Sari la conținut

Accident De Masina


Ha0Tika
 Share

Postări Recomandate

Domnule "role-model" Radupop...in caz de nu shtii sa citeshti bine e o propunere , nu o rugaminte , asa ca nu te ambala. Eu nu inteleg pe cine vrei tu sa pupi in (_:_) daca nici macar nu ai fost de fatza sa vezi ! Iar daca nu suportzi comentariile iti recomand sa-ti iei o aspirina si sa stai linishtit in pat :crack: sau sa te duci undeva sa pupi "organu" in continuare :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asta e chiar culmea (politia noastra)

daca te prind ca n-ai centura sau alte chestii te intreaba de unde ai pct. de rugina de pe aripa (poate faci trafic cu asa ceva) dar cand ai nevoie de ei................ :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ontopic:

Pai de ce ti-e mila de mine draguto' ? Ti-ai expus public frustrarile, ti-ai luat-o peste botik...si tot tie ti-e mila? Nu-i asa ca nu numai "politistii e incompetenti"? De fapt toata lumea este defecta, dupa cum spune si motto-ul tau. Noroc ca tu si chopperul tau sunteti perfecti :crack: :crack: :blbl: :D :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata mah, ce naiba. Toata lumea are dreptate, nu va certati degeaba :crack: Mai bine ganditi-va ca la un moment dat dispare si zapada ... in definitiv, pana in august nu mai e asa mult :blbl:

 

Eu te contrazic! Toata lumea a greshit! :D Hai sa ne certam pe aceasta tema, ce zici?

 

Chill ppl! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Sa nu mishte , dar asta nu inseamna ca nu ai voie sa te duci sa-l intrebi "nene respiri ?!" :crack:

Nici macar nu s-au uitat la el :crack:

De curiozitate te intreb : De unde stii ca nu l-au intrebat ?

Daca tu ai facut pozele....mai bine te duceai acolo,poate erai de ajutor,eu asa as fi facut ! Dar din pacate,noi suntem obisnuiti sa ne faca altii treaba !Ai vazut,oferi ajutor daca este posibil.... :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

''politia e de cacao!'' oare chiar asa sa fie? cred ca generalizam si treaba asta nu aduce nimic bun. eu zic ca mai de cacao e pietonul care a traversat pe acolo ca asa a vrut muschiu lui. i-a rupt picioarele? foarte bine! pacat ca v-a trebui sa umble cu multe hartoage taximetristul pana isi v-a recupera permisul...

daca te-a afectat asa mult ce ai vazut n-ai fi avut timp de poze... dar noi stim, te intelegem, erai ocupat cu telefonul. faceai niste poze. poate i le duci omului la spital!?

cred ca daca n-ar fi politia romana, asa, "de cacao", un pic corupta(cand ia spaga si te lasa sa pleci desi trebuia sa iti dea o amenda sa te usture c*ru atunci sunt baieti buni nu?), s-ar duce pe apa sambetei si bruma de disciplina din trafic.

apropos dragi motociclisti inainte de a critica pe alti cred ca ar trebi sa analizam un pic comportamentul nostru in trafic, sa tragem o linie si sa vedem cam cate amenzi ar trebui sa luam pt nerespectarea regulilor de circulatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

politzia a fost de cacao la faza asta...in rest e treaba lor ce fac si cata shpaga iau. iar daca omu' a trecut aiurea cred ca a platit pentru asta.

Va doresc asfalt uscat si muuuuuulta vreme buna , sa nu mai stam in fatza compurilor si pe la balcoane :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

politzia a fost de cacao la faza asta...in rest e treaba lor ce fac si cata shpaga iau. iar daca omu' a trecut aiurea cred ca a platit pentru asta.

Va doresc asfalt uscat si muuuuuulta vreme buna , sa nu mai stam in fatza compurilor si pe la balcoane :crack:

 

Politia a fost super ok la faza asta.

Va doresc asfalt uscat si sa stam mai putin in in spatele aparatelor de pozat si mai mult acolo unde este nevoie de noi. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati sa inteleg, argumentul vostru e ca politia ar trebui sa se sprijine pe "curiosi" cind e unul ranit? Alo, baietii de pe trotuoar, ia uitati-va si voi la nenea ala de pe jos ca noi avem treaba aici cu tigarile si sintem mai nevricosi la singe. Dati-i si un prim ajutor, ce dracu stati degeaba si va holbati.

 

Politia e acolo printre altele exact ca sa-l apere pe ala de curiosi. Si sa-l tina naibii de vorba, poate ala isi dadea duhul tocmai atunci si se simtea foarte bine ca vedea lumina de la capat.

Mi se pare foarte ciudat ce au facut aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

''politia e de cacao!'' oare chiar asa sa fie? cred ca generalizam si treaba asta nu aduce nimic bun. eu zic ca mai de cacao e pietonul care a traversat pe acolo ca asa a vrut muschiu lui. i-a rupt picioarele? foarte bine! pacat ca v-a trebui sa umble cu multe hartoage taximetristul pana isi v-a recupera permisul...

daca te-a afectat asa mult ce ai vazut n-ai fi avut timp de poze... dar noi stim, te intelegem, erai ocupat cu telefonul. faceai niste poze. poate i le duci omului la spital!?

cred ca daca n-ar fi politia romana, asa, "de cacao", un pic corupta(cand ia spaga si te lasa sa pleci desi trebuia sa iti dea o amenda sa te usture c*ru atunci sunt baieti buni nu?), s-ar duce pe apa sambetei si bruma de disciplina din trafic.

apropos dragi motociclisti inainte de a critica pe alti cred ca ar trebi sa analizam un pic comportamentul nostru in trafic, sa tragem o linie si sa vedem cam cate amenzi ar trebui sa luam pt nerespectarea regulilor de circulatie.

:crack: perfect raspunsul ! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ziceti mersi ca nu a scos gaboru chitantierul si i-a ars o amenda pentru traversare prin loc nepermis... :crack:

 

Si sincer sa fiu, daca doamne fereste mi s-ar intampla asa ceva, nu prea as vrea sa imi acorde prim ajutor un gabor cu 8 clase.

 

Parca imi imaginez o discutie intre politist si ala:

-Cetatene, trebuia sa treci pe zebra!Unde e zebra?

-A fugit domn politist...

-Stai ca o dau acum prin statie...

:crack: :blbl: :D

 

 

Si acum serios.Exista o singura victima in toata treaba asta.Soferul!Nimeni nu se gandeste la cate belele poti sa ai intr-o situatie ca asta.Daca era mai groasa, putea sa faca puscarie omul.In ceea ce il priveste pe pieton:PROSTIA SE PLATESTE!Care sunteti din Bucuresti si cunoasteti zona, puteti sa va dati seama cam ce sanse de reusita ai daca traversezi pe acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...