Sari la conținut

Accident De Masina


Ha0Tika
 Share

Postări Recomandate

cred ca daca n-ar fi politia romana, asa, "de cacao", un pic corupta(cand ia spaga si te lasa sa pleci desi trebuia sa iti dea o amenda sa te usture c*ru atunci sunt baieti buni nu?), s-ar duce pe apa sambetei si bruma de disciplina din trafic.

:blbl: Inca ma chinui sa-mi inchid gura ramasa iremediabil cascata dupa ce am citit asta. Deci: daca politia romana nu ar fi un pic corupta, s-ar duce pe apa sambetei disciplina din trafic? Nu pot sa spun decat WOW !!! :D In sfarsit, un principiu nou in logica binara. Prin inductie, rezulta ca daca politia romana ar fi 100% corupta, am avea cel mai disciplinat trafic din lume. Ma duc sa :crack: ceva tare, poate mi se relaxeaza muschii falcilor :ok:

PS. Ce legatura are ce ai spus tu cu ideea initiala a topic-ului?

PS2. Ce legatura are ce am spus EU cu ideea initiala a topic-ului?

PS3. Io nu mai pricep nimic :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda... Multe chestii relative, interpretabile, nuantate, subiective, bla bla bla

 

Un lucru e cert : MILITZIA RUMANA SUCKS (BiG TIME). :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare: cine este calificat sa dea primul ajutor? Organul care ar trebui sa aiba preagtire in domeniu sau "curiosii" de pe langa ranit? Dupa parerea mea, politistii s-au obisnuit sa constate accidentul si sa elaboreze statistici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca radupop ar trebui sa ofere primul ajutor ...sa vaneze toate accidentele :crack: iar eu voi fi acolo sa fac poze :blbl:

cu ocazia asta nu ne vom plictisi pana apare soarele si se usuca asfaltul :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah imi vine :crack: cand vad mentalitatea tipic romaneasca

 

(ne f**e prea mult grija de capra vecinului)

 

ce ne f**e grija ce facea politia romana, daca acel om avea nevoie de ajutor , si nimeni nu-l ajuta, in loc sa faci poze (durerea acelui om se pare ca este un eveniment monden sau poate un eveniment ce trebuie imortalizat pentru posteritate?) trebuia sa mergi sa il ajuti tu insati, din moment ce nu ai mers ai dovedit ca nu ai simt civic deci nu esti in masura sa critici simtul civic al politiei (care apropos are niste proceduri clare pentru astfel de cazuri, pe care nu esti in masura sa le discuti, sau poate esti experta in siguranta circulatiei si atunci esti indreptatita sa iti dai cu parerea) si inca o chestie, de la distanta aia ... cam greu cu detaliile, ai formulat o parere bazata pe informatii incomplecte.

 

e mai usor sa criticam, decat sa facem o fapta buna, nu?

 

 

si apropos de m**t politia romana, ii injuram cand ne prin cu mata in sac (si eu incalc regulile de circulatie, dar cand sunt prins... nu comentez, sunt vinovat, platesc), dar ii pupam in k*r cand accepta spaga pe care tot unii dintre noi o ofera

 

nu m***d, pupand in k*r, facand pe smecherii pe sub anumite camere de supraveghere (si ne mai si laudam cu asta, public) vom schimba mentalitati, perceptii si nici nu vom sensibiliza soferii si opinia publica la problemele noastre

 

no offence

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca radupop ar trebui sa ofere primul ajutor ...sa vaneze toate accidentele :ok: iar eu voi fi acolo sa fac poze :ok:

cu ocazia asta nu ne vom plictisi pana apare soarele si se usuca asfaltul :ok:

 

In primul rand "Buna dimineata!" :P , ca n-am dormit impreuna scumpa mea. Hai sa o luam de la capat...

:crack: .

Deci, tu te duci in oras....cauti accidentele (nu eu)....faci poze din toate unghiurile....comentezi puternic ce face autorul, victima, politistul, curiosii, frizerul de la colt, macelarul, aprozaristul....ma suni pe mine si eu vin la fata locului sa intru si eu in cadru. La sfarsit, tu postezi pozele aici si incerci sa ne faci de kko pe toti. OK? :crack: :blbl: :D :ok:

Astept raspuns honey ! :ok:

 

Salvatoru'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...