Sari la conținut

Cine Are Motor Si De Care


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 735
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai ticokle pune ti si tu o poza aici

:wave:

:lol: ...si altii daca mai sunt!!..nu va mai prezentati prin alte topicuri,exista unul deja!...altfel se creaza haos !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[]my new bike,my new love :rusinica: :cheers:

...uhhh!... :cheers: ...asta-i a cita in arad?...cine stie sa ne zica si noua ca ma doare capu!...so manevrezi cu intelepciune si niciodata oricit de suparat vei fi pe ea sa nu o certi si mai ales sa nu te rastesti la ea!!...are personalitate foarte agresiva!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...uhhh!... :cheers: ...asta-i a cita in arad?...cine stie sa ne zica si noua ca ma doare capu!...so manevrezi cu intelepciune si niciodata oricit de suparat vei fi pe ea sa nu o certi si mai ales sa nu te rastesti la ea!!...are personalitate foarte agresiva!!

o sa te ascult si o sa am grija de ea,sper sa aibe si ea de mine :rusinica: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: Mersi .. si tu sa ai noroc cu ea in continuare.... sper la un sibiu sa pot merge...ultima pe anul asta...dar tot asa :cheers: doar o zi. (ma tenteaza prea mult Brno)

 

:cheers: doar marti sunt la servici ( pt ticokle )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare. Tocmai ce mi-am luat si eu o partaitoare si anume o Cagiva Raptor de 125, 2T, chit ca Gim zicea sa nu iau asha ceva ca nu am ce cauta la el . Asta mi-a placut mai mult ce sa-i fac... Data viitoare va fi ceva mai mare. Deocamdata nu am carnet asa ca e buna si asta :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da baaa ticule da ca am ramas fara tdula tu ce zici adai D........o da curcani facal D .....o fara ochi mancamar BO.... de taran amputit siii 3 luni :hurt: :burnout:

 

ticuleee,imi pare tare rau pt tine..

din 15 ma mut inapoi la arad cu serviciu,si o data la 2 sapt,is soferul tau..

pt restul zilelor,cere si tu oferte..

sanse sa-ti reduca suspendarea pe 30 zile nu-s??

ai primit ieri dovada de circulatie(fara valabilitate..)???

cu aia,peste 2 sapt,in 22 aug,ora 9, poti merge la Casa Sindicatelor,sa sustii examen pt reducerea perioadei de suspendare,de la 90,la 30 zile;trebuie sa ai dovada si buletinu;(e in fiecare miercuri de la 9 si joi de la 16)

sunt 15 intrebari ,din care sa faci 13,iar ei iti pun pe dovada o stampila cu "ADMIS";

apoi mai faci o cerere catre Serv.Circulatie,prin care soliciti reducerea masurilor administrative de suspendare...de la 90->30 zile,in baza dovezii cu "admis" si prin "motive":ai nevoie de masina la serviciu,...;

si dl.sef de la Politia rutiera,de obicei aproba aceste cereri,mai ales daca nu ai mai avut antecedente..

bafta oricum;

Editat de spy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da baaa ticule da ca am ramas fara tdula tu ce zici adai D........o da curcani facal D .....o fara ochi mancamar BO.... de taran amputit siii 3 luni :) :hurt:

da ce-ai patit ticule de ti l-au luat? :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mers putin tare si au stat an spatele meu si mau filmat :burnout: :) si tocmai eu care merg ancet :P :hurt:

 

Cu ce erai? Cu mobra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-am upgradat si eu CBR-ul de la F3 la 929, din 96' la 02'

 

 

Sa nu uiti sa montezi neoanele... :) si fii sigur ca daca o faci...vine si Florian cu muzica sa faceti proba la tandem :burnout:

 

--- Mesaj completat în 07 Aug 2007 23:45 -------------

mi-am upgradat si eu CBR-ul de la F3 la 929, din 96' la 02'

 

 

Sa nu uiti sa montezi neoanele... :P si fii sigur ca daca o faci...vine si Florian cu muzica sa faceti proba la tandem :hurt:

 

FELICITARI pentu motor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...