Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa speram ca va vedea varianta "soft" pe pielea lui inainte sa o comita grav.

Hai ma oameni buni nu va tot luati de iel va merge pe mobra si o sa prinda experienta

sami spuna cineva de aici ca sa nascut invatat iol manc

Editat de micutu moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma oameni buni nu va tot luati de iel va merge pe mobra si o sa prinda experienta

sami spuna cineva de aici ca sa nascut invatat iol manc

Canibalule...Nu e vorba de experienta, e vorba de responsabilitate(in fond e poponeata lui) stapanire a nervilor ,a respectului si bunului simt. Nervii creaza probleme, lipsa bunului simt in trafic la fel, mersul iresponsabil la fel. Iesim cu mobra sa ne relaxam nu sa ne enervam, sa cream tensiuni. Sforza fie cu voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Canibalule...Nu e vorba de experienta, e vorba de responsabilitate(in fond e poponeata lui) stapanire a nervilor ,a respectului si bunului simt. Nervii creaza probleme, lipsa bunului simt in trafic la fel, mersul iresponsabil la fel. Iesim cu mobra sa ne relaxam nu sa ne enervam, sa cream tensiuni. Sforza fie cu voi!

 

Si cu tine ! DUHULE :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo, nu stiti ce s-a mai intamplat cu baiatul cu Honda Deauville ?

...sunt relativ bine... ;) Isti doar julit, EmĂľ cu genunchiul cusut si cu glezna in ghips... are metatarsienele 2-3-4 fracturate... mobra se repara.. zic eu, bine ca nu e mai rau...

(nu era Fruja de garda duminica, m-am interesat :crack: )

Mersi de intrebare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba aia naspa cu ambulantza am patit-o si eu .... nu aveam nimic in oglinzi si deodata parca clipeste ceva (ma uit des in oglinda zic eu ) cind era la citiva metri de mine si deja intrase in depasire .... nasol moment. Eu nu merg tare la drum intins , dar nici ala nu era normal, sa merga cu asa viteza fara sa ma atentioneze deloc ca se apropie ? Si eu care vroiam sa fac jaloane printre liniile discontinue de la marcajul longitudinal .... mi-a trecut brusc si dintro data :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Canibalule...Nu e vorba de experienta, e vorba de responsabilitate(in fond e poponeata lui) stapanire a nervilor ,a respectului si bunului simt. Nervii creaza probleme, lipsa bunului simt in trafic la fel, mersul iresponsabil la fel. Iesim cu mobra sa ne relaxam nu sa ne enervam, sa cream tensiuni. Sforza fie cu voi!

Plm nici nu am iesit inca cu motoru si deja sariti pe mine, de unde stiti voi ca eu is iresponsabil sau cum o sa merg eu cu mobra? Da na m-am obijnuit deja cu ideea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plm nici nu am iesit inca cu motoru si deja sariti pe mine, de unde stiti voi ca eu is iresponsabil sau cum o sa merg eu cu mobra? Da na m-am obijnuit deja cu ideea.

nu te lu-a dupa ei,so stapanesti sanatos :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plm nici nu am iesit inca cu motoru si deja sariti pe mine, de unde stiti voi ca eu is iresponsabil sau cum o sa merg eu cu mobra? Da na m-am obijnuit deja cu ideea.

da-le pace, îs o gaura de covrig! :crack: fa kilometrii tu acolo ;) ca altfel..... mos craciun si priecinii sai, is la shpital împuscatz

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plm nici nu am iesit inca cu motoru si deja sariti pe mine, de unde stiti voi ca eu is iresponsabil sau cum o sa merg eu cu mobra? Da na m-am obijnuit deja cu ideea.

Pai omule... cum dracu' nu ai iesit inca cu motoru' ? :)

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit, stai bland. Tu nu ai iesit azi?

Doamne fereste, cum sa nu :)

Am fost cu unu' cu un KTM de 450... am arat niste iarba, am trecut prin boschesti... odata lui i-a cedat frana si cum s-a speriat a ramas cu mana in gaz, norocul lui a fost ca era in 1-a... oricum, cand s-a apropiat el asa "s-au dat boschetii la o parte" :blink:

Dupa aia mi-o dat si mie sa merg cu bestia... :wink: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fereste, cum sa nu :)

Am fost cu unu' cu un KTM de 450... am arat niste iarba, am trecut prin boschesti... odata lui i-a cedat frana si cum s-a speriat a ramas cu mana in gaz, norocul lui a fost ca era in 1-a... oricum, cand s-a apropiat el asa "s-au dat boschetii la o parte" :blink:

Dupa aia mi-o dat si mie sa merg cu bestia... :wink: :D

imi place ca esti foarte modest :D

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca iti e scarba de ei tot pacolo e...conteaza ca tu ai ceva cu niste oameni care nu ti-au facut nimic.asta cu vazutu pe strada e aiurea.sunt chestii mult mai groaznice la televizor in ziua de azi decat 2 oameni de acelasi sex care sa se iubeasca in viitor.voi aveti parerea ca daca lumea ar fi mai open minded atunci 2 gay o sa vina sa se mozoleasca in fata ta ca nu au altceva mai bun de facut, sa stii ca o sa te caute si o sa se mozoleasca in fata ta si a copiilor.sa te intreb ceva...tu si ceilalti...sunteti heterosexuali ca asa ati vazut pe strada la oameni sau pentru ca este in genele voastre si asa v-ati nascut?la faza cu animalele sa stiti ca multe animale in natura au devenit atrase de membri ai speciei de acelasi sex, animale ca si caprioarele crocodilii maimutele si inca o gramada.

mda, m-am lamurit, esti gay, ceea ce e ceva psihic, nu ca " asa v-ati nascut " ... ma rog... fiecare cu ale lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, m-am lamurit, esti gay, ceea ce e ceva psihic, nu ca " asa v-ati nascut " ... ma rog... fiecare cu ale lui.

Asa vorbesti ca buna-mea, numai ca ea are o scuza: are 74 de ani! :)

Niciodata n-am inteles oamenii care urasc un grup de oameni, care pot fi negrii, evrei sau homosexuali... Personalitatea omului nu depinde de culoarea pielii, nationalitate, sau orientare sexuala,.. de fapt, care e problema ta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa vorbesti ca buna-mea, numai ca ea are o scuza: are 74 de ani! :)

Niciodata n-am inteles oamenii care urasc un grup de oameni, care pot fi negrii, evrei sau homosexuali... Personalitatea omului nu depinde de culoarea pielii, nationalitate, sau orientare sexuala,.. de fapt, care e problema ta?

 

Bine zici. In fine,poate omul a facut parte din baietii aia ,,contramanifestanti" de la Belgrad. Nu mi se pare corect punuctul lui de vedere vizavi de acei oameni. Traim intr-o lume libera si fiecare are dreptul sa aleaga pentru el ce e mai bine. Sa fii fericit indiferent cum priveste pe fiecare. De ce mai sunt oameni in ziua de azi care sunt putin obtuzi, nu inteleg. Pana cand omul, fie el gay, nu are treaba cu mine si nu ma deranjeaza faca ce vrea. Chiar daca sunt simple cunostinta sau prieteni, cum imi sunteti multi de pe aici nu inseamna sa-i privesc ca pe niste ciudati sau sa-l ignor. E un om ca si noi. Ce face el in dormitor il priveste.

Mesaj completat

mda, m-am lamurit, esti gay, ceea ce e ceva psihic, nu ca " asa v-ati nascut " ... ma rog... fiecare cu ale lui.

Si care-i problema ta ca e cineva gay? Nu ti se pare ca tu esti cam ciudat in afirmatii? De ce pui pecete la om fara sa-l cunosti? Poate ar trebui sa-ti ceri scuze public. Nu numai fata de el fie cine-o fi ci si fata de comportamentul tau. Bine zice Tunde, parca ai fi bunica-sa...

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ar trebui sa-ti ceri scuze public. Nu numai fata de el fie cine-o fi ci si fata de comportamentul tau.

Da da, vorbind de scuze, poate tu ar trebui sa iti ceri pentru o faza pe care eu nu ti-as fi facut-o ( stii bine despre ce e vorba ) dar lasand asta la o parte nu imi cer scuze, am dreptul sa imi afrim parerea, parerea care ti-o dai si tu uneori fara sa fie nevoie.

Mesaj completat

Ia-te de mana cu el :blink:

mai bine zis ia-te tu de mana cu ei

Mesaj completat

Asa vorbesti ca buna-mea, numai ca ea are o scuza: are 74 de ani! :)

Niciodata n-am inteles oamenii care urasc un grup de oameni, care pot fi negrii, evrei sau homosexuali... Personalitatea omului nu depinde de culoarea pielii, nationalitate, sau orientare sexuala,.. de fapt, care e problema ta?

Tunde draga, vad ca tu mai ai de invatat, lasand la o parte homosexualii, cu care N-AM nimic, sunt unele grupuri pe care le detest, pe buna dreptate.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...