Sari la conținut

Bmw Biker Fest,7-9 Iulie 2006,garmisch-partenkirchen,germania


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

...aceasta este o intrunire adevarata pt oameni adevarati unde veti vedea motociclisti adevarati care maninca kilometrii pe paine!!....din arad sunt 2000 km dus/intors!!!...e o zona superba aflata la sud de munchen!!.... :blbl: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...aceasta este o intrunire adevarata pt oameni adevarati unde veti vedea motociclisti adevarati care maninca kilometrii pe paine!!....din arad sunt 2000 km dus/intors!!!...e o zona superba aflata la sud de munchen!!.... :laugh: :cheers: :laugh:

 

Eu unu aÂş merge, că de la iulie intru în concediu! Dar vreau să Âştiu Âşi alte date (costuri, în afară de benzină: cazare, mâncare, băutură, diferite taxe etc)!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...acelasi topic mai apare in 2 locuri si la evenimente si intilniri(sau asa ceva) cit si la regionale la ARAD!!...daca ma muta de aici tinem legatura pe regionale ARAD pt ca aici va fii prima oprire pt unii!!!!

 

....deocamdata nu stiu decit aprox costuri,ideea este ca daca ai 500 de euro la tine mai vii cu ceva acasa....zic eu :laugh: ...

..cazare.....nu cred ca vrei sa stii cit costa cazarea la hotel :cheers: .....minim 50/60 euro pe camera cu 2 paturi...

...mancare... :lol: ...cine stie cit esti de flamind....ne aprovizionam cu conserve de acasa sau eventual ne oprim in ungaria la tesco si ne luam mancare de acolo...

....taxe...vor fi taxe de autostrada(nu exagerate) si bilet de intrare care nu stiu cit costa dar nu cred ca depaseste 15 euro...+ nu uita de carte verde si asig medicale!!

....sfat!!!!!!!......e bine sa aveti mai multi bani la voi ca sa evitam discutiile la vama cu ciudatii de acolo...cred ca daca sunt destul de cretini vamesii romani s-ar putea sa ne ceara si chemare de la cineva de afara sau rezervare la vreun hotel :laugh:

...atit deocamdata!!

 

PS>

....sper ca cei care vor veni,sa aibe carnet de minimum 2 ani ca sa nu avem surprize in cazul in care suntem opriti pt verificari afara!!!

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unu aÂş merge, că de la iulie intru în concediu! Dar vreau să Âştiu Âşi alte date (costuri, în afară de benzină: cazare, mâncare, băutură, diferite taxe etc)!!

...am vazut in poze de acolo motor ca al tau!!! :cheers: ...asta inseamna ca ai voie cu el... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine mai stie ca sunt doritori de asemenea excursii sa-i anunte si pe ei...se poate merge si cu alte motoare nu numai bmw,conditia esentiala este sa fie din punct de vedere tehnic capabile de un asemenea drum la o viteza maricica!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...cind ne apropiem de data scadenta voi face un tabel cu numele celor care vor stii sigur ca vor merge acolo!de asemenea voi avea nevoie de date pt rezervarea de camere aici in arad la pensionul de care va spuneam in alte postari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...