Sari la conținut

Caut Transport Moto La Rar!


Postări Recomandate

Salut, vreau si eu un nr de telefon sau o persoana care are platforma moto sau ceva de genul asta pentru transportul motorului pana la RAR Voluntari sa-i fac identificarea, deoarece nu am numere, este radiata si nu pot sa ma duc calare pe ea.

Erau ceva anunturi pt transport moto pe forum, insa nu le mai gasesc.

Platesc, nu-i o problema!

Si inca ceva, stie cineva programul de la RAR pt motociclete, sau numarul de tel al lui Dinicutu?

Multumesc! :cheers:

:D

Editat de LaurBalaur
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, vreau si eu un nr de telefon sau o persoana care are platforma moto sau ceva de genul asta pentru transportul motorului pana la RAR Voluntari sa-i fac identificarea, deoarece nu am numere, este radiata si nu pot sa ma duc calare pe ea.

Erau ceva anunturi pt transport moto pe forum, insa nu le mai gasesc.

Platesc, nu-i o problema!

Si inca ceva, stie cineva programul de la RAR pt motociclete, sau numarul de tel al lui Dinicutu?

Multumesc! :D

:baldy:

 

Ar mai fi o varianta (la asta m'am bagat eu - am avut si alte motive in afara de transport) Ieri am inmatriculat'o provizoriu pt o luna, asigurare am facut tot pt o luna: 13 RON si ma duc la RAR pe ea :baldy: cu nr rosii....dupa ce se topeste zapada din seara asta :cheers:

Pe numere rosii dai 32 Ron la Udriste si'ti dau banii inapoi pe ele daca le aduci in 30 de zile.

Din cate stiu tre' sa faci programare la RAR, cauta nr pe net, daca il gasesc eu poate iti mai dau un reply

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Pe numere rosii dai 32 Ron la Udriste si'ti dau banii inapoi pe ele daca le aduci in 30 de zile...

Iti dau doar o parte din bani inapoi..adica vreo 190.000.Una peste alta iesi mai ieftin decat daca te-ai duce pe remorca, dar asta implica sa stai de 2 ori la cozile interminabile de la numere rosii(prima sa le iei si a doua sa-ti iei garantia inapoi).

Eu cred ca o sa aleg varianta cu remorca.Intr-o saptamana sunt si eu in aceeasi situatie :cheers:

Cat despre RAR, trebuie sa te duci cat mai devreme, pe la ora 9, atunci se ocupa de moto.Daca vii mai tarziu de 10, 11, te pune sa revii a doua zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia fiti voi atenti cu numerele alea rosii. Sint valabile doar o luna si se pot prelungi doar daca are comandantul chef.

La RAR am picat in diferite momente ale zile: dimineata, la prinz, pe la 15:30 si nu m-a refuzat nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dau doar o parte din bani inapoi..adica vreo 190.000.Una peste alta iesi mai ieftin decat daca te-ai duce pe remorca, dar asta implica sa stai de 2 ori la cozile interminabile de la numere rosii(prima sa le iei si a doua sa-ti iei garantia inapoi).

Eu cred ca o sa aleg varianta cu remorca.Intr-o saptamana sunt si eu in aceeasi situatie :cheers:

Cat despre RAR, trebuie sa te duci cat mai devreme, pe la ora 9, atunci se ocupa de moto.Daca vii mai tarziu de 10, 11, te pune sa revii a doua zi.

 

In fine eu am avut si alte motive de am ales varianta asta. Ai dreptate si cu cozile (pe mine m'a ajutat cineva) si cu banii.

Se gaseste transport.

Cat despre RAR un sg cuvant: PUTE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...