Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dragi prieteni.

Cum orice minune nu tine mai mult de trei zile,s-a terminat si Gulash Party(mai putin gulas) :baldy: .Va multumim pentru ospitalitate.Ne-am simtit ca acasa.Multumim lui Kato pentru gazduire si pentru ca a fost ghidul nostru prin oras,multumim lui Danut si Crina pentru minunatele clatite cu fineti si gem(eu cred ca am mancat si cu branza :( )si nu in ultimul rand multumim Honditei pentru criminalul gulas :( (deja mi s-a facut iarasi pofta).Imi cer iertare lui Zoli ca nu l-am ajutat pana la capat sa termine tzuicomicina dar,dupa vreo cinci guri zdravene imi sclipeau ochii ca si la iepure orbit noaptea de farurile mobrei si am zis pas.Ce pot sa mai spun decat jos palaria.

 

 

RESPECT :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi prieteni.

.....Ce pot sa mai spun decat jos palaria.

 

 

RESPECT :(

ÂŞi eu care credeam că te-ai bucurat că mă vezi :(

Nu uita să-ți rezervi timp pentru Herculane, după 15 martie deja se cam adună gaÂşca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi prieteni.

Cum orice minune nu tine mai mult de trei zile,s-a terminat si Gulash Party(mai putin gulas) .Va multumim pentru ospitalitate.Ne-am simtit ca acasa.Multumim lui Kato pentru gazduire si pentru ca a fost ghidul nostru prin oras,multumim lui Danut si Crina pentru minunatele clatite cu fineti si gem(eu cred ca am mancat si cu branzasi nu in ultimul rand multumim Honditei pentru criminalul gulas :( (deja mi s-a facut iarasi pofta).Imi cer iertare lui Zoli ca nu l-am ajutat pana la capat sa termine tzuicomicina dar,dupa vreo cinci guri zdravene imi sclipeau ochii ca si la iepure orbit noaptea de farurile mobrei si am zis pas.Ce pot sa mai spun decat jos palaria.

 

 

RESPECT :cheers:

Ma bucur daca va-ti simtit bine asta era ideea si ma bucur daca vo placut gulasul... :baldy:

Sper ca o sa mai avem parte de multe astfel de chefuri impreuna,.. cum ati zis si voi, si ce e mai important: ca intre PRIETENI...

Sa ne vedem cu bine la urmatorul eveniment :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi eu care credeam că te-ai bucurat că mă vezi :(

Nu uita să-ți rezervi timp pentru Herculane, după 15 martie deja se cam adună gaÂşca

 

Sa de-a Domnul sa fie bine sa ne putem vedea si la Herculane.Cu motorul daca il fac pana atunci daca nu, poate se indura cineva de mine si ma ia pasager.

 

RESPECT :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai dă-mi niÂşte date tehnice, să vedem daca te suportă TDM-ul

 

La greutatea mea de 66 kg,incap linistit in topcase :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La greutatea mea de 66 kg,incap linistit in topcase :(

Dar cu topcase-ul ai vorbit? eu zic să te mulțumeÂşti cu locul pasagerului, dacă va fi liber (încă nu pot garanta că va fi liber, dar daca va fi, te-ai scos)

Vedem, ne vorbim etc

Până atunci mai este un pic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citez de pe forumul Timisorenilor:

Vineri 5 februarie RockHouse va invita la un eveniment deosebit:

 

pt a-i sprijinii pe Vladut si parintii lui(http://www.timisoarabikers.ro/forum/viewtopic.php?f=11&t=784 ) organizam o seara speciala;

 

RockHouse pune la dispozite un butoi de bere gratis si voi puteti sa il ajutati pe Vladut donand 10 lei la intrare

 

LICITATIE

MUZICA LIVE

si alte surprize

 

 

Merge cineva? Sa se anunte aicea va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citez de pe forumul Timisorenilor:

Vineri 5 februarie RockHouse va invita la un eveniment deosebit:

 

pt a-i sprijinii pe Vladut si parintii lui(http://www.timisoarabikers.ro/forum/viewtopic.php?f=11&t=784 ) organizam o seara speciala;

 

RockHouse pune la dispozite un butoi de bere gratis si voi puteti sa il ajutati pe Vladut donand 10 lei la intrare

 

LICITATIE

MUZICA LIVE

si alte surprize

 

 

Merge cineva? Sa se anunte aicea va rog.

Imi permit sa-ti corectez postul pentru a activa linkul

 

pt a-i sprijinii pe Vladut si parintii lui( http://www.timisoarabikers.ro/forum/viewto...?f=11&t=784 ) organizam o seara speciala;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...am vrut sa postez si aici anuntul deoarece dupa ce am postat pe topicul cu excursii in europa nu s-a intimplat nimic si a ramas tot acolo in coada listei, fara a avea sansa de a fi citit de cei interesati...

...iata anuntul!..

..astazi am pus la punct traseul si am calculat cu aproximatie nr de km ce vor face deliciul turei din septembrie!..

...deocamdata nr de km este pur orientativ, din total lipseste km facuti prin tunisia si km facuti cu ferryboat-ul!..de asemenea etapele sunt altele NU SUNT CELE AFISATE AICI!..AICI SUNT DOAR DISTANTE PE TRASEU!

..iata parcursul:

..ARAD-12OOKM-IGOUMENITSA..

..BRINDISI-778KM-TRAPANI....

..CAGLIARI-544KM-MONTICELLO..

..NISA-549KM-VERONA...

..VERONA-INSBRUCK-SALZBURG-GRAZ-753KM..

..GRAZ-BALATON-ARAD-700KM..

-----------------------------------------------------

TOTAL: 4.524.KM....LA CARE SE ADAUGA KM FACUTI IN TUNISIA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

daca as avea 7000 euro disponibili, as pleca cu Charley Boorman la Cascada Victoria

 

http://www.motoaventures.com/touring/tour_index.php?tid=8

 

dar mai tai putin din suma, impart, extrag radacina patrata si imi da 70 euro :)

bani cu care mergem 2 motociclete la Herculane, peste aproximativ o luna

transalpistii incep sa se adune

http://www.transalp.ro/forum/deschiderea-d...739.html#p10736

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca as avea 7000 euro disponibili, as pleca cu Charley Boorman la Cascada Victoria

 

http://www.motoaventures.com/touring/tour_index.php?tid=8

 

dar mai tai putin din suma, impart, extrag radacina patrata si imi da 70 euro ;)

bani cu care mergem 2 motociclete la Herculane, peste aproximativ o luna

transalpistii incep sa se adune

http://www.transalp.ro/forum/deschiderea-d...739.html#p10736

....ok, tot 5.000 km sunt si in tura ce o voi face eu dar costurile sunt cu totul altele!...e vorba de vreo 1300euro!..total-maximal!..costurile pot fi mai mici daca se imparte la 2 cazarea si benzina!.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminică, 28 februarie, dacă nu plouă, fac o plimbare până la Szeged, de fapt la ieÂşirea din Szeged, la HalĂĄszcsĂĄrda să bag un halĂĄszlĂŠ

Cred că o plecare la ora 11 din parcarea Kaufland e mai mult decât decentă Âşi relaxantă

Adică aÂşa:

fehertoi-halaszcsarda-halaszle.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminică, 28 februarie, dacă nu plouă, fac o plimbare până la Szeged, de fapt la ieÂşirea din Szeged, la HalĂĄszcsĂĄrda să bag un halĂĄszlĂŠ

Cred că o plecare la ora 11 din parcarea Kaufland e mai mult decât decentă Âşi relaxantă

Adică aÂşa:

fehertoi-halaszcsarda-halaszle.jpg

Speram sa nu ploaie...prezent!dar ce mancare-i aia? Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...