Sari la conținut

Moto-MATRIMONIALE


motoMitelu
 Share

Postări Recomandate

Sunt numai dinalea care vor sa fie plimbate si eu deja de mult timp am desfiintat seaua la pasager, comentariul lor cand vad ca nu e sea pentru pasager "vai da ce egoist esti!" (am eu motivele mele asta-i raspunsul meu). Iar fete care vor moto prin zona nu prea sunt numa care vor sa fie plimbate ori cu moto ori cu masina si numa la cluburi si baruri se gandesc din pacate, iar eu sunt genul care ma sui si o tai in salbaticie si restul nu conteaza! Cine stie poate cu timpul o sa gasesc pe cineva asemanator (motoare si calatorii, familie si rock)!

:kiss:

Am uitat sa stipulez ca deja am 2 ani si ceva de cand nimic serios, numa din floare in floare (nici asa nu e rau dar dupa un timp te saturi)!

cum domne, intre 2 rafale de vant si 2 ture prin imprejurimi nici-o femeie nu s-a uitat lung dupa tine dorindu-si sa calariti impreuna acelasi motor forever?

observ ca pe aici numai barbatii se vaita de singuratate, oare nu exista si femei dornice de un moto cuplu?eu nu ma numar printre ele dar citesc amuzata si ingrijorata ca , totusi, populatia feminina este majoritara, cum naiba exista barbati singuri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cum domne, intre 2 rafale de vant si 2 ture prin imprejurimi nici-o femeie nu s-a uitat lung dupa tine dorindu-si sa calariti impreuna acelasi motor forever?

observ ca pe aici numai barbatii se vaita de singuratate, oare nu exista si femei dornice de un moto cuplu?eu nu ma numar printre ele dar citesc amuzata si ingrijorata ca , totusi, populatia feminina este majoritara, cum naiba exista barbati singuri?

Ahoi! Apoi pe aici nu-s multe fete dornice de asa ceva, de multi ori am calatorit in alte zone unde am fost invitat si am plimbat :P ! Am patit faze de genul ca tot am plimbat si dupa 2-3 plimbari s-a plictisit :unsure: si nu se lega nimic, si acuma cineva ma tot cheama sa ma duc, desigur in alta zona sa plimb dar m-am saturat si deja gandesc ca cine vrea cu adevarat isi ia si se plimba. Iar despre cuplu moto nici nu se poate vorbi! Eu sunt singur de 2 ani si ceva.... desigur tentative de relatii au fost dar cand observam ca dupa 2-3-4-5 incercari tot nu iasa iti mai moare cheful.

 

cu cat disperi mai tare cu atat vei avea de asteptat mai mult. de obicei apare cand nu te astepti, unde nu te astepti. prietenii stiu ;)

De acord sunt multe lucruri surprinzatoare in viata dar orice cauza are un efect chiar si un gest poate sa staneasca un efect emotional, dar eu nu pot sa stau locului cand vad o fata care imi cade bine in ochi si actionez asa ca nu prea ma bazez pe asteptat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...