Sari la conținut

Discutii Generale


Postări Recomandate

de ce ai parearea asta????????? nu ai putea sa treci examenul?????????

 

sincer mie imi pare ca is totusi destul de putine probe!!!!!

 

cand am dat io de premis daca ai fi vazut ce panarame (din punct de vedere al mersului pe motocicleta) au luat permisul

.......... gandestete k unul care ia permisul are voie sa se urce pe motor care, credema, in cazul multora ii cu mult mai mult peste talentul lor de mers pe motor ............. apropo pt cei care ati dat de permis ... in cat timp ati reusit sa faceti poligonul???

 

Cam in 2 min - 2 min jumate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pentru ca un incepator care nu a mai mers niciodata pe motocicleta si sa presupunem ca nu a mai mers de ceva vreme pe bicicleta sigur o sa aibe probleme la franarea de urgenta la 50kmh pe nisip si pietris cum e in majoritatea poligoanelor.

 

pentru noi astia care o sa dam de A la 18 ani , venind din urma cu ceva experienta pe A1 nu o sa intalnim dificultati, insa pt. restul...

 

eu in 2:20 am facut traseul... insa puteam sa scot foarte usor mai putin, dar am vrut sa fiu sigur ca nu o sa gresesc si am mers mai incet putin :burnout:

Editat de frN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca un incepator care nu a mai mers niciodata pe motocicleta si sa presupunem ca nu a mai mers de ceva vreme pe bicicleta sigur o sa aibe probleme la franarea de urgenta la 50kmh pe nisip si pietris cum e in majoritatea poligoanelor.

 

pentru noi astia care o sa dam de A la 18 ani , venind din urma cu ceva experienta pe A1 nu o sa intalnim dificultati, insa pt. restul...

 

eu in 2:20 am facut traseul... insa puteam sa scot foarte usor mai putin, dar am vrut sa fiu sigur ca nu o sa gresesc si am mers mai incet putin :agree:

 

 

ma refer asa inainte de examen k in examen crc am scos si io aproape 2 min .......

 

apropo io am dat examenul cu o prastie de motor >>>minsk 125

(cu care m-am purtat frumos si respectuos deoarece crc era de 2 ori mai batran ca mine....)

 

alea sunt degeaba daca nu te pun sa te dai si pe o roata.

 

 

daca nu cu motorul, macar cu bicicleta............si sincer credema k sunt multi care nu stiu sa mearga pe bicicleta bine (ce sa mai vb de scuter) si sunt tare fericiti k bunicuta o sa le cumpere R1........ :burnout: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care imi poate da si mie site-ul ala unde pot cauta scuterele aduse din italia sa vad daca sunt furate!Era ceva cu Ministero blah blah...

 

 

 

 

GATA AM GASIT!

Editat de Tomek
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...