Sari la conținut

De Ce Ne Intilnim ?


Mr.Moto
 Share

Postări Recomandate

Mai dragilor,

oare de ce ne intilnim noi motarzii din Ro. ?

sa ne dam motoarele cu crema si sa le lustruim esapamentele ?

ca de spirit si pasiune nu cred ca poate fi vorba atita vreme cit fiecare se crede (in parte) mai tare ca rossi si capi la un loc si cind un ivan nu sta bine linga un tomberon nichelat cu roata lunga ca tuseste si apropitaru se uita la tine intr-o dunga ca nu e de obrazu lui sa bage in seama un student sarac care nu poarta lederi cu ciucurei... sau cind editoru singurei reviste (?) moto cade pe spate dupa ce se promeneaza 200 km cu motoru... dupa cite stiu io exista si greuceni adevarati, da stau in banca lor... oare de ce ???

tot pe o rata si sa ne traiasca armasarii !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va spun eu de ce ne intilnim: din snobism....

ca ne plictisim acasa :angry:

Eu sunt cel mai snob.Incerc sa-i adun pe toti la un loc.Ai ceva impotriva? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

"it's not the destination, it's the jurney" :)

 

vorba aia: cui nu-i place, nu vine... iar pe de alta parte nu am inventat noi gaura la macaroana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, nene Nitescule !

Numa ca de la a vrea pana la a putea e o cale destul de lunga... Eu iti urez totusi sa reusesti sa ii aduni pe toti motrazii romani la un loc. Cujet numa ca ti-ar trebui un hangar pentru trebusoara asta...

...Eu am avut niste jalbe concrete pe tema si voi bateti campii. Si raspundeti naspa. Daca va ziceam ca am un Triumph Thunderbird si nu un Ivan meritam oarece atentie???

Cu ceva vreme in urma acolo unde un barbat adevarat supravietuia prin inteligenta, indemanarea si cunostintele sale iar nu prin anul de fabricatie al gun-ului sau, cel cu palarie alba si pistoale nichelate era numit green-horn. Understand?

Oricum intrebarea ramane: Unde sunt greucenii de la intalnirile astea ?

Tot pe o roata! Sa ne traiasca armasarii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde sunt greucenii? Pai io cred ca joaca carti cu fetii frumosi, ilenele cosanzene si piticii iar crupier e croitorasul cel viteaz care tine merele de aur! Multumit? La asa intrebare asa raspuns!

 

Intrebari din acelasi ciclu:

 

De ce exista forumuri moto in Ro?

De ce scriu fraierii pe aici?

Ce parere au greuceni despre net?

Cati km are la bord un greucean?

Greucenii stau cu mainile in vasilina ca sa aiba pielea catifelata?

Se diagnosticheaza complexele? Daca da tratamentul este unul de lunga durata?

Se mai primesc inscrieri la Iarta-ma?

Valentino poate fi clonat?

 

Mai bine spune ce te-a deranjat la una sau mai multe intalniri!

 

Sunt greucean sadea

Asa ca stau acas'

Si'njur in barba mea!

:)

Let's get real!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne intalnim sa vedem ce mai face "capra" vecinului, cum arata, daca se simte bine, etc...si mai schimbam ceva impresii (adicatelea mai barfim la marginea santului despre "capra", despre ce altceva?!) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

probabil ca este si o moda intr-o ascensiune cum pe la noi nu am mai vazut.... :) bine ca la un moment dat o sa fim nevoiti sa facem (oare vom ajunge acolo???) aceeasi chestie ca si cu Salvati Vama Veche????

 

pana una alta... publicul cere... si la urma urmei ... cu-i nu-i place sa nu manance! ..ca te duci acolo sa te simti bine.... dar asta implica in primul rand sa te duci pana acolo... si eventual daca mai ai noroc (in viata) sa ai si niste preteni pe cinste... atunci ai ajuns la "nivelul" maxim probabil... adica desi sunt optimist e posibil ca de atunci sa inceapa sa se "strice" cumva treaba... dar FITI PERSEVERENTI IN A INCERCA SA VA SIMTITI BINE!!

 

ca pana la urma.... cititi si voi un pic versurile astea de mai jos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sters doua mesaje ale lui Mr. Moto intrucat atacau persoana care-i raspunsese, fara sa combata mesajul in sine.

Daca eu eram cel vizat, imi pare rau ca nu am apucat sa le citesc, aveam ceva mai bun de facut - 820 km super - cu obiectivul Etapa C.N.M. Viteza Tg. Mures!

 

Oricum sper sa le lamurim pe toate pe PM, asta ca sa nu stricam cumva bunatate de topic!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...