Sari la conținut

Cb-ul Meu Are O Problema


knee
 Share

Postări Recomandate

ideea este sa le schimbi pe amandoua pt ca se poate intampla ca dupa ce-l schimbi pe cel cu pricina sa te trezesti ca cedeaza si celalalt (dar se poate sa reziste la fel ca cel nou) le poti comanda din louis ,si ajung undeva pe la 9,95 euro in catalog

p.s. vezi ca ce ai vazut tu pe jambe la suprafata se numesc simeringuri de praf (sau razuitoare ) si sunt montate deasupra simeringurilor cu pricina .

uite si niste poze

asa arata toate treburile ale insirate

In primul rand multumesc pentru ajutor atat tie cat si celorlalti care mi-au raspuns.Mai am o intrbare:stii cumva ce tip de ulei pentru amortizoare imi trebuie pt.cb 500 pc32?Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ulei hidraulic (pt motociclete)

exista si mai subtire ,si mai gros :daca bagi mai subtire va fi mai finutza la gropi si mai periculoasa la viteze mari ,daca bagi mai gros va fi invers .

depinde pe unde mergi mai mult (oras sau afara)

Multumesc foarte mult Mao!Te-as ruga daca poti sa-mi dai un tip de ulei hidraulic de la louis.As prefera sa fie mai finuta la viteza mari pentru ca la gropi nu ma intereseaza.Multumesc si astept raspunsul tau.Oricum cred ca la tine o sa apelez pentru treaba asta(cu montatul simeringurilor).Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand multumesc pentru ajutor atat tie cat si celorlalti care mi-au raspuns.Mai am o intrbare:stii cumva ce tip de ulei pentru amortizoare imi trebuie pt.cb 500 pc32?Numai bine!

asta e cantitatea pe care trebuie sa o pui la un telescop: Gabel pro Holm: 320 CM3

si cred ca modelul 10w e cel mai potrivit. Gasesti la Dobrescu.(MOTOBOOM)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...