Sari la conținut

Moto-MATRIMONIALE


motoMitelu
 Share

Postări Recomandate

ma facetzi voi ce facetzi mai ascundetzi cate un topic de matrimoniale prin forum :P

 

 

bey,topicul asta este facut de cineva care nu cred ca stie ce s-a intamplat cu celelalte parti de matrimoniale :blink:

asa ca nu strica topicu' :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

bey,topicul asta este facut de cineva care nu cred ca stie ce s-a intamplat cu celelalte parti de matrimoniale :blink:

asa ca nu strica topicu' :D :D

 

 

bine... atunci daca voi nu ma vretzi ... ma voi retrage cu vinul meu sa ne soptim vorbe dulci... demidulci :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si alune !

 

 

daca cineva ar avea releu de incarcare ar avea si chef de plimbare :P

dar pana vine releu ,uite,cineva pierde timpu' pe forum :D

Auuuuu naspa cand ai treaba cu releu.......! Dar poate omu' face referire la o plimbare pe jos :D

 

bine... atunci daca voi nu ma vretzi ... ma voi retrage cu vinul meu sa ne soptim vorbe dulci... demidulci :P

Lasa ca eu aseara m-am bucurat de 2 blonde care se numesc CIUC :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce rai sunteti. In primul rand sa stiti ca sunt fata , incepatoare si de aceea cautam doritori de plimbare.

 

 

:blink: Dar cine a fost rau ? si de ce? :D

 

 

 

pana la urma ai iesit la plimbare?

era un baiat cu un R6 tot incepator care cauta camarazi de plimbari.

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce rai sunteti. In primul rand sa stiti ca sunt fata , incepatoare si de aceea cautam doritori de plimbare.

 

Scumpa, nu vreau sa par rau, da' daca este adevarat ca ti-ai luat permisul acum o luna(cum ai trecut in profil), ai face bine sa mergi singura o perioada pana te acomodezi cu mobra si traficul.Dupa aia poti incerca si in grup... :D

 

:blink: Dar cine a fost rau ? si de ce? :D

 

pana la urma ai iesit la plimbare?

era un baiat cu un R6 tot incepator care cauta camarazi de plimbari.

 

Tu!Pentru ca faci astfel de combinatii...iar daca fata nu stie de gluma(cum imi pare), se poate lasa cu ....stii tu! :P

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce rai sunteti. In primul rand sa stiti ca sunt fata , incepatoare si de aceea cautam doritori de plimbare.

Vai da ce te-au speriat plimbariile pe jos :P , mai ales ca sunt si sanatoase! Eu de exemplu am urcat Ceahlaul de 4 ori pana acuma, iti recomand cu placere :blink:

 

nu am iesit :D , ma plimb si singura dar nu are farmec

Vi la mine si faci o plimbarica de aproximativ 700 de km lejer :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am plimbat si singura, dar ma simt mai bine daca stiu ca este cineva cu mine

 

si sa sti ca stiu de gluma dar acum , cred ca voi nu ati stiut

daca gpz-ului tau ii place miros de bmw incepator(carnet din august anu trecut, cam 15.000 KM de atunci), iata-ma :D sa ne plimbam zic!

Editat de MihneaRatte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scumpa, nu vreau sa par rau, da' daca este adevarat ca ti-ai luat permisul acum o luna(cum ai trecut in profil), ai face bine sa mergi singura o perioada pana te acomodezi cu mobra si traficul.Dupa aia poti incerca si in grup...

 

 

 

Tu!Pentru ca faci astfel de combinatii...iar daca fata nu stie de gluma(cum imi pare), se poate lasa cu ....stii tu! :D

 

 

 

Nu era gluma ,era pe bune :P

Ea a gasit topicul se pare :blink:

Si oricum ,eu m-as fi plimbat cu ea daca aveam si cu ce ,am zis acu o pagina,doua :D

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era gluma ,era pe bune :P

Ea a gasit topicul se pare :blink:

Si oricum ,eu m-as fi plimbat cu ea daca aveam si cu ce ,am zis acu o pagina,doua :P

 

Am vazut!Urmaresc si topicul ala, seamana mult cu asta. :D Char ma intrebam daca nu a fost "ajutata" in acest sens.... if you know what I mean... :D

 

Nu ne ramane decat sa le uram "Sa fie cu noroc!"

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am plimbat si singura, dar ma simt mai bine daca stiu ca este cineva cu mine

 

si sa sti ca stiu de gluma dar acum , cred ca voi nu ati stiut

Nici eu nu-ti recomand sa mergi in grup, dar poti fi insotita de cineva care sa mearga in urma ta. Daca mergi tu in urma cuiva vei avea tendinta sa te tii de el/ea ignorand riscurile pe care altfel le-ai observa mai bine.

La a 2-a mea iesire in oras m-am straduit sa tin pasul cu un prieten mai experimentat si am culcat motocicleta intr-o intersectie - o maneta rupta.

 

In alta ordine de idei, topicul asta va avea si o finalitate sub forma unei/unor intalniri, sau este doar pentru palavrageala online si a fost incadrat gresit la "intalniri"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica poti sa o faci cat de calda iti doresti :D

Apoi mie frica sa nu o oparesc :D , noi astia din creierul muntiilor nu suntem "the perfect gentelman"! Oricum ar fi prima mea blonda :blink: !

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apoi mie frica sa nu o oparesc , noi astia din creierul muntiilor nu suntem "the perfect gentelman"! Oricum ar fi prima mea blonda !

 

 

:blink: Pai atunci ce sa-ti urez? "La cat mai multe blonde!" :P Desi ai sa te plictisesti repede dupa primele 2, 3...BTW, recomand roscatele(100% naturale, bineinteles)! :D

 

(Sper ca macar cele care nu si-au schimbat culoarea parului sa nu-mi infiga sula'n spate! :D)

 

La subiect(care o fi ala?):Cand iesiti?As incerca sa vad daca ma pot tine si eu dupa voi! :P

Editat de Kassu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci ce sa-ti urez? "La cat mai multe blonde!" :D Desi ai sa te plictisesti repede dupa primele 2, 3...BTW, recomand roscatele(100% naturale, bineinteles)! :moto:

(Sper ca macar cele care nu si-au schimbat culoarea parului sa nu-mi infiga sula'n spate!

Uuuuuuu RED HAIR, daca mai are si ochi verzi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uuuuuuu RED HAIR, daca mai are si ochi verzi :moto:

 

PeeeeeeeeSeeeeeeeeeeeeee! :D

 

dsc02380.jpg

 

db_My_redhair1.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai, care mergi?

vineri dupamasa sau sambata dimineata vreau sa plec sa explorez zona Barajul Baciului, sus de Pitesti 50-60-70 km sau catzi or fi

sunt si cateva cabane, eu pun si cortu' pe TA, lejer pe forestiere zic io, una din posibilitatile de cazare ar fi aici, Fulgerul Negru

o alta ar putea fi asta Barlogul Ursilor

acu' de vrei sa vii na' 0765 255 120 , hai pa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PeeeeeeeeSeeeeeeeeeeeeee! :D

 

dsc02380.jpg

 

db_My_redhair1.jpg

Eu ma gandesc ca-s frumoase pe interior (inima, ficat, mate, si alte intestine) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...