Sari la conținut

Ambielaj Motor 2t Monocilundru


Postări Recomandate

Salutare si sorry de lipsa mea de activitate pe forum, dar am avut oarshce probleme...

 

Se da urmat. problema: ambielaj monopiston, se va schimba biela, boltzul si colivia dintre biela si contragreutati. Ei, cum pot fi eu sigur ca e centrat dupa schimbare ? Pt. ca daca nu e, imi rade rulmentzii in 10km cred :ok:

Unde se poate face centrarea ? Ceva recomandari de la "batrani" ?

 

Multzam fain !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erau fratii Teodorescu pe langa str Vasile Lascar, in spatele blocului de diplomati, ei faceau ambielaje si mai era un nene pe la Mecanica Fina.

 

Blocul de diplomati ? Eu lucrez la Vasile Lascar (langa linia de tramvai care duce la Armeneasca). Fata de statuie, incotro ? Sa zic ca stau cu fata la sediul Young and Ruibcam. Incotro o apuc ?

 

Multzam !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blocul de diplomati ? Eu lucrez la Vasile Lascar (langa linia de tramvai care duce la Armeneasca). Fata de statuie, incotro ? Sa zic ca stau cu fata la sediul Young and Ruibcam. Incotro o apuc ?

 

Multzam !!

Daca nu te descurci il fac eu cu conditia sa-l aduci la brasov.Banuiesc ca sti tolerantele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu te descurci il fac eu cu conditia sa-l aduci la brasov.Banuiesc ca sti tolerantele.

 

Stai linistit, se pare ca omu' mi l-a centrat inainte sa mi-l vanda, pe strung... Vedem, daca-mi sparge rulmentzii vin la tine :ok:

 

Multzam mult de oferta !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...