Sari la conținut

Bucuresti-urziceni-ploiesti-bucuresti 11.03.06


Postări Recomandate

Data viitoare vin si eu dar sa nu fie drumul ca ala de la Snagov ca n-am enduro(pretorianul stie).

Aoleu frate m-a rupt drumu ala :blbl: , eram singuru cu vitezana si toata lumea statea dupa mine, Paulica frate nu ti-era mila de ea de-i dadea-i in goarna asa? :crack:

 

 

oriunde , oricand si pe oricat cu tine verzuliule :D

ariciule bag de seama ca ti-ai cam luat nasul la purtare de te dai la veterani :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca n-o puneti de o cursa tot degeaba.

Dragon escule tu ce faci incingi spiritele? inloc sa il calmezi pe pustiulica asta :crack: credeam ca daca esti mai batran decat noi esti mai cu capu' pe umeri, dar vad ca ............ :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu frate m-a rupt drumu ala , eram singuru cu vitezana si toata lumea statea dupa mine, Paulica frate nu ti-era mila de ea de-i dadea-i in goarna asa?

 

Ba imi era mila frate dar ce sa fac ma alerga si frigu' foarte tare din urma si oricum am alergat-o cu 10km/h mai mult ca tine.

 

Cand e cursa aia ?

Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-am spus lui Dragonu de-acum incolo sa nu mai stabilesca el locul si ora de intalnire pt ca atunci cand zice el ploua sigur! :crack:

Ideea este in felul urmator : haideti sa ne intalnim maine cu totii ( de brigada vorbesc ) , o sa mai postez un topic pe forum la " Intalniri Moto" pt alti motociclisti care vor sa vina! Maine sa ne intalnim la Pta Romana - Chiar la Everest ( indiferent daca ploua sau este soare pe cer ) " se anuleaza doar daca ninge" !

 

Spuneti-mi daca ora 12:00 ziua este bine ? si ne hotaram in ce parte o luam in fct de cum este vremea afara - un lucru este cert : se va merge pe sosea a.i. sa poata merge toata lumea!

 

Salutari si pe maine fratilor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caponord buna idee.yo zic sa o lasi pe ora 1 minim k atunci e bine si e cald....oricum yo vin la everest dar nu mai ies din bucuresti

 

pt pretorian : cand vrei tu mosneagule :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caponord buna idee.yo zic sa o lasi pe ora 1 minim k atunci e bine si e cald....oricum yo vin la everest dar nu mai ies din bucuresti

pt pretorian : cand vrei tu mosneagule :crack:

Si iozic ca la 1 e mai bine si nici io nu cred ca pot iesii din oras

pt. ariciu: bah pustiulica nu cred ca ai cu ce mah :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba!!!!!!!!!!!!!! Dar toti v-ati ingrozit de drumul asta de pe aici!!!!!!!

Va spun eu de ce.............. pt ca a-ti venit cu dragonul, iar ala zboara peste grobi cu tancul ala al lui, dar daca aveam ocazia sa fac si eu un tur cu voi vedea-ti ca era mai bine pt ca cunosc drumu' c-an palma!

CONCLUZIA:

Unde mergem Sambata???????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand sa ne dai si tu nr de telefon si asresa de mess sa vorbim !

Si vino la ora 13 -Pta Romana la Everest - ne vedem acolo! Vb eu cu Dragonu maine dimineata, sau daca vb la tel azi spune-i si lui pt ca nu cred ca s-a uitat aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba!!!!!!!!!!!!!! Dar toti v-ati ingrozit de drumul asta de pe aici!!!!!!!

Va spun eu de ce.............. pt ca a-ti venit cu dragonul, iar ala zboara peste grobi cu tancul ala al lui, dar daca aveam ocazia sa fac si eu un tur cu voi vedea-ti ca era mai bine pt ca cunosc drumu' c-an palma!

CONCLUZIA:

Unde mergem Sambata???????????????

Silvica, vino si cu cisterna frate :cheers: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand sa ne dai si tu nr de telefon si asresa de mess sa vorbim !

Si vino la ora 13 -Pta Romana la Everest - ne vedem acolo! Vb eu cu Dragonu maine dimineata, sau daca vb la tel azi spune-i si lui pt ca nu cred ca s-a uitat aici!

 

Bai hai sa ne vedm la ARC la 12-30 nu la Everest, pt. ca e aglomeratie mare in centru. Eu oricum vin ori, ori

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce ai facut iar ai pus ora mai devreme ??yo zic ca la everest sa ne vedem ca pacolo mai dam si de baietii care nu vin la arc ...e sambata nu o sa fie trafic mare

 

pretorian : cursa daca vrei facem maine sa te vada toata lumea cum pierzi si ca am si cu ce :cheers: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce ai facut iar ai pus ora mai devreme ??yo zic ca la everest sa ne vedem ca pacolo mai dam si de baietii care nu vin la arc ...e sambata nu o sa fie trafic mare

 

pretorian : cursa daca vrei facem maine sa te vada toata lumea cum pierzi si ca am si cu ce :cheers: ...

 

OK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretorian : cursa daca vrei facem maine sa te vada toata lumea cum pierzi si ca am si cu ce :lol: ...

ariciule serios acum, toti prietenii tai mi-au zis ca nu ai atins nici 18 cm, pardon :laugh: adica clasa medie asa ca pana sa ajungi sa ne masuram mai trage unpic de ea :D ... :laugh: hai ne vedem la everest

 

:cheers:

Editat de pretorian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e prea batran pretorian pt chestiile astea mai ales ca ieri vad ca a fost ziua lui si nu a zis nimik ....LA MULTI ANI OMULEEEEEEEEEE !! ....si la multi bani :cheers: si nu uita cine e ala din fatza ta mereu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e prea batran pretorian pt chestiile astea mai ales ca ieri vad ca a fost ziua lui si nu a zis nimik ....LA MULTI ANI OMULEEEEEEEEEE !! ....si la multi bani :cheers: si nu uita cine e ala din fatza ta mereu :laugh:

 

Eu i-am zis si ieri, dar inca o data LA MULTI ANI! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc inca o data, :P da pretenii stiu de ce nu am zis nimic

 

pt ariciu : nu prea te-am vazut in fata mea, dar ca sa te simti bine nu te uit ;)

 

 

Ariciul vs Pretorian !!! :laugh: Vrem pozeeeeeeeeeeee....

Eu pariez pe Ariciul :cheers:

P.S. Vezi Ariciule ca nu fac investitii proaste....mai ales ca ai si R6 :laugh:

Rupe-l pe verzuliu... :D

m-a rupt, da la amenzi pt. radar ca sa ma prinda din urma :lol: :D nu la altceva, copilasule

Editat de pretorian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc inca o data, :D da pretenii stiu de ce nu am zis nimic

 

pt ariciu : nu prea te-am vazut in fata mea, dar ca sa te simti bine nu te uit :laugh:

m-a rupt, da la amenzi pt. radar ca sa ma prinda din urma :cheers: :laugh: nu la altceva, copilasule

Tot a fost in fata ta ! Sugarule ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...