Sari la conținut

Garmisch si Furka Pass


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

si sa inteleg ca voi, restul, stati toti la cort? (nu ca ar avea vreo importanta)

 

daca merg ...voi sta la cort...

sunt fan campinguri Europa ...superbe conditiile. In principiu doresc sa fiu pe 06iulie seara in bucuresti ptr concertul Manowar. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ar fi dupa mine as dormi si sub cerul liber, dar nevasta vrea musai la hotel/pensiune ce o fi numa acoperis sa aiba

 

Nu vreau sa te descurajez, dar cazarile in zona Garmisch pentru week-endul in care se desfasoara BMW Motorrad Days se fac cam cu un an inainte.

S-ar putea totusi sa ai sanse sa gasesti cazare; fiind criza, unii BMW-isti s-ar putea sa renunta la intrunire si , implicit si la rezervari... .

 

La Garmisch sunt sanse sa ajung si eu, daca ma intorc la timp din Mont Blanc.

 

 

Doru, daca ajungi pe Furka, nu rata ghetarul aferent si GrimselPass .

Editat de marele alb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa te descurajez, dar cazarile in zona Garmisch pentru week-endul in care se desfasoara BMW Motorrad Days se fac cam cu un an inainte.

S-ar putea totusi sa ai sanse sa gasesti cazare; fiind criza, unii BMW-isti s-ar putea sa renunta la intrunire si , implicit si la rezervari... .

 

La Garmisch sunt sanse sa ajung si eu, daca ma intorc la timp din Mont Blanc.

 

 

Doru, daca ajungi pe Furka, nu rata ghetarul aferent si GrimselPass .

 

si pe ala si pe cei din MontBlanc..cred ca e cu muult mai spectaculos cel din Mont Blanc si te costa mai putin telecabina :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si sa inteleg ca voi, restul, stati toti la cort? (nu ca ar avea vreo importanta)

 

 

nu stau la cort au cazari siau rezervat de anul trecut eu unul cel mai minunat ma simt in natura nici sa naud de hotel Pompi

 

nu stam la cort, anii trecuti am stat la un hotel 4* in bad kohlgrub anul asta ca e criza stau la pensiune in oberammergau. vine multa lume, cauta cazare in localitatile pe o raza de 30-50km. toata zona e de vis.

 

salut vad ca bantui pe aici sunama sa planificam o tura pe undeva ce zici te salut Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...