Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

ce incet esti :blink: mai cu viata pe micalaca,eu eram la semafor in podgo cand tu ai plecat spre micalaca :lol: si tot te-am prins din urma.. :D :goodposting:

si ce era sa te implantzi in ala ce o luat-o dreapta la peco la delta... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si ce era sa te implantzi in ala ce o luat-o dreapta la peco la delta... :blink:

De 4 ori era sa se implante in ala? :goodposting:

 

:D :D :lol:

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De 4 ori era sa se implante in ala? :goodposting:

 

:blink: :D :D

 

:lol: o dat de 4x replay sa ma vada

Mesaj completat

Asa Batman baga... Banuiesc ca ai avut peste 100 si crosetai printre masini. Si mai te si lauzi cu asta. Brava!

 

100 peste limita legala => pe undeva la 150

 

 

Mesaj completat

si ce era sa te implantzi in ala ce o luat-o dreapta la peco la delta...

nu era , sau nu mai tin eu minte..

Mesaj completat

" tavy XT,

 

ADMIN has sent you this email from /index.php.

 

 

Suspendare 30 de zile pentru spam la bursa. La urmatoarea abatere contul se sterge.

 

poate ai postat pe unde nu trebe.... asta ii link-ul :

 

 

/index.php?...257&st=1080 AKA LINK BURSA LOCAL DISC FORMAT C DIMINUAT

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: :goodposting:

si probabil, in curand :D

esti viteaz ca ala care s-a infipt in camion la 200 km/h, nu dau nume

da..dumnezeu sa-l ierte.....:D

Mesaj completat

mai bine nu ne amintim de evenimentele neplacute...

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.youtube.com/watch?v=3PK8sNSZNGY

 

 

pacat,oare care orase mai urmeaza?

Mesaj completat

Eh asta e veche si pe la noi,atata ca nu a luat amploare asa mare incat sa iesim in stradasi noi,dar va urma la anul banuiesc.Nu de alta dar observ ca numarul motocicletelor creste pe zi ce trece care mai de care mai zgomotoase cu "piloti"kamikaze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici te corectez " sa iesiti in strada " tu cu ce iesi ? :goodposting:

Mesaj completat

 

creca urmeaza aradu ca ma duc cu peti si paul pe la 11-12 sa rupem centru :blink:

 

Tu stai bland in banca ta. pe langa ca nu ai releu ala sa poti umbla cu luninile regulamentar mai te iei si de mana cu imitatiile de Batmani. Ai grija , eu atat zic.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te iei si de mana cu imitatiile de Batmani.

GRESIT! BatMan ii imita pe ei ... :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici te corectez " sa iesiti in strada " tu cu ce iesi ? :goodposting:

Mesaj completat

 

creca urmeaza aradu ca ma duc cu peti si paul pe la 11-12 sa rupem centru :blink:

 

acuma m-am trezit si iarasi ma bag la somn :D nu cred ca mai ies anul asta cu motorul ca trebuie sa ii schimb uleiul si buget ****...oricum o sa mai fac 1 iesire inainte sa il bag la iernat:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

100 peste limita legala => pe undeva la 150

 

Si care sunt cele rele ? Vreau sa imi spuneti si mie ce rau am facut eu ? pe cine am jignit eu pe forum sau ce am spus rau pe forum? De cand am carnet nu am avut nici o problema in trafic , nici un eveniment si nici nu am fost prins de radar ( ca la viteza aia nici radaru nu ma mai vede :D ) si circul zilnic cu motoru ,in concluzie ce minti sa imi bag in cap :goodposting: ?

 

aici te corectez " sa iesiti in strada " tu cu ce iesi ? :blink:

Mesaj completat

 

creca urmeaza aradu ca ma duc cu peti si paul pe la 11-12 sa rupem centru :D

 

 

Pana acuma m-am abtinut sa comentez la posturile voastre ca sunteti prietenii mei, dar m-am saturat de aroganta de care dati dovada, unul nici nu si-a luat carnetul bine, la altul i se dezmembreaza motorul in mers dar voi v-ati gastit sa va laudati cu tot soiul de lucruri juvenile. Se pare ca voi considerati motorul drept o extensie a penisului, si nu o unealta prin care va plimbati si va relaxati. Maka, stai pe fundul tau, te uiti la prea multe filme, si nu e bine, am vazut oameni cu motoare cu adevarat puternice, nu cu 80 de cai, si care stiu sa conduca, si care au mers cu viteze la care nu le vedea politailor sa creada ca au prins asa ceva pe radar, si ghici ce ? aia tac din gura, nu se lauda cu nimic, pentru ca o fac pentru placerea lor, nu pentru a arata celorlalti ca au trei perechi de bilute. In linie dreapta stie sa mearga tot prostul cu 200, pe curbe, serpentine... e alta poveste, iti garantez ca acolo tu in momentul de fata nu vei avea acelasi curaj pentru ca inca nu ai experienta necesara, probabil vei zice in felul urmator : " te-ai gasit si tu sa comentezi ca ai luat si tu carnetul cu un an mai devreme ", corect, nu am zeci de ani experienta fata de tine, chit ca altii au si nici pe aia nu ii asculti, dar am umblat prin tara asta destul de mult incat sa imi dau cu parerea, si sa stiu in ce stadiu esti: pentru tine motorul este ceva nou acuma, si te simti tare entuziasmat, evident doresti sa iti eliberezi intr-un fel sau altul entuziasmul acesta, si cum faci numai drumuri de pecica si timisoara, bineinteles ca ti-l eliberezi aici pe forum, luandu-te de altii, Degeaba te iei de cote, ca si tu ai fost in situatia lui mult si bine, dar uiti de unde ai plecat. Sa nu crezi ca am ceva cu tine, ramanem prieteni, dar baga-ti mintile in cap.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are si cargo un cantec "baga-ti mintile-n caaaap"

Si mai este o melodie ...

:goodposting: :blink:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acuma m-am abtinut sa comentez la posturile voastre ca sunteti prietenii mei, dar m-am saturat de aroganta de care dati dovada, unul nici nu si-a luat carnetul bine, la altul i se dezmembreaza motorul in mers dar voi v-ati gastit sa va laudati cu tot soiul de lucruri juvenile. Se pare ca voi considerati motorul drept o extensie a penisului, si nu o unealta prin care va plimbati si va relaxati. Maka, stai pe fundul tau, te uiti la prea multe filme, si nu e bine, am vazut oameni cu motoare cu adevarat puternice, nu cu 80 de cai, si care stiu sa conduca, si care au mers cu viteze la care nu le vedea politailor sa creada ca au prins asa ceva pe radar, si ghici ce ? aia tac din gura, nu se lauda cu nimic, pentru ca o fac pentru placerea lor, nu pentru a arata celorlalti ca au trei perechi de bilute. In linie dreapta stie sa mearga tot prostul cu 200, pe curbe, serpentine... e alta poveste, iti garantez ca acolo tu in momentul de fata nu vei avea acelasi curaj pentru ca inca nu ai experienta necesara, probabil vei zice in felul urmator : " te-ai gasit si tu sa comentezi ca ai luat si tu carnetul cu un an mai devreme ", corect, nu am zeci de ani experienta fata de tine, chit ca altii au si nici pe aia nu ii asculti, dar am umblat prin tara asta destul de mult incat sa imi dau cu parerea, si sa stiu in ce stadiu esti: pentru tine motorul este ceva nou acuma, si te simti tare entuziasmat, evident doresti sa iti eliberezi intr-un fel sau altul entuziasmul acesta, si cum faci numai drumuri de pecica si timisoara, bineinteles ca ti-l eliberezi aici pe forum, luandu-te de altii, Degeaba te iei de cote, ca si tu ai fost in situatia lui mult si bine, dar uiti de unde ai plecat. Sa nu crezi ca am ceva cu tine, ramanem prieteni, dar baga-ti mintile in cap.

hai pe curbe sa te vad daca te ti dupa mine , betmene, pe forum toti sunt PINTEA hai pe sosea si mai vorbim. Tu crezi ca numa tu sti sa iei curbele.

In legatura cu Cote , eu cand nu aveam carnet nu ma dadeam mare ca am motor si cati km am facut io. CAti km o facut el? ca nici carnet nu are da pe toate topicurile se da mare motociclist si da el sfaturi la toata lumea.

Mesaj completat

hai pe curbe sa te vad daca te ti dupa mine , betmene, pe forum toti sunt PINTEA hai pe sosea si mai vorbim. Tu crezi ca numa tu sti sa iei curbele.

In legatura cu Cote , eu cand nu aveam carnet nu ma dadeam mare ca am motor si cati km am facut io. CAti km o facut el? ca nici carnet nu are da pe toate topicurile se da mare motociclist si da el sfaturi la toata lumea.

si unde vezi tu ca m-am laudat eu ca ma duc cu viteza :goodposting: o singura data m-am dus cu viteza cand am fost la moneasa pe portiunea aia de drum bun.

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu mai bine pregateste-te de ski la Vartop :D ,cu mine ai chat-uit pe jurnalul.ro :goodposting:

Ma pregatesc ... sufleteste :D Ca zapada inca o vreme buna nu o fi !

 

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si unde vezi tu ca m-am laudat eu ca ma duc cu viteza

AICI

Uiti de la mana pana la gura

Trebe avut grijă, e semn de Alzheimer :goodposting:

Asta e boala de bătrâni, dar având în vedere cât eÂşti de precoce (mai ceva ca ejacularea) nu mă mir de loc

 

.

Mesaj completat

hai pe curbe sa te vad daca te ti dupa mine , betmene

Tocmai am vorbit cu Chuck Norris

Se teme pentru viata lui

Renunță la vizita în România

 

Vezi ce se întâmplă dacă nu eÂşti cuminte? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai pe curbe sa te vad daca te ti dupa mine , betmene, pe forum toti sunt PINTEA hai pe sosea si mai vorbim.

Problema se va pune invers. Dar vad ca tu numai atat ai inteles din mesajul meu..... sincer, te compatimesc.

 

 

si unde vezi tu ca m-am laudat eu ca ma duc cu viteza :goodposting: o singura data m-am dus cu viteza cand am fost la moneasa pe portiunea aia de drum bun.

 

 

uiti ce zici ? uite aici un exemplu:

 

si nici nu am fost prins de radar ( ca la viteza aia nici radaru nu ma mai vede :blink: )

 

 

Dar tu bineinteles, in loc sa vezi ca defapt iti zic ca sa te ajut sa te indrepti, tu vezi asta ca pe o insulta..... treaba ta.

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...