Sari la conținut

Cine Are Motor Si De Care


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

poate ca te-a vazut doar pe tine ca erai pe primul rand si obscurai vizibilitatea celorlalti meseni

 

din poza reiese ca motorul e cam bandajat in fatza .. poate are vreo legatura cu plecarea ei

 

 

SCUZE SCUZE SCUZE....MII DE SCUZE....!!!!

Nu m-am putut opri, pt ca eram foarte grabita....si eram in intarziere....ma iertati??? :D

mda....e putin bandajat saracutzul, ca urmarea unei intalniri cu un camion :hug: care s-a oprit in mijlocul drumului si a dat cu spatele....neputand sa-l depasesc(pt ca din sens opus veneau alte masini+camioane), mi-a lovit motorul=carena fata sparta, faruri sparte(acuma-s legate si bandajate), aripa sparta....si multe altele....

si firma de asigurari nu se prea grabeste sa mi le plateasca :what: :what:

 

deci....ma iertati? :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 735
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

...daca ai veni vreodata pe acolo ,ai stii la ce ma refer!!...dar asa,nevazindu-te pe acolo nu ma mir ca nu stii la ce ma refer!!...asta e,nu fii trist poate ai sa-ti faci si tu curaj sa vii la terasa si vei da note pt defilarea bucilor de pe centru!! :hug:

Ba stiu la ce te referi :what:

Si la terasa o sa vin cand o sa am lumini la Simson :what:

Editat de Nick61
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

andreea marcu are ceva mai mult de 21 de ani ........ simbata sper sa fie gata si kawasaki-u ce mi la imprastiat razvan.... ne vedem floriane.. pe doua roti de data asta!

...ionut,tu esti?...prezinta-te si tu sa stie toata lumea who U are!!...si complecteaza-ti profilul!!...eu stiu cine esti dar restul nu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...daca ai veni vreodata pe acolo ,ai stii la ce ma refer!!...dar asa,nevazindu-te pe acolo nu ma mir ca nu stii la ce ma refer!!...asta e,nu fii trist poate ai sa-ti faci si tu curaj sa vii la terasa si vei da note pt defilarea bucilor de pe centru!! :eek:

..@ all!!...

...aseara andreea de periculoasa ce era nici macar nu a vrut sa stea de vorba cu noi!! :what: ...erau 3 motoare oprite acolo si o masa plina de motoristi si dupa o privire scurta pe sub sprincene a intors capul in directia opusa si dusa a fost....

.... :D ...rusinicaaaa... :hug: nu asa se face!!!...

...nu cred ca poti avea vreo scuza pt gestul facut aseara!!... :what:....daca crezi ca te punem si pe tine sa dai note la gagici...te inseli!...asta e o chestiune strict legata de purtatorii de hondrobele,asa ca poti opri linistita!...pt ca esti motorista tie nu-ti dam note!!.. :ok: ...

ticule sper sa ajung si ieu sa dau note ca nu prea am timp,ticule da ai dat ceva nota de 10 :) sau :sick:

 

ticule sper sa ajung si ieu sa dau note ca nu prea am timp,ticule da ai dat ceva nota de 10 :P sau :eek:

Floriane lasa fata ce ai cu ea sa grabit si ea ce ai cu ea sa stii ca esti rau :D :ok: :ok: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ticule sper sa ajung si ieu sa dau note ca nu prea am timp,ticule da ai dat ceva nota de 10 :eek: sau :hug:

Floriane lasa fata ce ai cu ea sa grabit si ea ce ai cu ea sa stii ca esti rau :what: :D :sick: :eek:

...eu nu sunt rau!!!...viata de motociclist e grea!... :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SCUZE SCUZE SCUZE....MII DE SCUZE....!!!!

Nu m-am putut opri, pt ca eram foarte grabita....si eram in intarziere....ma iertati??? :ok:

mda....e putin bandajat saracutzul, ca urmarea unei intalniri cu un camion :what: care s-a oprit in mijlocul drumului si a dat cu spatele....neputand sa-l depasesc(pt ca din sens opus veneau alte masini+camioane), mi-a lovit motorul=carena fata sparta, faruri sparte(acuma-s legate si bandajate), aripa sparta....si multe altele....

si firma de asigurari nu se prea grabeste sa mi le plateasca :what: :eek:

 

deci....ma iertati? :D

 

tinete de capul lor, ca pana la urma or sa-ti dea banii :D (mie mi-au dat banii dupa 5 luni :hug: , da' mi-au dat mai multi de cat aveam nevoie :sick: ) se pare ca cu cat astepti mai mult, iei mai mult, cel putin in cazul meu

Oricum succes :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Ciao la toti :sick:

Let me introduce me.... numele meu este Andrea, am 21 de ani, sunt din Arad, studenta :what:

motocicleta: cea din poze....

ce sa va mai zic? intrebati.... :eek:

bine-ai venit printre noi.

 

 

 

Da-i ma-n aia mea de soferi de TIR si Camioane...nu exista o cale de a-i opri,atentiona sau ceva?hai sa facem o campanie anti-TIR!!!:ok:

hooooo!!!ai grija ce-ti doresti!!! :hug:

 

las ca il prostesc eu pe tzaca cumva sa ne punem tun pe motor...si mem dupa TIR-uri :what: :D

sau eventual sa fiu mai blind cand trec peste motorul tau :eek:

Editat de tacanel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah tzaca...tu esti TIR-ist sau motociclist? :hug:

... :what: ...e de amin2!... :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tinete de capul lor, ca pana la urma or sa-ti dea banii :what: (mie mi-au dat banii dupa 5 luni :hug: , da' mi-au dat mai multi de cat aveam nevoie :sick: ) se pare ca cu cat astepti mai mult, iei mai mult, cel putin in cazul meu

Oricum succes :eek:

 

ms braconier de incurajare...

ma tin eu de capul lor....aproape in fiecare zi trec pe la ei... :D da chestia e ca vinovatul ii din ungaria, asigurat la generali (acuma-i fac reclama ... :eek: ). generali din arad nu reprezinta generali din ungaria....asa ca o tr sa sun la bucuresti, dupa aia la cluj, si m-or trimis la astra....astia au facut constatarea si cica iar o sa tr sa trimita dosarul la bucuresti, de acolo la cluj de la cluj in ungaria....si undeva pe la sf verii imi dau cam 60% din suma totala.... deci ii nasoala situatia :what: ieri am fost la szeged la generali...dar n-am rezolvat nimik.

plec luni la Gim...ne sfatuim, si sa vedem ce iese....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu specifici de care, iti arat buxile mele :lol:

 

 

GIVULE !!!

 

tinete bine ca dam o tura de BUCI PE CENTRU

 

CU TANGA SAU FARA :lol:

 

...daca ai veni vreodata pe acolo ,ai stii la ce ma refer!!...dar asa,nevazindu-te pe acolo nu ma mir ca nu stii la ce ma refer!!...asta e,nu fii trist poate ai sa-ti faci si tu curaj sa vii la terasa si vei da note pt defilarea bucilor de pe centru!! :lol:

..@ all!!...

...aseara andreea de periculoasa ce era nici macar nu a vrut sa stea de vorba cu noi!! ;) ...erau 3 motoare oprite acolo si o masa plina de motoristi si dupa o privire scurta pe sub sprincene a intors capul in directia opusa si dusa a fost....

.... :lol: ...rusinicaaaa... :nono: nu asa se face!!!...

...nu cred ca poti avea vreo scuza pt gestul facut aseara!!... :smoke:....daca crezi ca te punem si pe tine sa dai note la gagici...te inseli!...asta e o chestiune strict legata de purtatorii de hondrobele,asa ca poti opri linistita!...pt ca esti motorista tie nu-ti dam note!!.. :lol: ...

 

 

 

se inscrie si nevastamea la dat note..............

 

cum numai 60%? :lol:

daca faci accident si iti face praf motoru primesti numai 60%? :lol:

 

 

incearca sa nu ajungi la keremul lor cati vinzi motorul pe piese dupa aia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...