Sari la conținut

Intrunire moto la Cluj Napoca


Luke_81
 Share

Postări Recomandate

29-31 mai 2009- Eveniment: Intrunire moto- Locatie: Cluj- Organizator: Seth RC

29-31 mai 2009-Eveniment: Intrunire moto- Locatie: Cluj-Organizator: Transilvania Bikers

 

merge cineva din bucuresti ???

 

Evenimentul are loc la catva km de Cluj (7km) - la Gilau....Cazare la cort + casute (parca)...

 

mai multe informatii pe: http://www.motoflash.ro/stiri/search/q/int...i%20moto%202009

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un topic intreg despre asta aici. Dar daca tot ai deschis un topic nou, poate aici se organizeaza lumea din Bucuresti, sa vedem care cand vrea sa plece, ce grupulete se fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu, in principiu, voi pleca vineri dimineata (spre pranz) ...

cine mai vine..???

pai daca nu plec de joi atunci vin si eu cu tine vineri :unsure:

sa-mi lasi ceva detalii pe pm , nr de tel ceva si vorbim, sper sa se stranga mai multi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua popor:

 

Cei de la SETH RC va doresc drum bun si va asteapta cu o tuica tapana la Champingul Eldorado: La iesirea din Gilau pe dreapta, o sa vedeti o multime de motoare prin zona. Gilau este a doua localitate cum se merge spre Huedin, Oradea.

Numai bine.

 

Spo

 

SETH RC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu, in principiu, voi pleca vineri dimineata (spre pranz) ...

cine mai vine..???

Vin si eu da sa stii ca sunt vitezoman.Nu exagerat dar nici 120 la ora.Opresc din ora in ora ca sa-mi dezmortesc ceafa.Daca te aranjeaza luam legatura pe joi.Si inca ceva .Sunt punctual si nu-mi trag vorba inapoi.Ca alti de pe aici.Bunu.

Acu am vazut.E numai motorul din SM sau si tu vii de acolo.Stii deja ca sunt din Bucuresti.

Editat de HondaSan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma cei care plecati din bucuresti ce traseu ati ales,bucuresti-pitesti-valcea-sibiu-cj sau bucuresti-ploiesti-brasov...etc. ??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Am sa plec si eu vineri dupa ora 17.00, o sa ma opresc pe undeva pe langa valcea peste noapte si sambata in jur de pranz sper sa ajung la Gilau. Ne vedem acolo sau poate pe drum. sper sa avem vreme buna ca se anunta ploi de joi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...