Sari la conținut

Noi stiluri la Tulcea


Vizitator rock46hunt
 Share

Postări Recomandate

Vizitator rock46hunt

Va salut pe toti,fie membrii de cluburi sau nu...

In Tulcea a aparut un nou curent moto...Chooper-ul....frumos...

Eu personal nu cred ca voi folisi acest gen de motocicleta,chiar imi plac cum arata...dar nu ma reprezinta...pacat!

Vreau sa stiti ca-i "respect" pe toti cei care au motocicleta,fie i-a si mobra...deci nu ma deranjeaza stilurile...observ cum lumea incepe sa descopre...lumea.

Tulcea fiind un capat de tara trebuie inteleasa situatia...multumesc! :D

post-40806-1244140984_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Super mijto calu de fier, sanatate ,respect si cat mai multi km proprietarului .

 

 

mai e si un kava de 1000 ....z1000..de ieri :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super mijto calu de fier, sanatate ,respect si cat mai multi km proprietarului .

Mersi Cuba ,ne vedem pe drumurile patriei .

Z1000 si-a luat Florin ( termopan ) .

RESPECT !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnu' Silviu, ai trecut la un nou stil moto? Sa-ti traiasca midnightstaru' si sa te poarte sanatos!

Mersi domnule ,va vizitez cat de curand sa-mi dezvaluiti din tainele meseriei . Miercuri sunt programat la revizie in Constanta si poate ne auzim atunci . Respect !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai grije cum mergi, ciclistica la chopper e alta decat la o vitezana...cauciucuri mai late, centrul de greutate mai jos, nu o poti inclina prea tare, poti atinge cu scarita de asfalt, deci pana te obisnuiesti cu ea , ai grije... si reprizele sunt mai lente... have you the best tripe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru unii dintre noi sunt stiri vechi ...

 

Poate pentru voi... membrii clubului, ca e cu acces 'limitat' si nu am avut acces, dar pentru noi, restul motociclistilor, a fost o noutate, oricum,...e misto...

inca un chopperist in Tulcea :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TRIPE???

 

 

maybe tripe soup!!!! a la mama acasa .... :rock:

 

Eu te vad toata ziua conectat pe forum..iar treburile clubului nu cred ca te privesc...

 

RESPECT ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

Bai...bai ....bai,ce-i cu forfota asta aici...am fost si eu plecat 2 zile cu motorul si atv-ul si ati si inceput sa va faceti de cap...

Ptr rocket 1982...vezi ca sintem forte suparati pe imaginea aia ce o ai la avatar,este expirata si falsa...de drept de autor nu ai auzit?Nu mai putem dormi noaptea din cauza asta si o sa mergem la politie sa facem o reclamatie cu a facut si piriciosul ala de presedinte al clubului vostru...fatalau... :P

Deci te chemam la politie sa dai declaratie.... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
VIN CU PLACERE :D ... ITI UREZ O ZI BUNA SI O BERE IEFTINA ... :D

 

 

Vad ca ma cauti de 2 zile pe mess...spune-mi ce vrei...din cauza vin cu placere si bere ieftina nu mai am nr tau de tel,ca te-as fi sunat sa te ajut!

Asa ca spuneti oful aici daca nu reusesti sa dai de mine pe mess :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mei sa stitzi k va trebuie o intalnire fatza in fatza la nivel "inalt"

pot sa fiu eu observatoru', macar sa stiu cn iese castigator :D)

astept detalii cu locu' intalnirii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TRIPE???

 

 

maybe tripe soup!!!! a la mama acasa .... :D

 

Eu te vad toata ziua conectat pe forum..iar treburile clubului nu cred ca te privesc...

 

RESPECT ...

 

1. Am vrut sa scriu trips dar daca a iesit tripe( nimicuri), ramane asa..

2. Mi-e lene sa dau sign out...

3.Ai dreptate fiind un forum LIMITAT, puteti sa ma stergeti...

4.Mai intru pe forumul vostru , pentru ca vreu sa vad pana unde poate duce prostia unora dintre voi ( nu spun cine...persoane foarte importante) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CATA DREPTATE AM AVUT LA PUNCTUL 4... :cheers:

UN REPLY, SE DA IMEDIAT, NU SA-TI STORCI NEURONII O SAPTAMANA SI SA-TI LACRIMEZE OCHII CAUTAND PE NET CHESTII DE TIPUL

GAINA CU TZATE SAU IEPURELE CARE SE INMULTESTE PRIN OUA SI RESPIRA PRIN BRANHII... ORICUM AVEAM PRETENTII DE LA UNII DIN VOI,

DAR, DACA M-ATI DEZAMAGIT,... RAMANE CUM AM STABILIT...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mei sa stitzi k va trebuie o intalnire fatza in fatza la nivel "inalt"

pot sa fiu eu observatoru', macar sa stiu cn iese castigator :cheers:)

astept detalii cu locu' intalnirii

sambata 20 iunie 2009...vama veche....prima intalnire la nivel inalt...reprezentantii guvernului vs gruparea de gherila

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

carioca i se spune acum de cand si-a mazgalit motoreta aia cu toate stikerele dar sa nu uitati ca omu cand avea dnepr(nipru pt generatia altex) si-a scris (vopsit) pe rezervor harlei devinson....(scriu cum se aude ca oricum pun pariu ca nici acum nu cred ca stie cum se scrie)..... :cheers: ..panaramule... :banana: te uibim carioca ...esti the best...tu erai bun de presedinte la un club moto de pustani...nu ca n-ai fi departe :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

update...

Il Presidente si-a pus numar nou la cioapar: TL 13 WTF. Adica 'what the fuck'. Probabil ca asta e reactia lui la viata, in general. Asteptam cu interes, de la ceilalti clubaci, numere gen 'TL 69 PLM'. Sariti cu sugestii, cine mai are :cheers:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...