Sari la conținut

Ducati 749


tremelo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 68
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asa s-a nimerit??? sau ai aranjat sa fie una rosie,una galbena si una albastra?? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa italianca dar nici SV-ul nu-i mai prejos. Care-i mai tare la fuga? 

 

pai ce are sula cu prefectura?

 

749 e super sport

 

Suzi SV e frumoasa dar ... e street

sunt alte categorii

cum vrei sa compari

 

ca sa nu mai vb de diferenta de pretz..................

 

mai mult SV-ul e de 650 cc sau 1000 cc iar 749 e .... :D 749

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E.Z. Rider ce e pe hartie e pe hartie si cand le ai pe amandoua si le testezi la drum nu mai atat de concludent ce scrie la carte. Si oricum diferenta dintre clase tind sa cred ca o exagerezi, avem de-a face cu un scuter si cu o supersportiva cumva, sau cu o sportiva si o supersportiva? :D De vazut am vazut si eu cam am ochi sa vad pe net cartile de vizita a ambelor: 103 CP ai ducatiului contra 71 CP ai suzukiului, dar pe mine ma interesa opinia cuiva care le-a condus pe amandoua nu pe cineva care sa o faca pe desteptul. M-am interesat de comparatia asta pentru ca imi place foarte mult Suzuki Sv 650 si in primavara vreau sa-mi iau unul ca primul meu motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Fester

daca vrei sa-ti cumperi un sv-u e foarte bine.este un motor cu caracter,destul de usor de manevrat,stie sa ierte unele greseli de pilotaj.sv-ul are un motor foarte fiabil,tin sa te anunt ca fratele meu a plecat din anglia calare pe el si s-a oprit tocmai la tulcea,dormind numai câteva ore.la intoarcere la fel .asta fara nici cea mai mica problema.

 

ps.daca te intereseaza motorul sa-mi zici ca paul vrea sa-l vânda.in perioada asta se uita dupa altceva gen tl1000r,aprilia mod 2004,mv agusta sau ....tt quatro 224cp :P .el stie mai bine :D

 

daca ai intrebari nu ezita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Tremelo,de Suzuki RF 400 R stii cumva ceva...spre asta ma indrept eu cu pasi repezi si nu prea stiu ce faima are motoru asta printre alte motociclete(daca are) pt. ca va fi primul meu moto si sper sa nu fac vreo greseala. :P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt vreo 2500-3000 de Km din Anglia pana la Tulcea dar nu cred ca a avut probleme fizice pentru ca e destul de zdravan la constitutie fratele tau :lol: . Mult noroc si sa-si gasesca motorul dorit. Daca vrea sa vanda SV-ul sunt chiar interesat de oferta lui. Oricum eu banii ii voi avea prin primavara (aprilie-mai). Daca-mi poti da mail-ul lui sa-l mai intreb unele detalii sau poate imi spui chiar tu, ceva legat de nr de Km, probleme particulare ale motorului, perioada exacta in care vrea s-o vanda, unde pot sa-l gasesc....

 

Hai mult noroc si sa-ti iei si tu un Ducati 999 S sa nu ramai mai prejos :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...