Sari la conținut

Accident 28.04.2009 in apropiere de Codlea


Robbie
 Share

Postări Recomandate

Am doi foarte buni prieteni care am inteles ca au fost implicati intr-un accident in apropiere de Codlea(sau Brasov-nu stiu sigur), ieri seara in jurul orelor 19-20.

Motorul era un Suzuki negru (capacitate cilindrica mica) cu numere de codlea.

A fost careva martor, are cineva vreo informatie referitoare la accident? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inteles ca au fost luati din plin de o masina care nu a acordat prioritate.

motociclistul am inteles ca are rana deschisa, probleme cu tibia si muschii piciorului in cauza, iar pasagerul se suspecteaza a avea fractura de femur :D .

 

este un topic serios si sper ca unii va dati seama ca n-am chef de glume pe aici.

Cine mai are detalii, poze, orice altceva este binevenit sa isi impartaseasca "cunostintele"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motorul era un Suzuki negru (capacitate cilindrica mica)cu numere de codlea.

 

Si cum is numerele alea de Codlea, precum garoafele de Codlea sau ca castravetii? :D

Si avea numere peste tot?Adicatelea, vreau sa zic ca erea multe? :D

Treziti-va baaaaa cind scrieti, macar aici! Sinteti penibili prin subiectele postate si limba romana stilcita... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum is numerele alea de Codlea, precum garoafele de Codlea sau ca castravetii? :D

Si avea numere peste tot?Adicatelea, vreau sa zic ca erea multe? :D

Treziti-va baaaaa cind scrieti, macar aici! Sinteti penibili prin subiectele postate si limba romana stilcita... ;)

 

Bai n-ai cu cine pe aici... in fine.Rog adminul sa stearga topicul pentru ca am aflat din alte surse tot ceea ce conta.

Va urez mult noroc (pentru ca alte urari de bine nu imi pot permite)

OFF: sunt curios voi cum a-ti reactiona daca s-ar face caterinca in topicul in care dvs incercati sa aflati niste informatii care au o importanta deosebita pentru voi)?

 

LE:

Bine nu am fost atent si am scris numere in loc de numar, dar acum fiecare este atent exact la ceea ce il doare! Se pare ce pe unii ii doare exact in ....

Editat de Robbie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum is numerele alea de Codlea, precum garoafele de Codlea sau ca castravetii? :D

Si avea numere peste tot?Adicatelea, vreau sa zic ca erea multe? :D

Treziti-va baaaaa cind scrieti, macar aici! Sinteti penibili prin subiectele postate si limba romana stilcita... ;)

 

Posibil sa fie scuterica... aia au numere de "Codlea"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit cineva care a inteles ceea ce vroiam sa zic.

Da era inmatriculat ca scuter (era ca o motocicleta doar ca avea capacitatea cilindrica de 50cc parca)

Editat de Robbie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cum is numerele alea de Codlea, precum garoafele de Codlea sau ca castravetii? :D

Si avea numere peste tot?Adicatelea, vreau sa zic ca erea multe? :D

Treziti-va baaaaa cind scrieti, macar aici! Sinteti penibili prin subiectele postate si limba romana stilcita... ;)

Probabil era moto sub 50 cmc avand numar de primarie. Robbie nu mai bine i-ai suna pe cei doi ?

Sper ca sunt bine. Tine-ne la curent.

Editat de adrianm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am doi foarte buni prieteni care am inteles ca au fost implicati intr-un accident in apropiere de Codlea(sau Brasov-nu stiu sigur), ieri seara in jurul orelor 19-20.

Motorul era un Suzuki negru (capacitate cilindrica mica) cu numere de codlea.

A fost careva martor, are cineva vreo informatie referitoare la accident? :D

 

Pai daca iti sunt prieteni ,,foarte buni"cum naiba ne ceri noua informatii?Banuiesc ca ai numerele lor de telefon,ii suni,cineva tot iti va raspunde si ceri detalii,apoi le faci publice.Asta daca vrei.In alta ordine de idei daca are numere de Codlea inseamna ca e vre-un scuteras sau un moped.Motocicletele nu se inmatriculeaza cu aceste initiale. Deci ,daca ai informatii sigure ,posteaza,daca nu la loc comanda!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca iti sunt prieteni ,,foarte buni"cum naiba ne ceri noua informatii?Banuiesc ca ai numerele lor de telefon,ii suni,cineva tot iti va raspunde si ceri detalii,apoi le faci publice.Asta daca vrei.In alta ordine de idei daca are numere de Codlea inseamna ca e vre-un scuteras sau un moped.Motocicletele nu se inmatriculeaza cu aceste initiale. Deci ,daca ai informatii sigure ,posteaza,daca nu la loc comanda!

Si daca prietenii nu raspund ca telefonul a plecat prin boscheti si ei tocmai se plimba cu nino-nino?

 

Cred ca nu ar trebui sa-i mancam de vii pe astia doar pentru ca fac "infractiunea" sa se dea pe moped (sper eu legal, si daca deja e vorba de numar e oarecum de bine).

 

Oricum topicul se inchide la cererea initiatorului pentru ca a degenerat inca din prima pagina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...