul familist,?,daca asta e de ras inseamna ca nu am cu cine vorbi.,va-ti pus intrebarea de apar doar 6-7 nume pe arad,totul e o gluma aici restul sa-u desteptat si sau retras sau doar citesc,eu vin cu o initiativa si voi imi sariti in cap?,pana la urma tot conservari suntem ne calcam in picioare.,hai sa facem la fel si in trafic .,de unde atata comunitate?,eu caut dar nu gasesc.asfalt ucat.pa

Imi cer scuze, nu am zis din rautate,... si nu are nici o legatura cu faptul ca sunt unguroaica,.. iar nici de bar nu am zis nimik rau,.. e apreciabil ca te-ai interesat si ca ai pus suflet... si sa stii cam asa se intampla,... de obicei toti se uita si asteapta si putini sunt care si fac ceva,.. mie personal imi place ideea sa ne intalnim,.. nu numai de 1 dec...

Korben are dreptate .. din punctul asta de vedere e nashpa pe forum... e mult mai ok live,.. si acuma iarna e numai bine sa avem un loc stabilit... gusturile nu se discuta oricum,.. nu se poate sa fie toata lumea multumita,.. mie imi place in Nerv,.. iar cui nu,.. sa taca macar si sa fie multumiti ca cineva e dispus sa se implice...

mersi mult :D

 

Care e tasta T? in Blocu 10 fix langa al tau,sau ma rog fostul tau bl.

Am stat in 12,...acuma stau in 6.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain o ajuns si nerv asta , sa se mute in loc la bodega aia de Devis unde numa manelisti erau si cocalari cu 3 Kg de lanturi pe ei :D acuma rokerii tac si inghit :) si rokerii ar trebui sa ii lase impace pe saracii manelisti in treaba lor ca pana una alta de la ei au inchiriat sau cumparat nerv locu :D

Si acum una tare by Mondenii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain o ajuns si nerv asta , sa se mute in loc la bodega aia de Devis unde numa manelisti erau si cocalari cu 3 Kg de lanturi pe ei :D acuma rokerii tac si inghit :) si rokerii ar trebui sa ii lase impace pe saracii manelisti in treaba lor ca pana una alta de la ei au inchiriat sau cumparat nerv locu

ce conteaza de unde si cum,macar la rockeri nu gasesti scandal si inpresii,figuri,iti garantez eu ca poti petrece super alaturi de rockeri.(saracii manelisti), :D ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,macar la rockeri nu gasesti scandal si inpresii,figuri,iti garantez eu ca poti petrece super alaturi de rockeri.(saracii manelisti), :D ,

apai sincer.. am fost de multe ori in nerv si daca stai de vorba cu unii.. saracii te miri ce mai auzi.... impresiile lui muc cel mic in adancul narii..... dar e dur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...