Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Deci care se mai baga la tura de sambata ,, Banat poker run"? Deocamdata suntem pe lista eu,Makiavelli (Alex), Swartelf,Titi. Plecarea sambata 27.03. ora 8-8,15 de la benzinaria Petrom, la iesirea din Aradul Nou spre Timisoara. Detaliile le aveti aici: http://pokerrun.ro/index.php

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci care se mai baga la tura de sambata ,, Banat poker run"? Deocamdata suntem pe lista eu,Makiavelli (Alex), Swartelf,Titi. Plecarea sambata 27.03. ora 8-8,15 de la benzinaria Petrom, la iesirea din Aradul Nou spre Timisoara. Detaliile le aveti aici: http://pokerrun.ro/index.php

mai Kato sper ca astia de la Yahoo sa n-aiba dreptate cu vremea, ei spun ca ploua in week-end :rose: atunci ar fi bagare de picioare in ea treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai Kato sper ca astia de la Yahoo sa n-aiba dreptate cu vremea, ei spun ca ploua in week-end :rose: atunci ar fi bagare de picioare in ea treaba
50% probabilitate de ploaie.Doar nu o sa ploaie tot timpul. O aventura nu stica. Curaj,trebuie sa te inveti sa mergi si pe ploaie.Mie-mi place.Poate lipsesti ca si sambata la apel.Noroc ca te-a scos mosu atat cat a putut.Puii mei,parca vad ca iar ma duc solo. Sper ca v-ati gasit bancuta in oras,in fata teatrului... :rose: Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca v-ati gasit bancuta in oras,in fata teatrului... :rose:

:rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cand nui buget de excursii... mai bine pe o bancuta la teatru decat in casa pe forumuri ( mai ales daca ii cald afar`) :rose:

Pai gasiti-va si voi un loc mai acatarii. Dupa un timp sa stie toata suflare motociclistilor unde se poate aduna lumea. Eu am vb cu un amic care are restaurantul pe mal la Riviera,chiar la intrarea cu patinuarul si la dreapta apoi.Are o terasa imensa si la etaj si jos,langa restaurant.Loc de parcat mobrele este acolo berechet,nu deranjam pe nimeni,mai ales ca se poate organiza seri numai ptr noi,se poate face catlan,gratar,etc. Daca sunteti dispusi mergem cativa si mai dezbatem problema.Se poate juca si organiza mici turnee de fotbal,laptenis. Totul depinde de voi.Sa stai asa in buricul orasului pe o bancuta si sa privesti pipitele mi se pare hilar. Macar sa facem totusi ceva daca tot ne adunam. Un lapte gros,baza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai gasiti-va si voi un loc mai acatarii. Dupa un timp sa stie toata suflare motociclistilor unde se poate aduna lumea. Eu am vb cu un amic care are restaurantul pe mal la Riviera,chiar la intrarea cu patinuarul si la dreapta apoi.Are o terasa imensa si la etaj si jos,langa restaurant.Loc de parcat mobrele este acolo berechet,nu deranjam pe nimeni,mai ales ca se poate organiza seri numai ptr noi,se poate face catlan,gratar,etc. Daca sunteti dispusi mergem cativa si mai dezbatem problema.Se poate juca si organiza mici turnee de fotbal,laptenis. Totul depinde de voi.Sa stai asa in buricul orasului pe o bancuta si sa privesti pipitele mi se pare hilar. Macar sa facem totusi ceva daca tot ne adunam. Un lapte gros,baza...

 

Sustin.

Asa va fi si mai simplu, ca vor veni pipitele la noi daca este si papica gratis :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai gasiti-va si voi un loc mai acatarii. Dupa un timp sa stie toata suflare motociclistilor unde se poate aduna lumea. Eu am vb cu un amic care are restaurantul pe mal la Riviera,chiar la intrarea cu patinuarul si la dreapta apoi.Are o terasa imensa si la etaj si jos,langa restaurant.Loc de parcat mobrele este acolo berechet,nu deranjam pe nimeni,mai ales ca se poate organiza seri numai ptr noi,se poate face catlan,gratar,etc. Daca sunteti dispusi mergem cativa si mai dezbatem problema.Se poate juca si organiza mici turnee de fotbal,laptenis. Totul depinde de voi.Sa stai asa in buricul orasului pe o bancuta si sa privesti pipitele mi se pare hilar. Macar sa facem totusi ceva daca tot ne adunam. Un lapte gros,baza...

excelent :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci care mai vine la tura? V-ati plans ca e iarna lunga.Gata cu iarna,scoateti mobrele din barlog si atat cat ne permitem sa facem kilometri.

Mesaj completat

mai Kato sper ca astia de la Yahoo sa n-aiba dreptate cu vremea, ei spun ca ploua in week-end :rose: atunci ar fi bagare de picioare in ea treaba

Mai Transalpistule...Mie mi-ar fi rusine sa spun vorbele astea pe forum.Dupa Yahoo e inca zapada in centrul Aradului. Daca 50 de motociclisti care vin la iesire nu se plang de ploaie te plangi tu. Acum 2 ani cand am facut tura de 1 Mai cu Stanu pe la Sapanta-Sighisoara ne-a plouat 2 zile din 3 incontinuu si nu sa plans nimeni. Stai acasa atunci... ca si duminica,vin,vin. Vine taica-tau si cand il intreb ce face copilu imi spune ca dormi. Macar da un telefon in puii mei ca nu vii,sa stim si noi. Nici macar atat nu te-ai deranjat...

post-23049-1269371393_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine taica-tau si cand il intreb ce face copilu imi spune ca dormi. Macar da un telefon in puii mei ca nu vii,sa stim si noi. Nici macar atat nu te-ai deranjat...

Vezi ca te intinzi

Ce am vorbit noi doi trebuia sa ramana intre noi doi

Nu ma face sa-mi schimb parerea despre tine dupa aproape 30 ani :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca te intinzi

Ce am vorbit noi doi trebuia sa ramana intre noi doi

Nu ma face sa-mi schimb parerea despre tine dupa aproape 30 ani :rose:

Eu nu am treaba cu nimeni ci cu atitudinea celor care una vorbesc si alta fac. Si cu asta am incheiat subiectul!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai acasa atunci... ca si duminica,vin,vin. Vine taica-tau si cand il intreb ce face copilu imi spune ca dormi. Macar da un telefon in puii mei ca nu vii,sa stim si noi. Nici macar atat nu te-ai deranjat...

Eu nu stiu de unde ai scos-o ca eu am zis ca vin duminica, cand am fost la Pecica v-ati stabilit VOI ce si cum faceti eu nu am pomenit nimic de venit.

Mesaj completat

Eu nu am treaba cu nimeni ci cu atitudinea celor care una vorbesc si alta fac. Si cu asta am incheiat subiectul!

Adu-ti aminte mai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Christos A Inviat! pentru cei care nu au ce face acasa azi , Duminica , facem o tura de relax pana la Cetate Deva, cine e amator deplimbarica este asteptat pana la ora 11,20-11,30 cel tarziu (adunarea la 11) la iesire Petrom Micalaca. Vizitam Cetetea, admiram peisajul si revanirea acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Christos A Inviat! pentru cei care nu au ce face acasa azi , Duminica , facem o tura de relax pana la Cetate Deva, cine e amator deplimbarica este asteptat pana la ora 11,20-11,30 cel tarziu (adunarea la 11) la iesire Petrom Micalaca. Vizitam Cetetea, admiram peisajul si revanirea acasa.

 

Mai merge cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca tot e topic de plimbari de duminica...

Mi s-a facut dor de "El Classico" Arad - Varfurile - Brad - Deva - DN7 - Arad

O decolare la 10:00 Petrom Micalaca cred ca e acceptabila

 

Singur nu ma duc, asa ca daca aveti alte propuneri, va rog sa indrazniti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...