Sari la conținut

Noi stiluri la Tulcea


Vizitator rock46hunt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ghiocel nu stai bine in banca ta ?

sa inteleg ca vii in vama ? ai ca te astept persolnal eu ajung pe la 13

 

 

man eu numa dupa ora 12 pot pleca... din diferite motive ..acu daca vrei sa mergem impreuna da si mie un tar 0744121127 - Dan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[GRUPAREA DE LA GHERLA scuze de Gorile... !!!! la intalnirea din 19 ..filmati LIVE ..ultimul cadru cu PAPAS in persoana.....

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Qdz-F6oIuuA...feature=related

 

...IAR IN PRIMUL CADRU... rocket1982 in pozitia culcat- rezemat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si acum imagini cu rocketzel, pe vremea cand inca nu era rocket, si exersa figurile pe care, pe unele dintre ele le-a si aplicat cand a ajuns rocket

si si-a luat motor.

Asteptam imagini cand va promova si va deveni superrocket :rolleyes:

 

P.S. Ce facem? Ne batem in youyube? :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mestere dar de unde le scoti ?

 

Da` curios mai esti... :rolleyes:

post-13981-1245519414_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
A intervenit o mica problema si nu am putut merge in vama gruparea noastra de motociclisti a ajuns azi la predeal

 

 

am o mare rugaminte la tine...taci dracului,nu mai mintii atat...te pomenesti ca tu iti faci programul in ultima secunda!

the king ti-a zis bine...ce ti-a zis " Razbunatorul este tipul care nu o sa vina in vama, deoarece a avut ceva probleme dar sigur vine data viitoare !!! "

asa ca sterge-o de aici ,nu te mai baga in seama...aici este doar ptr tulceni,tu nu ai loc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti,fie membrii de cluburi sau nu...

In Tulcea a aparut un nou curent moto...Chooper-ul....frumos...

Eu personal nu cred ca voi folisi acest gen de motocicleta,chiar imi plac cum arata...dar nu ma reprezinta...pacat!

Vreau sa stiti ca-i "respect" pe toti cei care au motocicleta,fie i-a si mobra...deci nu ma deranjeaza stilurile...observ cum lumea incepe sa descopre...lumea.

Tulcea fiind un capat de tara trebuie inteleasa situatia...multumesc! :rolleyes:

cred ca termenul corect pentru motorul atasat de tine ii cruiser, nu chopper.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cata minte bai omule...ca,ti ani zici ca ai ? :rolleyes: :drink:

 

Ce sa va fac la amandoi..., daca voi incercati sa va distrati pe seama mea,... e uite ca eu ma prapadesc de ras pe seama voastra, nu e vina mea ca nu aveti simtul umorului, caci despre minte si ani nu-ti face probleme, spiritul e tanar, dar daca la voi spiritul tineretii sa dus... inseamna ca santeti mai batrani ca mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o mare rugaminte la tine...taci dracului,nu mai mintii atat...te pomenesti ca tu iti faci programul in ultima secunda!

the king ti-a zis bine...ce ti-a zis " Razbunatorul este tipul care nu o sa vina in vama, deoarece a avut ceva probleme dar sigur vine data viitoare !!! "

asa ca sterge-o de aici ,nu te mai baga in seama...aici este doar ptr tulceni,tu nu ai loc!

de ce sa tac pupincuristule ?cine mananca caca pe toate forumurile tu sau eu ? astept si parerile altora oligofren ce esti e posibil sa ai probleme la cap eu si tovarasi mei (care abia asteapta sa te cunoasca) asa am dedus ca ai ceva si va trebui sa te ajutam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heei... The King, aduna-ti sfetnicii, iscoadele si zi-ne si noua cine e....sau...poate ne spune el ca eu unu`... mor sa vad vulcanu`,,,, :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost corectat odata... deh, mi-am insusit (partial) critica... dar pe ai tai nu poti sa-i educi... :rolleyes: Sper ca nu e prea devreme sa vedem cam cati rebeli sunt in tulcea care se inscriu la tripul asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost corectat odata... deh, mi-am insusit (partial) critica... dar pe ai tai nu poti sa-i educi... :rolleyes: Sper ca nu e prea devreme sa vedem cam cati rebeli sunt in tulcea care se inscriu la tripul asta...

 

 

A... era sa uit... postul e pentru rocket :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heei... The King, aduna-ti sfetnicii, iscoadele si zi-ne si noua cine e....sau...poate ne spune el ca eu unu`... mor sa vad vulcanu`,,,, :rolleyes:

cine esti tu ca sa-ti zic cine sunt ? veziti de treburile tale papas marinaru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine esti tu ca sa-ti zic cine sunt ? veziti de treburile tale papas marinaru

 

 

E uite ca sunt...,dar tu? Pe HOG nu esti logat, pe motociclism, nu, sa inteleg ca asa de mult ti-a placut forumul nostru,... nici o problema.... noua ne place sa mai stam la caterinca cu cate un necunoscut ca tine, poti sa spui ce vrei, noi abia asteptam sa mai avem cu cine sa mai barfim.... a, si era sa uit...

ala cu marinaru` era POPEY :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
de ce sa tac pupincuristule ?cine mananca caca pe toate forumurile tu sau eu ? astept si parerile altora oligofren ce esti e posibil sa ai probleme la cap eu si tovarasi mei (care abia asteapta sa te cunoasca) asa am dedus ca ai ceva si va trebui sa te ajutam

 

 

auzi mai fraere,te-a intrebat cineva ceva...de te bagi in seama atat,eu ti-am mai spus sa o ai in tine infipta adinc!

acum de cind te-ai facut cioparist cu lupi,ai prins grai si ti-ai schimbat numele din amatoru in razbunatoru...chiar esti prost...

de cind esti tu interesat de ce scriu eu...fraere...cand te-ai inregistrat cu numele asta pe motociclism si de cind pe www.wildmotors.forumgratuit.ro...

iti spun eu...pe motociclism de cateva zile si pe wildmotors de cind ai venit sa-mi pupi poarta in dimineata in care sufereai alaturi de nela...

asta este presedintele clubului moto tulcean rebels of danube (poida silvian)...si sa stii ca te reprezinta ambele nume si amatoru (esti amator in orice) si razbunatoru (te duci si plangi pe la politie,sa te razbuni)

cu alte cuvinte esti un nimic,care se da mare...mai vrei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faci caterinca ai ? iti place sa-ti bati joc de lume ? crezi ca noi suntem cei din tl ? te inseli libidinosule si ai sa-ti inghiti limba ai cand o sa ma distrez si eu cu tine

 

Cand am de cine, da. Si mai ales cand vad ca nu au simtul umorului, iar despre curiosi, vad ca ai pus cam multe semne de intrebare, vezi ca i-am postat unui curios o poza mai sus.... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
faci caterinca ai ? iti place sa-ti bati joc de lume ? crezi ca noi suntem cei din tl ? te inseli libidinosule si ai sa-ti inghiti limba ai cand o sa ma distrez si eu cu tine

 

 

fii convins ca acest lucru nu o sa se intample niciodata...iti place sa te lauzi doar...de termenul TARAN INCREZUT ai auzit?

recunosc ca esti foarte tare,mai ales de cand ai facut pirnae...ce idiot...

de ce ameninti lumea,ai suferit la pirnae...ce ai fost acolo...fetita!...acum ca esti afara vrei sa fii rau,dupa ce-ai luato...prea tare!

http://wildmotors.forumgratuit.ro/generali...t42-180.htm#802

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...