Sari la conținut

Caut stegulet tricolor


B.B.
 Share

Postări Recomandate

Va rog daca puteti sa-mi cumparati un stegulet tricolor din panza pentru agatat pe motocicleta. Sa fie cam 20x30 cm, sau 15x30....

Nu am de unde sa iau... :) (si-mi trebuie tare)

 

Tricolor in marime naturala am, dar nu prea merge agatat de moto... :bigstar:.

 

Daca se ofera cineva raman recunoscator. Puteti sa mi-l trimiteti prin posta si va trimit banii.

 

Multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog daca puteti sa-mi cumparati un stegulet tricolor din panza pentru agatat pe motocicleta. Sa fie cam 20x30 cm, sau 15x30....

Nu am de unde sa iau... :) (si-mi trebuie tare)

 

Tricolor in marime naturala am, dar nu prea merge agatat de moto... :bigstar:.

 

Daca se ofera cineva raman recunoscator. Puteti sa mi-l trimiteti prin posta si va trimit banii.

 

Multam!

 

Pe la benzinariile Lukoil mai aveau stegulete tricolore din alea cu suport de plastic de prins la geamurile de la masini...! Nu stiu daca e dimensiunea pe care o vrei tu, dar are si sistemul ala de mentinere a steagului pe bat (are niste "dinti" care il tin fix pe bat) ca sa nu-ti zboare la viteza. Cred ca gasesti o varianta ca sa-l poti fiza si pe mobra.

Week-end placut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog daca puteti sa-mi cumparati un stegulet tricolor din panza pentru agatat pe motocicleta. Sa fie cam 20x30 cm, sau 15x30....

Nu am de unde sa iau... :) (si-mi trebuie tare)

 

Tricolor in marime naturala am, dar nu prea merge agatat de moto... :bigstar:.

 

Daca se ofera cineva raman recunoscator. Puteti sa mi-l trimiteti prin posta si va trimit banii.

 

Multam!

 

 

du-te la un magazin de tesaturi, iti cumperi material si apoi la croitorie. eu mi-am facut astfel de steaguri pentru meciuri, la dimensiuni mult mai mari decat ce vrei tu si au iesit foarte bine. mai ramane sistemul de prindere sa-l faci. eu pe un steag de 3x3 metri, dadeam maxim 30 lei. cu cusaturi cu tot.

iesi mult mai ieftin, si in plus de asta il faci la ce dimensiuni vrei tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum vad ca am facut topicul la service, in fine, vreau sa fie mic si de panza. Vreau sa-mi trimita cineva din tara, nut-i vinde nimeni la tesaturi 30 cm de material rosu galben si albastru. Daca era asa simplu nu mai scriam aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum vad ca am facut topicul la service, in fine, vreau sa fie mic si de panza. Vreau sa-mi trimita cineva din tara, nut-i vinde nimeni la tesaturi 30 cm de material rosu galben si albastru. Daca era asa simplu nu mai scriam aici.

 

zi dimensiunile si maine daca am timp incerc sa-ti fac eu rost de material.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...salut...omu nu e in tara si de aceeia a cerut ajutor,,,,,, daca puteti ajutati-l cumva, totusi trebuia sa mentioneze de la bun inceput treaba asta...

 

...daca vrei si unul cu Spania te pot ajuta eu... nu e o gluma proasta...bafta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zi dimensiunile si maine daca am timp incerc sa-ti fac eu rost de material.

Pai lung de 30cm si lat de 15-18, nu stiu exact, sa fie proportional...Dar lung cam de 30...

Multumesc mult.

Merg la intrunirea TA in Germania in mai, la moto am numere de cehia, si vreau sa am stegulet romanesc.

 

...salut...omu nu e in tara si de aceeia a cerut ajutor,,,,,, daca puteti ajutati-l cumva, totusi trebuia sa mentioneze de la bun inceput treaba asta...

 

...daca vrei si unul cu Spania te pot ajuta eu... nu e o gluma proasta...bafta :)

DA man, exact, eu locuiesc in Cehia, de aia am nevoie si intreb aici. AM steag in marime naturala, vreau pt moto.

Daca poti sa-mi trimiti ar fi perfect.

Atentie, dar NU de PLASTIC sau HARTIE, de panza!

Daca vreti stegulete cehesti va trimit cate vreti... :bigstar:

Editat de Belbody
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai lung de 30cm si lat de 15-18, nu stiu exact, sa fie proportional...Dar lung cam de 30...

 

DA man, exact, eu locuiesc in Cehia, de aia am nevoie si intreb aici. AM steag in marime naturala, vreau pt moto.

Daca poti sa-mi trimiti ar fi perfect.

Atentie, dar NU de PLASTIC sau HARTIE, de panza!

Daca vreti stegulete cehesti va trimit cate vreti... :)

 

pentru ca nu stai pe meleaguri romanesti, astazi o sa-ti caut eu material, o sa ma ocup si de cusut, si o sa fac tot posibilul pana vineri sa fie pe drum spre tine. cu suportul de descurci singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa te uiti la urmatoarele link-uri:

 

LINK 1

LINK 2

LINK 3

LINK 4

LINK 5

 

Si ii rogi pe Clad sau pe Marius sa ti le aduca la intalnire. Daca ei nu au timp sa mearga sa ti le cumpere anunta-ma si sa vad cum fac sa te ajut (sa trec sa le cumpar si la dau la unul din baieti sa ti le aduca).

 

Spor la shopping!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca nu stai pe meleaguri romanesti, astazi o sa-ti caut eu material, o sa ma ocup si de cusut, si o sa fac tot posibilul pana vineri sa fie pe drum spre tine. cu suportul de descurci singur.

Multumesc mult, lasa ca ma descurc cu baietii transalpisti.

 

 

@Andy, am vazut linkurile, sunt OK. Asa vreau.

Dar as dori sa il am pana la intrunire, sa merg cu el incolo.

Daca poti sa-mi cumperi si sa-mi trimiti ar fi super-fain. Iti trimit banii, posta nu cred ca e mult, dureaza o saptamana maxim.

Multumesc. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...