Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

ii din Arad doar ca mergem in Tm cu ceva prieteni si noh..oricum cred ca ajung pe la 6 in arad
Bine,am inteles in final,ajungi la 3...sau nu mai mergi...tot in final.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zapada din pix,unde naiba gasesti tu zapada amu? In Poiana poate...

slab si acolo...unde om mere noi o fii din belsug...(sper-da la ce anunta pe la meteo n-am nici un dubiu ca asa va fi)

Mesaj completat

Esti offtopic chiar si dupa standardele mele

:cheers: ....hâc... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

slab si acolo...unde om mere noi o fii din belsug...(sper-da la ce anunta pe la meteo n-am nici un dubiu ca asa va fi)

Mesaj completat

 

:cheers: ....hâc... :D

na,asteptam instantanee cu bavarezu in actiune pe zapada,sa nu-ti uiti lanturile acasa ameteala!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi e Miercuri, mai e putin pana Sambata

Din lista am inteles ca io fiind pe numaru' 21 plus partea de la Hunedoara o sa fim per total undeva la 30 de persoane(plus 0,ceva ca o duc si pe ceea mica) zic bine ? este corect ?

Eu Sambata dimineata oricum ma trezesc ca vin la lucru, si am propus ca pe la 08:30 -09:00 sa merg dupa paine pe vatra in Piata Miorita.

Ma gandeam sa iau undeva la max. 10 paini mari, si avem o probl rezolvata

Tot acolo as mai putea gasi niste muraturi la butoi clasa 1 ( vreo 5kg de castraveti, gogonele, varza cred ca ar prinde f. bine)

S-a mai gandit cineva la propunerea cu carnatii la gratar (de Sambata pana Duminica cand pleaca hunedorenii este mult si la beutura mere si potolu' destul de bine) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din lista am inteles ca io fiind pe numaru' 21 plus partea de la Hunedoara o sa fim per total undeva la 30 de persoane(plus 0,ceva ca o duc si pe ceea mica) zic bine ? este corect ?

Eu Sambata dimineata oricum ma trezesc ca vin la lucru, si am propus ca pe la 08:30 -09:00 sa merg dupa paine pe vatra in Piata Miorita.

Ma gandeam sa iau undeva la max. 10 paini mari, si avem o probl rezolvata

Tot acolo as mai putea gasi niste muraturi la butoi clasa 1 ( vreo 5kg de castraveti, gogonele, varza cred ca ar prinde f. bine)

 

Din lista noastra sunt 2 cu semnul intrebarii si sunt 4 pers de la care astept raspuns... dar pana acuma cam 25 de pers in total,.. cum ai zis si tu max. 30....

Painea da,.. o sa te rog, cum am vb sa cumperi tu sambata dar muraturile sunt din partea casei :cheers:

Cum si lemnul ne asigura Zoli ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copile, hai sa clarificam doua aspecte:

1. Daca ai ceva de impartit cu cineva, nu ne mai plictisi si pe noi, foloseste canale de comunicare private

2. Ma indoiesc ca ar avea cineva ceva cu tine, dar dupa felul in care "evoluezi" s-ar putea sa aiba

 

Esti offtopic chiar si dupa standardele mele

 

2-nu te indoii si nu is eu de vina ca nu vreau sa renunt la 3 prieteni ca sa mai vorbesc cu Tunde

1-nu am cum,la tel nu imi raspunde,pe mess mi-o dat ignore,la p.m-uri iarasi nu raspunde,deci degeaba is offtopic,ca totusi vreau sa imi iau ce mai am din garaj ..macar de ar avea bunul simt sa imi raspunda la p.m\tel\mesaje :cheers: .......................... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi e Miercuri, mai e putin pana Sambata

Din lista am inteles ca io fiind pe numaru' 21 plus partea de la Hunedoara o sa fim per total undeva la 30 de persoane(plus 0,ceva ca o duc si pe ceea mica) zic bine ? este corect ?

Eu Sambata dimineata oricum ma trezesc ca vin la lucru, si am propus ca pe la 08:30 -09:00 sa merg dupa paine pe vatra in Piata Miorita.

Ma gandeam sa iau undeva la max. 10 paini mari, si avem o probl rezolvata

Tot acolo as mai putea gasi niste muraturi la butoi clasa 1 ( vreo 5kg de castraveti, gogonele, varza cred ca ar prinde f. bine)

S-a mai gandit cineva la propunerea cu carnatii la gratar (de Sambata pana Duminica cand pleaca hunedorenii este mult si la beutura mere si potolu' destul de bine) ?

Am sa incerc sa sintetizez putin mersul lucrurilor:

 

0. Cei de la Hunedoara nu se scriu pe lista din motive pe care numai persoanele cu IQ peste 125 le pot ghici. Ceilalti le vor afla pe mess sau PM sau telefon

1. Carne + cartofi + condimente se vor cumpara de Hondita

2. Lemnele le aduce (de fapt le trimite, ca e boier :cheers: ) Dr Dejavu aka Zoli

3. De paine se ocupa celebrul Alin impreuna cu "Ada surioara lu' fratele Suzuki" (Ada fiind vedeta serii, special guest star)

3,5. Se pare ca nu mai vrea nimeni carnat, deci nu

4. Muraturile sunt din partea casei, acestea au intrat de buna voie in butoaie si acum ne asteapta

5. De procesarea digitala a sunetelor ma ocup eu cu compu pe care l-am primit de la NASA anul trecut

6. Boxele lui Kato vor veni cu Makaveli si vor face cunostinta cu compu meu, mai niste CDuri, mai un stick, si ne descurcam

7. Fiecare trebuie sa aduca voie buna cat cuprinde, se va face perchezitie la intrare, daca nu aveti destula vi se va da de la altii

 

Devotamentul vostru fata de cauza nobila a gulasului, sub forma unei contributii modice (aprox 3 beri bune) se va verifica maine seara (joi, pentru aerieni) intre orele 20 si 21, in clubul Nerv

Mesaj completat

Avand in vedere ca fiecare are gusturile lui in materie de alcohol, sunteti rugati sa va aprovizionati proportional cu necesitatile voastre

E o solutie verificata, care a dat rezultate foarte bune si de Craciun si de Revelion

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2-nu te indoii si nu is eu de vina ca nu vreau sa renunt la 3 prieteni ca sa mai vorbesc cu Tunde

1-nu am cum,la tel nu imi raspunde,pe mess mi-o dat ignore,la p.m-uri iarasi nu raspunde,deci degeaba is offtopic,ca totusi vreau sa imi iau ce mai am din garaj ..macar de ar avea bunul simt sa imi raspunda la p.m\tel\mesaje :cheers: .......................... :D

ce oameni :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi o sa venim 5 persoane,plus sau minus 2 acaparate sau pierdute pe traseu.Unde o sa venim?Gasim noi!Luam legatura prin telefon cu nenea Kato :lol: sau cu bucatareasa Hondita :D .Urmeaza sa mai anuntam cand o sa ajungem aproximativ.Eu sincer as veni de vineri seara dar trebuie sa ma conformez cu restul trupei..Tinem legatura!

 

 

RESPECT :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi o sa venim 5 persoane,plus sau minus 2 acaparate sau pierdute pe traseu.Unde o sa venim?Gasim noi!Luam legatura prin telefon cu nenea Kato :lol: sau cu bucatareasa Hondita :D .Urmeaza sa mai anuntam cand o sa ajungem aproximativ.Eu sincer as veni de vineri seara dar trebuie sa ma conformez cu restul trupei..Tinem legatura!

 

 

RESPECT :cheers:

Am postat o idee de ore la voi pe topic.daca vrei sa vii de Vineri poti numai ca te punem la treaba :lol: .Poti dormi la mine daca nu te ia nimeni in custodie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am postat o idee de ore la voi pe topic.daca vrei sa vii de Vineri poti numai ca te punem la treaba .Poti dormi la mine daca nu te ia nimeni in custodie...

 

Mare domn.Pai cam undeva dupamasa(ora 17-18) preconizam sa ajungem.Depinde cand iese ultimul de la servici ca altii mai lucreaza si sambata.Acu si daca venim mai repede nu-i bai.Punem si noi osu la treaba :D .. :lol:

 

 

RESPECT :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima lista:

 

1. Kato

2. Alex (Makaveli)

3. Danut

4. Crina

5. Isti (73deauville)

6. EmĂľ

7. Paul

8. Zoli (dr dejavu)

9. Stanu si mamutul laugh.gif

10. Ishmael

11. Oana

12. Korben

13. Leeloo

14. Laurentiu

15. Cristina

16. Micutu

17. Luci

18. Black Wolf (Dany)

19. Yesman

20. Alinpapa2000 cu Ada surioara lu' fratele Suzuki

21. Dan (ursu2276)

22. Andrea

23.-24. Cristi+sotia

25.-26. BĂĄlint+sotia

27. Roooooooooooooookie

28. Anca

 

 

Ne vedem joi seara pe la 8-9 in Nerv :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima lista:

 

1. Kato

2. Alex (Makaveli)

3. Danut

4. Crina

5. Isti (73deauville)

6. EmĂľ

7. Paul

8. Zoli (dr dejavu)

9. Stanu si mamutul laugh.gif

10. Ishmael

11. Oana

12. Korben

13. Leeloo

14. Laurentiu

15. Cristina

16. Micutu

17. Luci

18. Black Wolf (Dany)

19. Yesman

20. Alinpapa2000 cu Ada surioara lu' fratele Suzuki

21. Dan (ursu2276)

22. Andrea

23.-24. Cristi+sotia

25.-26. BĂĄlint+sotia

27. Roooooooooooooookie

28. Anca

 

 

Ne vedem joi seara pe la 8-9 in Nerv :cheers:

mai darga mai,asta-i dezmat in toata regula... sa fie intr-un ceas bun!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi plecam sambata spre Arad undeva in jur de ora 14.Am vb cu Hondita si mi-a dat nr de telefon a lui Nicu,care am inteles ca ne asteapta undeva la intrare in Arad.Cred ca o sa venim pe Varfuri-Ineu-Arad.

Sa ne vedem cu bine :cheers:

 

RESPECT :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi plecam sambata spre Arad undeva in jur de ora 14.Am vb cu Hondita si mi-a dat nr de telefon a lui Nicu,care am inteles ca ne asteapta undeva la intrare in Arad.Cred ca o sa venim pe Varfuri-Ineu-Arad.

Sa ne vedem cu bine :cheers:

 

RESPECT :D

 

Io unu nu recomand pentru simplu fapt ca cel putin Ineu-Arad este ca pixu drumul.Asta inseamna cam 1/3 din drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...