Sari la conținut

Au Ajuns Rotile Din Anglia


robychopper
 Share

Postări Recomandate

spre dezamagirea voastra si a mea pun o poza in care veti vedea ca nu am mai facut nimic la proiect,din mai multe motive...

sper ca dupa ce voi face furca si restul de piese in timisoara,cind o sa vin inapoi in barcelona ,proiectul va inainta destul de mult ........

salut :laugh:

post-66-1139075735_thumb.jpg

post-66-1139089743_thumb.jpg

post-66-1139089791_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spre dezamagirea voastra si a mea pun o poza in care veti vedea ca nu am mai facut nimic la proiect,din mai multe motive...

sper ca dupa ce voi face furca si restul de piese in timisoara,cind o sa vin inapoi in barcelona ,proiectul va inainta destul de mult ........

salut :laugh:

 

Ce mortal o sa arate janta aia pe spate cu un caucic cu baza inalta cum stiu ca preferi tu.Si motorul face o linie mortala cu cadrul.Am convingerea ca va iesi un motor super tare de acolo.Spor la munca!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mortal o sa arate janta aia pe spate cu un caucic cu baza inalta cum stiu ca preferi tu.Si motorul face o linie mortala cu cadrul.Am convingerea ca va iesi un motor super tare de acolo.Spor la munca!!!!

pai cauciucul stii care este sigur,are luci unul la garaj 230/60/15 avon roadrunner ,va fii acelasi caciuc doar ca va fii nou......o sal vezi cind vin eu in tm,va ajunge si el dupa mine de pe tarimurile din usa.....

 

ia uite astai DO NUTUL asa cum ii zic eu :laugh:

 

salut :moto:

post-66-1139083127_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot gasesc poze cu monstrul asta,deabea astept sa vad cum o sa arate si la mine pe cadru cu tot cu roata.......nu mai am rabdareeeeeeee :finger:

post-66-1139404337_thumb.jpg

http://www.bikernet.com/avon/widetire2001-1.asp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

heheee am gasit pinion-disc de frina in tara la arad.....prost sa fiu noroc sa am...este exacvt ce cautam...urmeaza sa dau banii pe el si sal iau cind voi ajunge in arad si eu ma agitam sa gasesc in usa unul....si uite de unde o sarit pinionul asta din ARAD

superb...atasez o poza sal vedeti si voi

 

-----;) :finger: :10:-----

-------:10:--------------------X-(-------

post-66-1139425067_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...