Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

eu va ajut cu ce pot eventual pot sa fac un site unde vom posta toate videourile si pozele ce le vom face .toate se vor downloada ( ca sa nu mai existe problema ca unu nu are poza aia sau poza aia. Asta daca vreti binenteles. iar de banner nustiu ce sa zic. dar eu pot ajuta cu un site deci? si apropo acolo voi putea pune si toate iesirile care le vom face si toate actiunile la care vom participa.

NORMAL ca stie , si daca nu stia ce? nui numa casa lui , va invitam la mine nu la el ;) stie mai stie am vorbit cu el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu discutii de asemenea anvergura cred ca ar trebui sa continuati pe HI5 :) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau pe mess ;)

Mess-u totusi ii mai civilizat ! Da HI5 ii dezastru !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea despre cei de la yahoo :) messengeru e de toata jena +plin de erori, de hi5 ce sa mai zic, ma intreba cineva pai daca e de toata jena dc il folosesti? pentru ca toti il folosesc, nu toata lumea o auzit de msn sau google talk ,degeaba le folosesc eu pe alea ca daca conversez cu unu de pe yahoo tot cacatu ala l-a facut. Recomand ;) ca motor de cautare si ca Browser Mozilla Firefox. sunt cele mai sigure

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezmembrez suzuki gsxr 750 an 96.mi s-a spart motorul si nu imi mai renteaza sa o repar,asadar... ieftin si negociabil!

detaliii numai pe pm sau tel 0727196351.

 

NU URMARESC TOPICUL!

 

Ăsta e demențial!

Vrea să vândă, dar nu se deranjează să urmărească topicul

Oooooof... lumeeee ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

un pic de ajutor :) ... am o mica\mare problema,cand semnalizez dreapta palpaie normal fata\spate,cand semnalizez stanga palpaie de 2x mai rapid fata\spate stie careva solutia? ;) ca nu vreau sa ma duc la AllMoto sau la Gim,Adi..etc.. sa imi ia 100ron + :)

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut ai vrut sa te apuci de construit un chopper custom deci nu cred ca o sa fie o problema pentru tine sa iti repari semnalizarea !!!!

o repari tu si salvezi cei 100 ron !

Editat de SorinAR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ca sa fim bagati asa adanc in mesaje, vb, discutii, ca vad ca se poarta...hop si eu... io azi am chef sa beu...crek o sa ma gasiti la folk night(ca sa nu fac reclama) :)

PS:tu kato sa taci k esti precum bate vantul(stim noi dc)...eu de unde draq sa fi stiut ca voi iesiti la ungarica cand m-am uitat p forum si nimeni nu zicea nika, toti se plangeau de vreme(pe la 9-10 dimineata era ultimu' post)...iar cu nicu am vb pe la 1 si el era pe drum spre socrii...asa ca ce mai vrei, sa ghicesc io gandurile voastre...nici sa vreau n-as putea

da' nui bai...nici io nu zic ca dc e vreme buna de 1 dec o sa merg la alba iulia cu cei din hd (ca din arad prevad ca nu-i numeni apt)-raspuns pt celalalt topic sa mi-a fost sincer lene sa ma tot trambalez de p unu' p altu'

noi sa fim sanatosi...am bruiat destu...ssstop ;)

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un pic de ajutor :) ... am o mica\mare problema,cand semnalizez dreapta palpaie normal fata\spate,cand semnalizez stanga palpaie de 2x mai rapid fata\spate stie careva solutia? ;) ca nu vreau sa ma duc la AllMoto sau la Gim,Adi..etc.. sa imi ia 100ron + :)

 

 

Daca pe stanga, unde zici ca e problema, functioneaza si fata si spatele inseamna ca problema vine de la releu, cel mai probabil sau, mai putin probabil, de la un contact imperfect, detectat de releu.

Incearca prima data sa verfici toata instalatia, pas cu pas, pune spray-contact pe la mufe. Daca se mentine problema, verifica instalatia cu un alt releu.

Bafta!

Editat de Robert_900RR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

anul trecut ai vrut sa te apuci de construit un chopper custom deci nu cred ca o sa fie o problema pentru tine sa iti repari semnalizarea !!!!

o repari tu si salvezi cei 100 ron !

 

intr-adevar.....vroiam sa il fac dar am inceput sa lucrez la el iar bugetul nu mi-a permis multe si nici acuma dupa cum vezi nu imi permite,imi trebuie bani de 19 dec, craciun,etc...+ am bagat bani in suzuki si astept sa vina vara sa pot sa imi continui lucrararea(m-am reprofilat,gata chopper welcome streetfighter),mai am putin de lucru la "Street-Fighter" pacat ca ii de 125 ( de vina tot bugetul )si oricum de aia am ales anul trecut sa imi fac chopper pentru ca ii usor de facut ( mai multa mecanica decat electronica )

Mesaj completat

Daca pe stanga, unde zici ca e problema, functioneaza si fata si spatele inseamna ca problema vine de la releu, cel mai probabil sau, mai putin probabil, de la un contact imperfect, detectat de releu.

Incearca prima data sa verfici toata instalatia, pas cu pas, pune spray-contact pe la mufe. Daca se mentine problema, verifica instalatia cu un alt releu.

Bafta!

 

mersi mult ;) si eu aveam banuiala ca releul e de vina

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar.....vroiam sa il fac dar am inceput sa lucrez la el iar bugetul nu mi-a permis multe si nici acuma dupa cum vezi nu imi permite,imi trebuie bani de 19 dec, craciun,etc...+ am bagat bani in suzuki si astept sa vina vara sa pot sa imi continui lucrararea(m-am reprofilat,gata chopper welcome streetfighter),mai am putin de lucru la "Street-Fighter" pacat ca ii de 125 ( de vina tot bugetul )si oricum de aia am ales anul trecut sa imi fac chopper pentru ca ii usor de facut ( mai multa mecanica decat electronica )

Mesaj completat

 

 

mersi mult ;) si eu aveam banuiala ca releul e de vina

daca nu te descurci vino la service(allmoto)si iti rezolv problema cu un suc nu cu 100 ron !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu te descurci vino la service(allmoto)si iti rezolv problema cu un suc

Eu zic sa nu ii faci cu un suc, ca daca pui suc ramane lipicios si nu-i mai face nici atat contact :)

 

Glumeam :)

 

Auzi Paul , omu vrea sa te ajute prieteneste!... deci foloseste-te de ocazie ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...