Sari la conținut

Salutari La Toti Enduristii Si Ceilalti Motocilisti Romani


Postări Recomandate

Am dat peste acest forum care mi se pare foarte interesant cautand klr 650 romania...

Sunt in Canada de vreo 16 ani in vara si am reusit sa cumpar si eu prima mea motocicleta (adevarata si in stare buna) anul trecut. Este vorba de un Kawasaki KLR 650 "lime green". Prima data cand am vazut unul intr-o revista aveam 12 ani si eram inca in Bucuresti. I-mi scuzati greselile dar nu am mai scris in Romana de vreo 16 ani)

 

Mi-ar place eventual sa pot cutereiera si eu Romania pe une enduro din lung in lat, am vazut cateva poze pe site-ul acesta si ma fac sa visez la aceasta idee :cheers:

 

 

Mai sunt oare si alti motociclisti pe forum-ul acesta din Canada (regiunea MOntreal-ului). Mi-ar place sa-i cunosc si sa organizam iesiri.

 

Salutari

 

Matei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare si bine ai venit pe aici (chiar daca virtual)

te asteptam in Romania...avem locuri de enduro la tot pasu...

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru primire si sper sa pot veni si eu in Romania intr-o vacanta si sa inchiriez un enduro. Am vazut din poze ca sunt locuri foarte misto. Mi-ar place foarte mult sa vad muntii mai ales, partile si drumurile mai putin cutreierate. Pe aici nu e decat teren plat in afara de cateva dealuri la care le spun "munti". Insa sunt multe drumuri de padure pe care inca nu le-am vazut dar de abia astept sa le descopar. Plus lacuri cu duiumul

 

Poza cu fluviul St.Laurent (vreo 10 km latime in punctul asta??)

005_20A.jpg

 

 

007_18A.jpg

 

 

 

si o poza de iarna :cheers:

a83f08b6.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...