Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

salut colegi aradeni :moto:

 

as avea nevoie de puuutin ajutor de la voi...am pus ochii pe un motor de vanzare la pret bun si ma intrebam daca stie cineva ceva de el:

 

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...999-340727.html

 

intreb pentru ca nu as vrea sa bat drumul degeaba de la bucuresti...iar ceva ieftin si bun se da destul de repede, ma gandesc eu...sau macar atrage atentia cumparatorilor. daca l-a vazut/testat cineva dati-mi de stire va rog.

 

 

multumesc!

Mesaj completat

am uitat un amanunt: mobra e albastra (se vede de la 500 km:)) dar in talon culoarea e trecuta neagra. l-am intrebat pe om si a zis ca nu stie, asa au trecut-o aia de la RAR, ca nu s-or fi uitat bine..de-astea. Pareri? a mai patit cineva sa se duca la inmatriculat si sa-i faca mobra din verde galbena? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am uitat un amanunt: mobra e albastra (se vede de la 500 km:)) dar in talon culoarea e trecuta neagra. l-am intrebat pe om si a zis ca nu stie, asa au trecut-o aia de la RAR, ca nu s-or fi uitat bine..de-astea. Pareri? a mai patit cineva sa se duca la inmatriculat si sa-i faca mobra din verde galbena? :moto:

tot ce conteaza e sa te uiti la seriile de la cadru si de la motor, daca corespund cu ce e in talon, totul e ok. Eu nu stiu nimic de mobra asta, nu imi pare cunoscuta :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut colegi aradeni :moto:

 

as avea nevoie de puuutin ajutor de la voi...am pus ochii pe un motor de vanzare la pret bun si ma intrebam daca stie cineva ceva de el:

 

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...999-340727.html

 

intreb pentru ca nu as vrea sa bat drumul degeaba de la bucuresti...iar ceva ieftin si bun se da destul de repede, ma gandesc eu...sau macar atrage atentia cumparatorilor. daca l-a vazut/testat cineva dati-mi de stire va rog.

 

 

multumesc!

Mesaj completat

am uitat un amanunt: mobra e albastra (se vede de la 500 km:)) dar in talon culoarea e trecuta neagra. l-am intrebat pe om si a zis ca nu stie, asa au trecut-o aia de la RAR, ca nu s-or fi uitat bine..de-astea. Pareri? a mai patit cineva sa se duca la inmatriculat si sa-i faca mobra din verde galbena? :kiss:

Salut, nici eu nu am vazut si nici nu stiu mobra dar daca vrei si pot sa imi fac ceva timp si iei tu legatura cu proprietaru atunci poate arunc un ochi si iti zic ce si cum... In legatura cu problema culorii cum a zis si Swartelf seriile sa fie bune, culoarea nu e problema aia se rezolva.

Editat de rookie22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, nici eu nu am vazut si nici nu stiu mobra dar daca vrei si pot sa imi fac ceva timp si iei tu legatura cu proprietaru atunci poate arunc un ochi si iti zic ce si cum... In legatura cu problema culorii cum a zis si Swartelf seriile sa fie bune, culoarea nu e problema aia se rezolva.
Nu e problema culoarea. La noul proprietar in CIV se v-a trece noua culoare a mobrei. Deci nu te stresa. Cum ziceau prietenii mei seriile sa coincida, mai ales cea de pe cadru. Si pe tablita si cea pansonata pe cadru. Nici eu nu cunosc mobra, imi pare rau. Dar daca ne dai o adresa ,un nume si un numar de telefon ne facem timp sa o inspectam si iti dam de stire. Numai bine!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine dezmembreaza transalp.. sau cine are pacas piesa asta din poza... am nevoie cat mai repede... 0745290293 Andrei sau mess: conect_andy@yahoo.com
Tu lipeste cu pistolul de lipit papucii aia. Se pare ca numai plasticul e afectat si bobina e valabila. L-ai incercat sa vezi dupa ce ai descoperit problema? Cred ca doar contactul a fost imperfect acolo. Vezi tu in final...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altceva nu stii sa zici ma Motzko:blbl: :lol: ???

:moto: :kiss: :love: pai nu " traba avut grija " :D ?

Mesaj completat

Need Help:).. cine stie unde se fac carene\plasticuri?

 

am nevoie de maska pentru fata

 

VRodMuscleStreetlow_190009.jpg

Mesaj completat

pai nu " traba avut grija " ?

Mesaj completat

Need Help.. cine stie unde se fac carene\plasticuri?

 

am nevoie de maska pentru fata(la motor)

 

VRodMuscleStreetlow_190009.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traba avut grija la Suzuki Streetfighter... sa-l facem FAIN :(

Asa-i :duel:

Mesaj completat

De ce ? nu mai stau carenele pe el de nici un fel ? :)

ba stau ;) dar trebuiesc refibrate\revopsite\alte stickere ...complicatii...;)

Mesaj completat

Oricum...TRABA AVUT GRIJA! cum zicea cucunu', hai sa facem fain!

[/quote

 

 

http://img577.imageshack.us/img577/4950/img2411j.jpg

Mesaj completat

chiar ca trebe avut grija=))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...