Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

intra pe sectiunea lor /index.php?/topic/688452-itp-moto-in-iasi/

cei de la Madras am inteles ca au acum si mai este la Moinesti

 

intra pe sectiunea lor /index.php?/topic/688452-itp-moto-in-iasi/

cei de la Madras am inteles ca au acum si mai este la Moinesti

 

Cei de la Madras asteptau pe data de 22 ianuarie auditul si apoi hartia de la Bucuresti, ca sa-i poata da drumul. Cred ca ar fi postat daca i-ar fi dat drumul.

Si Moinestiul nu e la Iasi... :blbl:

Moinestiul e trecut pe lista de la RAR la judetul Bacau, si am mai vazut o statie ITP din Bacau care are si pentru A, dar sediul societatii corespunde cu al celor de la Moinesti, asa ca nu stiu ce sa zic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa le dai un semn poate afli mai multe.

 

moinestiul nu l-am specificat ca fiid in iasi, ci ca ITP in zona unde se "poate" face ITP-ul. acolo mi-a fost recomandata si mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti ! La nenea Sasaran se fac itp`uri moto. Cand mi`am inmatriculat eu mobra in Septembrie parca cei de la Savinesti m`au trimis la el ca lor nu le mergea standul de franare . Avantajul cel mai mare e ca nu stai ore la coada si e MOTOCICLIST ! Sper sa intelegeti ce e de inteles .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti ! La nenea Sasaran se fac itp`uri moto. Cand mi`am inmatriculat eu mobra in Septembrie parca cei de la Savinesti m`au trimis la el ca lor nu le mergea standul de franare . Avantajul cel mai mare e ca nu stai ore la coada si e MOTOCICLIST ! Sper sa intelegeti ce e de inteles .

Asta am inteles, dar un numar de telefon, o adresa???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum adica te-au trimis la sasaran pt ca nu le mergea standul de franare? poate a fost ceva temporar, sasaran fiind ''rezerva'' lor....sper sa nu fie cazul sa mai stam la cozile alea interminabile dupa toate tigaile la RAR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si i'a zi mai cocalarule de moshnegutzu, cu ce ''setup-uri'' ne uimesti sezonul asta ? pe ce pista mai ai ''sesiuni''? :crack:

Atentie la limbaj

 

referitor la intrebare, nu stiu cu ce setup-uri am sa te uimesc. deocamdata nu am nimic in plan pt ca vreau sa strang niste $$$$$$. poate setup-ul va fi un 848 sau 1098 sau poate un 999. ramane sa ma gandesc asupra deciziei pt ca vreau sa-mi ridic si casa. "sesiuni" cred ca voi avea pe Mures Ring, si Adancata Motor Park daca sunt gata cand vin acasa. dc intrebi? vrei sa inveti cate ceva din tainele astea? :lol:

 

App, anu asta te vad si eu mergand cu motocicleta(in afara localitatii), sau stai tot in casa si te joci cu papusile. ca anu trecut abia ce te-am vazut odata in oras, asa in trecere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mosnege, zi-i si lui Prita calea spre inverzire, asa e frumos, ori ai uitat baietii de la Targu Neamt. ;)

 

Ce casa , bre?

cum ce casa? degeaba traiesti daca nu ai cont pe facebook si pe creizy-deval ca prieten. cum suna postarea aia cu casa cojo? ''sa ma apuc de casa sau sa-mi iau motor mv agusta''? :crack: gizazzz.. nu credeam ca o sa cunosc om la care prostia nu are leac

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

treaba asta cu casa, suna a anunt matrimonial!!!

 

 

nici gand wee. is prea mic sa fac de astea. ma bate mama. casa e un alt pas in viata, spre viitor.

 

Mosnege, zi-i si lui Prita calea spre inverzire, asa e frumos, ori ai uitat baietii de la Targu Neamt. ;)

 

Ce casa , bre?

 

 

calea sprea inverzire.... pffff e cale lunga gospo. rabdare si munca de tastatura. :lol:

casa, adica treaba aia cand torni temelie, pui boltar, bca, caramida, apoi acoporis.. intelegi tu, ca esti baiet mare.... :D

 

treaba asta cu casa, suna a anunt matrimonial!!!

 

 

nici gand wee. is prea mic sa fac de astea. ma bate mama. casa e un alt pas in viata, spre viitor.

 

Asa zice mosneagu? E in dilema, intre mv agusta si casa? Mosnege, eu zic sa iti faci casa, lasa panarama. Si daca tot iti faci, treci pe la mine poate iti dau o caramida ceva. Facebuk nu am. :peace:

 

 

Mosnege, pai eu sunt verde de 15 ani bre, ai uitat de spalatoria verde? :crack:

da-i lu prita una si o platesc eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca v'am facut lipeala :)))

auzi moshnegutzule da enache ce'i pana la urma , ducatist, hondist sau tatoo artist ca nu mai inteleg. te intreb pe tine ca stiu ca sunteti fani convinsi, ca n'am intrare pe celalt topic asa ca zi'ne tu

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prita cred ca nu vrei sa scrii pe celalalt topic, nu ca nu ai intrare.celalalt topic fiind ''soimii nemteni'' creat de enache... adica el ia dat nastere .lasati prostiile si ne vedem duminica din cate am auzit la un gratar in sanatatea fetitei lu mihail.e proaspat tatic si tre sa il felicitam.lasati prostiile si treceti la treaba.care nu o sa vina, o sa il dam disparut ca pe elodia.........

Editat de cojho
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vorbeam de un tir doua de caramida, bre, nu o bucata. Un Lindab ceva?

baaaaa. da-i ma cu una dupa el. dar asta cand il vezi cu motoru, ca oricum nu-l vezi :lol:

 

hai ca v'am facut lipeala :)))

auzi moshnegutzule da enache ce'i pana la urma , ducatist, hondist sau tatoo artist ca nu mai inteleg. te intreb pe tine ca stiu ca sunteti fani convinsi, ca n'am intrare pe celalt topic asa ca zi'ne tu

wa, de Enache doar Diaconescu iti poate da detalii. eu as zice ca e un fel de cioara vopsita. el e ducatist, dar se ascunde in haine de 'onda. eu banuiesc ca el e agent secret pentru ducati. si e trimis in misiune la 'onda. pana la urma 'onda-i 'onda.

la tatto nu a avut succes. se reporteaza data asta.

 

prita cred ca nu vrei sa scrii pe celalalt topic, nu ca nu ai intrare.celalalt topic fiind ''soimii nemteni'' creat de enache... adica el ia dat nastere .lasati prostiile si ne vedem duminica din cate am auzit la un gratar in sanatatea fetitei lu mihail.e proaspat tatic si tre sa il felicitam.lasati prostiile si treceti la treaba.care nu o sa vina, o sa il dam disparut ca pe elodia.........

lasa we ca si aici se aduna lumea. prita, daca vrei sa scrii dincolo, faci o cerere cu 30zile inainte si o trimiti lu enache. apoi el o aproba sau nu.

p.s. felicitari lu Mihail.

 

Pai atata caramida trebuie la un P+1. ;P

n-am ce face cu 1-2 tiruri. ori fac un Wall Trade Center, ori nu mai fac nimic :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai fa wtc, s avem sh noi ce vizita...

de vizitat, voi face un Mall cu produse de la tomberon.

daca vrei te pun vanzator, ca ai experienta din obor. eu ma ocum de partea virtuala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...