Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

noah bun....unde mergem sambata ??? Szeged ? Deva ? Hunedoara ? Oradea ? Tm? Cj? Budapesta ????? sau ...... stam bagati cu capu'n SOBA ??? :P)))))) evident glumeam.... in Concluzie....abia astept martie aprilie.... (Marele alb....acuma fa o tura de transfagarasan daca te tine.....sa ne povestesti dupa aia cum o fost :bigstar: )Hai noroc

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noah bun....unde mergem sambata ??? Szeged ? Deva ? Hunedoara ? Oradea ? Tm? Cj? Budapesta ????? sau ...... stam bagati cu capu'n SOBA ??? :lol:)))))) evident glumeam.... in Concluzie....abia astept martie aprilie.... (Marele alb....acuma fa o tura de transfagarasan daca te tine.....sa ne povestesti dupa aia cum o fost :lol: )Hai noroc

 

 

Nu inteleg aluzia :bigstar: ...dar, ... fie..., poate ca ti se trage de la prea multa carne de porc si prea multe sarbatori :P , dar si astea s-au terminat... asa ca...oricat as incerca nu vad NICI O LEGATURA....

Imi pare rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...E-urile din carnea de porc!!...au fermentat!... :bigstar: :P :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

heiii..... stiam ca ai fost de cateva ori anu trecut pe fagarasan...si de aia am zis...NOTHING ELSE man.... stay calm :bigstar: vroiam sa vad si eu care mai e treaba pa aici....sau vad care o adormit sau nu .... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

heiii..... stiam ca ai fost de cateva ori anu trecut pe fagarasan...si de aia am zis...NOTHING ELSE man.... stay calm :bigstar: vroiam sa vad si eu care mai e treaba pa aici....sau vad care o adormit sau nu .... :P

 

 

Pai...altadata sa nu mai zici... asa... de dragul de a zice ceva... .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOOL..... incredibil din ce se pot Oftica uni.....ma rog...chiar nu era nimic rau la adresa ta.... vizavi de carne si mancare ... _EU_ ma abtin sa iti spun ceva.........nu ai gasit chiar DUMA buna.... :lol: dar intr-adevar unora le place ''cearta'' pe aici... mie nu,fapt pt care voi schimba subiectu si acuma chiar imi pare rau ca am pomenit de tine...scuze daca te-am jignit cu ceva :bigstar: ......

 

DA DOAMNE SOARE ODATA... :P

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOOL..... incredibil din ce se pot Oftica uni.....ma rog...chiar nu era nimic rau la adresa ta.... vizavi de carne si mancare ... _EU_ ma abtin sa iti spun ceva.........nu ai gasit chiar DUMA buna.... :lol: dar intr-adevar unora le place ''cearta'' pe aici... mie nu,fapt pt care voi schimba subiectu si acuma chiar imi pare rau ca am pomenit de tine...scuze daca te-am jignit cu ceva :bigstar: ......

 

DA DOAMNE SOARE ODATA... :P

 

Vineri vor fi 10 grade si soare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yahoo Weather zice ca vor fi 5 grade si soare

Faci cinste cu inca 5? :lol:

haha fiecare grad conteaza acuma .... e cam frig si nu e vreme inca de motor...din martie insa eu cred ca va fi ok pt motor.... :bigstar:

 

--- Mesaj completat în 13 Jan 2008 12:59 -------------
Nu am putut rezista soarelui si vremii frumoase de sambata si am fost pe Vale pan la Savarsin :P Drum bun...doar cateva bucati de gheata la cateva curbe( de la tiruri probabil) insa mici.

Eu,Florian si Marcel.... era soare la dus ...placut...dar .la intors a fost mai rece putin...insa ok... dupa 2 luni de stat pe CRIC era si timpu..... :lol: pun cateva poze cu un accident chiar la iesire din Conop cu 5 min inainte sa ajungem.... Un TIR cu Remorca sa suit peste o Dacie Papuc.... si amandoi au ajuns jos pe linia de Tren.... cu tiru peste Dacie.... INCREDIBIL...doar picioare rupte...nimeni nu a Sucombat...

post-15300-1200221559_thumb.jpgpost-15300-1200221650_thumb.jpgpost-15300-1200221901_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Pe la ce ora?

 

Din pacate/fericire maine adica sambata voi fi la Straja la zapada...(cu masina evident). Imi pare rau... eu atunci am sa ies Duminica.... daca sunt si altii... POST HERE :bigstar: sper ca nu am incurcat....

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor! ma bag si eu poate vom ajunge sa ne cunoastem si personal ,cei care santem pe aici...mi-ar place sa ne adunam si sa ne vorbim de ale noastre si sa o intindem...nu conteaza unde numai sa mergem...caci m-am saturat sa umblu ca habaucu singur...iarna asta cam asa a fost,am testat si conditiile mai vitrege si sant inca bine mersi! sanatate tuturor!

post-23049-1202100394_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ALOOO toata lumea doarme ??? In weekend va fi vreme frumoasa cica....pana la 17 grade cu soare.. CINE SE INSCRIE la o treaba. ? SZEGED DEVA TIMISOARA ETC...ziceti si voi....hai ca e multa pauza deja ...JOS PEDALA

 

JOS PEDALA ;)

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io m-as baga ca frastu :bow: .....da nu mie gata ink motoru.. :bow: ...isi reanoieste hainele....sper ca pe ca pe celalalt week sa fie gata....mai un picutz..... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda

...supermare greseala....BOMBARDAMENT pana la Pischia inspre Tm...mai mere naiba pe acolo :ok:

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...