Sari la conținut

Honda Vt 1100 Shadow


Inger`Albastru
 Share

Postări Recomandate

Tipul care are motorul asta vrea sa il vanda si am zis ca e bine sa il mentionez aici pentru ca este un motor deosebit si nu merita sa se piarda prin zecile de anunturi cu tzepe de pe la vanzari.

Fabricat in 1993 acum are aprox 50.000 km , puterea este de 65 de caluti,se afla intr-o stare excelenta mereu fiind bibilit si intretinut cu piese de origine la timp.

Pretul este de 5100 EUR discutabil insa omul ofera la motor si o casca de chopper , parbrizul si o pereche de coburi.

O vinde pentru ca tradeaza Grupul Chopperistilor si se intoarce in Coltul Enduristilor.

Informatii suplimentare puteti afla numai la telefon 0745314327 (Gabi)

Motorul este in Galati si pentru cei ce vor sa il cumpere sa nu ezite cu un telefon.

post-2420-1140948212_thumb.jpg

post-2420-1140948231_thumb.jpg

post-2420-1140948241_thumb.jpg

post-2420-1140948256_thumb.jpg

post-2420-1140948272_thumb.jpg

post-2420-1140948287_thumb.jpg

post-2420-1140948296_thumb.jpg

post-2420-1140948308_thumb.jpg

post-2420-1140948321_thumb.jpg

post-2420-1140948332_thumb.jpg

post-2420-1140948341_thumb.jpg

post-2420-1140948357_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vi-sa urcat la cap?chiar daca are 50kkm,are totusi 1100cc si e cruiser cu cromuri de calitate.....eu zic ca merita banii,si aici nu intra in discutie preturile din germania....

ia sa va vad pe voi cand o sa le vindeti....

ia ziceti Geo/Mihai,voi la cat va evaluati fiecare motorul?

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca 50000 de km e suuuuuuuuper putzin pt un motor de 13 ani! Daca ar avea 20000 shi ar fi adus din Germania ash jura ca e umblat la ceas shi nu l-ash atinge, sau cel putzin nu ash lua in considerare kilometrajul. Doi la mana, pt un motor de 1100 care are cuplul maxim la 6000 de ture, 50 de mii e un "rodaj mai lung" buahhhaaaaa... Daca faci un mic calcul, a facut numai catzi km pe an a trebuit ca sa il unga shi sa il tzina in viatza. A investit omul shi in piese custom... nu e rau

Ca pretz cred ca e un pretz bun pt un motor intretzinut calumea. Avand in vedere ca e inmatriculat shi tot tacamul, daca shi motorul fuge cum arata afara, eu cred ca e super cinstit!

Bafta la vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe al meu il evaluez(cu consumabilele schimbate si cu piesele investite) la maxim 3000 de euroi.

Honda o evaluez la un 4.300, 4.400.

pai cam atat e in Germania,poate ceva mai putin dar nu cu mult

si vama+taxele la motorul asta te cam ametesc

in plus e un motor mare si modelul asta e reusit iar asta in particular arata ingrijit

eu spun ca pretul e corect,nici ocazie nici umflat

noroc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex123, tu te-ai uitat la nemti pe mobile. de . Acest site nu este relevant, sunt multi handleri care umfla preturile pentru ca apoi sa aiba de unde sa-ti ofere o reducere indestulatoare.

Daca vei merge in Germania, opreste-te pe la hadleri si discuta cu ei, ai sa vezi ca preturile sunt coborate fata de cele postate pe site-uri de specialitate.

Si acum ca sa nu mai facem teoria chibritului, m-as bucura ca motocicleta sa fie cumpara de cineva care iubeste cruiserul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine a fost primul VT 1100 care l-am auzit insa are un sunet de iti sta inima in loc.Poti numara miscarile pistoanelor la cat de putin turat e la relanti... E un motor special care merita vazut de cineva care apreciaza cruiserele....cat despre pret eu zic ca este unul onest si discutabil cu proprietarul la locul in care vezi motorul.

Sa fie bafta la cumparare :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un motor deosebit si la un pret normal ... eu am dat pe al meu (din 1996, la 25.000 km) suma de 6.000 EURO.

Legat de sunet, putere, ciclistica si alte alea ... numai in momentul in care il conduci poti sa te pronunti cu adevarat.

Asa ca celui care il va cumpara ii dores numai satisfactii si poate impartasim ceva impresii si concluzii la o bere pe undeva ... candva ...

O zi buna baieti ! :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...