Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu sunte-ti in stare !

Ne cunosti?Ai stat la aceeasi masa cu noi?Ai iesit cu noi?Ai schimbat macar o privire cu noi?Cred ca NU,poate lipsa de lumina din "tunel" te-a blocat acolo si nu vezi iesirea.Nu e problema te ajutam,hai,nu e greu,cunostene APOI esti liber arbitru sa spui ca NU suntem in stare.Pana atuncea tot ceea ce cerem noi este sa fim respectati daca nu...sa fim lasati in pace asa cum suntem cu defecte si calitati. E greu?Cred ca nu.Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce va ambalati asa ? :laugh: Omu se plictiseste si vrea sa se distreze de reactiile voastre, vad ca a reusit! Nu trebuie bagat in seama... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am gasit competitor :P :D

Tu ai trecut de faza aia , ai devenit om serios :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa-ti demonstram ca vom fi in stare. Si mai invata sa scrii corect. Pe langa asta complecteaza-ti profilul sa stim cu cine stam de vorba!

 

Atat trebuia scris ! Ce au mazgalit ceilalti . . . . sunt vorbe-n vant ! Suntem in stare sa facem ceva in Arad si punct ( . ) ! Nu tre sa sariti in sus ! Multa bafta , Kato ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alinpapa2000 ai pm.

Il vede oricum cand deschide pagina de Motociclism.ro :D Apare acea fereastra pe mijlocul ecranului. Nu era cazu sa-i scri si aici :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il vede oricum cand deschide pagina de Motociclism.ro :D Apare acea fereastra pe mijlocul ecranului. Nu era cazu sa-i scri si aici :laugh:

 

Sa fie sigur ca stie omul ! Repet : Alin , ai un PM ! ( Privat mesage sau Post Mortem ? )

Mesaj completat

Sa fie sigur ca stie omul ! Repet : Alin , ai un PM ! ( Privat mesage sau Post Mortem ? )

 

Nu va suparati pe mine dar asa scrie : " de la aradeni pt aradeni si nu numai!!! "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie sigur ca stie omul ! Repet : Alin , ai un PM ! ( Privat mesage sau Post Mortem ? )

Mesaj completat

 

 

Nu va suparati pe mine dar asa scrie : " de la aradeni pt aradeni si nu numai!!! "

Nu ne suparam. Pe mine personal ma distrezi. Afara ii urat , ploua ... ce sa facem altceva , stam pe forum si ne "simtem bine" :laugh:

 

PS: Maradeanule , "esti bagat in buzunar" ! Trebe sa vi cu ceva nou :P ai concurenta tare ... nu te culca pe o ureche :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne suparam. Pe mine personal ma distrezi. Afara ii urat , ploua ... ce sa facem altceva , stam pe forum si ne "simtem bine" :laugh:

 

PS: Maradeanule , "esti bagat in buzunar" ! Trebe sa vi cu ceva nou :P ai concurenta tare ... nu te culca pe o ureche :P

 

Promit sa-mi fac rivalul praf ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost cu mobra la omologare si cu ocazia asta am vazut si noile standuri de proba de frane recent. S-au cam chinuit baietii de vre-o 4 ori pana le-a iesit cum trebuie testul. Preturile la omologare te usuca. 300 lei ,doar omologarea la mobre. In rest inca cateva sute bune. Se mai plange statul ca nu are bani. Sute de masini trec pe acolo, ori la omologare ori pentru transcriere. P.S. Vroiam sa spun noul stand (nu noile) ptr ca e doar unul. Nu stiu de ce nu pot redacta ce scriu. Ca sa-mi corectez greselile trebuie sa sterg tot ce am scris pana la erata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca il vede.off topic nu cred ca am fost.deranjat?lume lume............

Nu am zis ca esti offtopic , nici ca ai deranjat :D Am zis ca idee , ma plictiseam rau :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...