Sari la conținut

how said that Moto Guzzi can't fly...


Postări Recomandate

1000 de km...3 zile...Bucuresti, Valea Oltului, Sibiu, Muntii Fagarasi, Sebes, Sibiu iar, Dragasani, Valcea, Craiova, Bucuresti....acestea sunt zonele mari prin care am trecut.

De notat ca am evitat zonele circulate si aglomerate....

 

Pe munte m-am intalnit cu niste nemti cu un BMW si un Suzuki ceva enduro...s-au inchinat cand au vazut chopper pe nunte:). Foarte incantati de Moto Guzzi au fost nemtii...

 

Am pus toate astea ca sa impartasesc si cu ceilalti bucuria pe 2 roti :D

 

Poze...

post-2111-1244235886_thumb.jpg

post-2111-1244235893_thumb.jpg

post-2111-1244235898_thumb.jpg

post-2111-1244235901_thumb.jpg

post-2111-1244235919_thumb.jpg

post-2111-1244235930_thumb.jpg

post-2111-1244235945_thumb.jpg

post-2111-1244235951_thumb.jpg

post-2111-1244235965_thumb.jpg

post-2111-1244235976_thumb.jpg

post-2111-1244235981_thumb.jpg

post-2111-1244235994_thumb.jpg

post-2111-1244236009_thumb.jpg

post-2111-1244236023_thumb.jpg

Editat de sangre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Bravo Bravo!Pozele sunt foarte frumoase, de aceea cred ca si excursia a fost foarte frumoasa.Iti apreciez curajul,se poate spune, de care ai dat dovada mergand cu un asa motor pe munte.Bafta in continuare .......Si la cat mai multe excursii de acest gen :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Bravo Bravo!Pozele sunt foarte frumoase, de aceea cred ca si excursia a fost foarte frumoasa.Iti apreciez curajul,se poate spune, de care ai dat dovada mergand cu un asa motor pe munte.Bafta in continuare .......Si la cat mai multe excursii de acest gen :rock:

 

 

choperele sunt chiar fun pe foriestiere, au cumplu de jos trag bine, si in plus centru de gravitate jos, astfel ca manevrabilitatea e crescuta, dar problema apare cand dai de hartoate naspa dar oricum razbesti :P

 

 

omule ai avut curaj sa mergi singur atat drum. bv

 

ce model este? e un pic customizat??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

choperele sunt chiar fun pe foriestiere, au cumplu de jos trag bine, si in plus centru de gravitate jos, astfel ca manevrabilitatea e crescuta, dar problema apare cand dai de hartoate naspa dar oricum razbesti :rock:

 

 

omule ai avut curaj sa mergi singur atat drum. bv

 

ce model este? e un pic customizat??

 

 

salut

 

Este California Stone. NU este modificat nimic la ea...doar un power commander si am renuntat la sonda lambda...

Marele avantaj la motorul asta este ca are garda la sol foarte mare pentru un chopper....Hartoapele nu mi-au facut asa mari probleme cat mi-au facut socurile care le luam in coloana de la ele...pozitia de condus nu e chiar asa comoda din pacate...

 

Vor mai urma si altele...

 

Numai bineQ!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai totusi, daca zici ca ai evitat drumurile aglomerate, da si tu detalii cu drumurile pe care ai luat-o. Nu de alta, dar poate mai sunt si altii care vor sa-ti calce pe urme...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...