Sari la conținut

Clubul Enduristilor


Postări Recomandate

cam ce ar trebui sa faca acel club?

un simplu loc de adunare? un acoperis atunci cand ploua si vrei sa stai de vorba cu prietenii?

asta-i activitate de coclau, locatia este virtuala si senzatia-i in ploaie....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: salut.....sunt nou pe aici si am si eu o intrebare.....exista un club al enduristilor din bucuresti?.....ajuta sau nu inscrierea intr`un club moto? :crack:

 

Rabdare si o sa cunosti si tu ceva "enduristi".

 

Mi-e sete,cand uzi carnetu'!!!???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rabdare si o sa cunosti si tu ceva "enduristi".

 

Mi-e sete,cand uzi carnetu'!!!???

 

cand iau alocatia

:crack: ......

pai avand in vedere ca saptamana asta o sa incep scoala......dau de a1 si fac decat 10 de condut+orele de legislatie+prgramarea la examen.....cam intr`o luna....sper eu....daca se indreapta vremea.....o sa dau un gratar.... :blbl: undeva la padure :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se da lumea si pe langa bucuresti... padurile ce inconjoara orasul te pot pune la munca cateodata asa ca daca ai chef de namol urmareste discutiile de pe forum si poate te lipesti de vreun grup. eu nu ies zilele astea pt ca iubita mea e bolnava si tre sa-i schimb neste garnituri....

tu pe unde stai in bucuresti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stau undeva pe langa tineretului....city mall.....oricum si eu mai am de stat pe acasa umpik....pana imi iau permisu.... :crack:

 

achile o sa vb si cu treijumate.....banuiesc ca il stii si pe ady cu tdr`ul(acum are dr 650)....nu?...tdr acum e la mine.... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stau undeva pe langa tineretului....city mall.....oricum si eu mai am de stat pe acasa umpik....pana imi iau permisu.... :crack:

 

achile o sa vb si cu treijumate.....banuiesc ca il stii si pe ady cu tdr`ul(acum are dr 650)....nu?...tdr acum e la mine.... :crack:

 

nope, cunosc doar "perechea fantastica", cei doi dementi....Chelurebel si Treijumate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca stai la citi mol poti sa ajungi relativ usor la fostul lac de acumulare vacaresti unde poti sa te dai linistit daca ai ce iti trebuie( cauciucuri, cizme, si dai jos aripa aia de pe fata daca ti la ea precum si semnalele si alte prosti d-astea care n-au nici o treaba cu enduro...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nope, cunosc doar "perechea fantastica", cei doi dementi....Chelurebel si Treijumate

 

Al 3-lea sunt eu,tot dement ca si ei.Am avut tdr si nu-mi permitea sa fiu in pas cu ei,da' acu am DR-u.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca stai la citi mol poti sa ajungi relativ usor la fostul lac de acumulare vacaresti unde poti sa te dai linistit daca ai ce iti trebuie( cauciucuri, cizme, si dai jos aripa aia de pe fata daca ti la ea precum si semnalele si alte prosti d-astea care n-au nici o treaba cu enduro...)

bai parapanta m-ai zapacit cu lacu vacaresti ce dreacu cauti acolo printre caini morti si cioburi de faianta?

hai dreacu la o padure adevarata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

depinde de ce vrei sa faci,daca vrei competitie e o recomandare pe care ti-o fac,daca vrei numai sa faci parte dintr-un club iar e fain ca se fac iesiri ,antrenamente si multe chestii faine...noi avem o zona teribil de faina si calumea de facut off-road,cam tot ce-ti doresti.. cluj..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam departe :goodposting: si chiar nush ce sa zic de offroad....sincer imi place dar imi e mila sa o bag in noroaie.....am facut si chestia asta si a fost frumos....dar a doua zii parca mi se rupea sufletu cand ma uitam la ea :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...