Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

moshnegutzule, te lauzi cu motorul meu, de fapt cu motoarele mele?:bounce: :banana:

post-43816-0-06698300-1330121994_thumb.jpgpost-43816-0-96531700-1330122005_thumb.jpgpost-43816-0-10859700-1330122018_thumb.jpgpost-43816-0-57635500-1330122050_thumb.jpg

merci de livrare!

detin documente bree, documentu:))

 

placere si astept sa vad poza cu realitatea...... alea la scara 1:1

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

v'am vazut in trafic sambata si m'am inmuiat pe loc de dor :sick: ....prima plimbare serioasa pe anul acesta o vom face pe tihuta pe undeva si o vom face in curand :burnout: .... Primavara bate la usa chiar de mai ninge azi si maine, ce a fost greu a trecut :friends:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cei care tin minte de disparitia motoretei lui Alin din Pascani, a fost gasita saptamana trecuta.

da a gasit-o la un km de casa.......si-a recuperat baiatul motoreta plus 1200 de euro despagubiri pt stricaciuni.bineinteles si cu dosarul penal aferent faptelor! :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da a gasit-o la un km de casa.......si-a recuperat baiatul motoreta plus 1200 de euro despagubiri pt stricaciuni.bineinteles si cu dosarul penal aferent faptelor! :banana:

chiar e o veste buna, la cum tinea baiatul asta la jucaria lui chiar ma bucur ca a gasit'o

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da a gasit-o la un km de casa.......si-a recuperat baiatul motoreta plus 1200 de euro despagubiri pt stricaciuni.bineinteles si cu dosarul penal aferent faptelor! :banana:

eu stiam de 1000euro si i-am recomandat sa ceara mai mult.(1500) dar e ok oarecum si 1200 pe langa dosarul ce le ramane, dar motoreta au distruso. jug si butucu la contact rupt, oglinzi si altele marunte. ca vorbise cu mine sa ii caut pe Ebay. doar ca iam recomandat sa o vanda, iar cu banii si cu ce ia de la ei, sa-si ia alta mai noua.

 

chiar e o veste buna, la cum tinea baiatul asta la jucaria lui chiar ma bucur ca a gasit'o

cei drept era foare atent cu ea si nici forjator nu era(acu nici motoreta nu era pt forja) dar uite ca a fost mai ochioasa si inevitabilu sa intamplat.

 

stiindu-i povestea cand am stat o noapte in pascani, eram in stare sa dorm pe geam. zici ca e Detroitu acolo. numa tigani, boschetari si drogati care se taie si se bat.

 

totusi bine ca au fost copchii cu chef de plimbare, si nu dezmembratori.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 martie, bubuiala de motoare in tg neamt 4 la numar, ati speriat primarul care impartea flori la domne si domnisoare :disappointed:

sa va fie rusine ca ati atras atentia mai tare asupra voastra decat asupra enevimentului ce avea loc pe trotuar :lol:

bravooos !!! :ok: pacat ca nu am apucat sa va fac o poza, am incercat oricum :D

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...